Forum Forum inwestycyjneFundusze

Po jakim czasie fundusze wyceniają odkupione jednostki?

Po jakim czasie fundusze wyceniają odkupione jednostki?

pieti_a / 2008-03-09 16:07
Możecie podzielić się ze mną informacjami po jakim czasie Fudusze wyceniały jednostki które chcieliście odsprzedać. W prospektach jest mowa o następym dniu po przyjęciu zlecenia a jak prześledziłem moją historię z dwóch lat okazło się że nie zawsze np : Skarbiec Akcji i Top Fuduszy Zgranicznych, BPH Nieruchomości Eur. Wsch. po 2 dniach roboczych - niby to nic, ale jeden dzień zwłoki i zamiast na plusie jestem pod kreską.
Natomiast muszę pochwalić: UNI ME2012 i Nieruch., Millenium Akcji, BPH Akcji i Dynamicznych Spółek,Legg Mason Akcji, PKOCS Akcji, DWS USD Obligacji i Akcji, AIG Akcji. Fudusze kupuję w mBanku , znacie inne miejsce gdzie jest tak liczny wybór Fuduszy ( poza Skandią itp )
Wyświetlaj:
miki3d / 2008-03-10 17:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Znamy - Xelion ;) Nawet nieco większy wybór, zwłaszcza zagranicznych.
pieti_a / 2008-03-11 12:08
A jak w Xelionie wyglądają opłaty? bliżej mu do mBaku czy Skandi.
miki3d / 2008-03-11 12:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Opłaty zazwyczaj standardowe, jak w innych bankach. Przy dużych kwotach mozna negocjować. Skandia nie jest bezpośrednim dystrybutorem, tylko dostawcą polisy.
pieti_a / 2008-03-11 15:14
w mBanku kupując i sprzedając fundusze płacisz tylko za zarządzanie no i oczywiście 19% od zysków,nie ma prowizji za zakup i zbycie
na Skadię skusiłem się tym, że ma więcej funduszy zagraniczych , przy kowersji nie płacę 19% no i jak potrzymam kilka lat to też wymigam się przed BELKĄ ,
przeleciałem po łebkach Xelion i na szybko widzę tylko jeden plus Fudusze Zagraniczne , których jest prawdę dużo , coś mi umknęło
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy