Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: Kurski to oszczerca, więc zapłaci

PO: Kurski to oszczerca, więc zapłaci

Money.pl / 2006-06-14 14:20
Komentarze do wiadomości: PO: Kurski to oszczerca, więc zapłaci.
Wyświetlaj:
Kurski, Kurski ty... / 217.98.20.* / 2006-06-19 09:05
Ludkowie mili - jak możecie słuchać ( lub czytać ) tego co to ... mówi ( lub pisze ). Takie
typy u mnie od wielu lat nie istnieją - na zawsze pozostanie on "wielkim obłudnikiem" -
jednym z kilku gigantów w tej materii. Kulturalni ludzie nigdy nawet nie myślą tak jak to
... potrafi powiedzieć. Choć w formie pisanej nie zabija. I tak już na konie - Pan premier rzekł coś z sensem i nie pod publiczkę!!
Polak Duzy / 83.16.164.* / 2006-06-17 11:37
propaganda na medal, ale tak trzeba walczyc z Pedalami z SLD i postkomunistami. A Pana Prezesa Wildstaina poprosimy o wiecej programow telewizyjnych o tym jak to Komunisci szydzili(Rakowski, Kwasniewski, Miller) i strzelali (Jaruzelski, Kiszczak)do robotnikow
Jan B. / 84.10.103.* / 2006-06-15 20:09
Należy jak najszybciej zakończyć sprawę dotyczącą pobytu nieudaczników z PiS w rządzie. Jak przyjrzeć się historii to nigdy nie bylo czegoś takiego jak rząd PiS-u. Na tym forum widać jak na dłoni, z kim mamy do czynienia. Te wszystkie nicki - prezesso, Git, sdf, maxio, MarekM, Julia1, kolega, to są szumowiny, mendy społeczne, nieroby i nieudacznicy wszelkiej maści. Mam nadzieję że wreszcie ruszycie się Wy wszyscy, co zostaliście w domu podczas ostatnich wyborów
i po takich partiach jak PiS, LPR, Samoobrona, ślad wszelki zaniknie. To wszystko jest chore.
Wojciech J. / 83.16.164.* / 2006-06-17 11:31
Jasne i wybierzmy w koncu gosci takich jak Kwasnewski, Borowski, Miller, najwyzszy czas. To nic ze byli w Partii ktora gnebila caly Narod Polski i jak zolnierze strzelali do robotnikow to oni wpieprzali szynke, robili to przeciez z duzym wdziekiem i jakos badania opinii publicznej byly ciagle dla nich korzystne.
ajhbergen / 2006-06-16 18:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Te nicki, nie sa to przypadkiem rozne wcielenia Kurskiego, albo poprostu Wydzial Propagandy KC PiS?
toja / 83.9.44.* / 2006-06-16 12:49
Dlaczego od razu oszczerca ? Może poczekajmy na decyzję prokuratury ,sądu. Jeżli to prawda to dlaczego miał by Pan Kurski nie powiadomić o tym fakcie opini publicznej.Dlaczego o razu oskarżacie go , wyzywacie od oszczerców? Dlaczego mediom tak zależy żeby z kurskiego zrobić oszczerca ,a tuska wybielić , kto za tym stoi. Wierzę ze Kurski ma rację.czas już zrobić porządek. Jak narazie to Kurski nie pomylił się jeszcze w swoich wypowiedziach.
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-06-19 08:24
Zgadzam się z opinią żeby Sąd to sprawdził tylko przypominam że "Kurski to taki nurek szambowy, który jedynie wyciąga szczępy, okazujące się nie prawdą, tak jak przy ostatniej aklcji z Wermahtem :), dajmy jednak szanse Sądowi i osobie od propagandy Kurskiemu niech pokaże te dowody. Ciekawy ich jestem wyjątkowo bo w dniu wczorajszym na TVN widziałem bardzo ciekawy program o PZU i jak na lekarstwo tam było powiązan o których wspomina Pan Kurski, więc tym bardziej mnie ciekawią te dowody :). Szary tłum pozdrawia :)
Z7Z / 195.116.35.* / 2006-06-16 18:27
w czyich rekach jest prokuratura , czy widzial kto ze3by kruk krukowi wydziobal oko.Bliski dzien zaglady PiS.
PO to szuje / 213.73.2.* / 2006-06-16 11:30
ty jestes chory, przejdz sie do lekarza to ci to udowodni. a szumowiny, zlodzieje i nieroby to PO. PO juz kiedys rzadzilo, utworzylo sie z partii, ktorym rzadzenie nie najlepiej szlo, a wrecz dennie. to sa ludzie, ktorzy chca dorwac sie do koryta i sie dorobic. jak donald ze swym malym mieszkankiem w sopocie-tyle lat przy wladzy a zyje ciagle na kilkudziesieciu metrach kwadratowych. to niby jak ma rzadzic polska, zeby wyciagnac ja z kryzysu, jak sam nie umie rzadzic swoim domowym malym panstwem?? precz z PO i z takimi niemyslacymi ludzmi jak ty, karm sie ta oglupiajaca telewizja i hipokryzja politykow to daleko zajdziesz. powodzenia
buigigi / 83.28.216.* / 2006-06-17 21:32
A prezes jest kawalerem
Wojtas / 195.177.210.* / 2006-06-16 12:44
pis tez juz rzadzil. Nazywal sie wtedy AWS. Cos krótka masz pamiec, jak wiekszosc...
mdk / 194.7.114.* / 2006-06-16 12:10
Jezeli ma tylko male mieszkanko, to moze twierdzi o tym ze jest uczciwy, ze nikomu nie ukradl ?
zdrajca ojczyzny / 80.51.226.* / 2006-06-15 15:20
Mam 29 lat i jestem poczatkującym politykiem, w jednej ze znanych partii.
Mój pradziadek był oficerem Armii Czerwonej, odznaczonym między innymi orderem Czerwonego Sztandaru za wojnę w 1920, z Biełopolakami....

Ciekawe, kiedy mi to ktoś wyciągnie :)
warszawianka / 83.24.33.* / 2006-06-17 22:51
Rzeczywiście twoje miejsce jest w Rosji a nie w Polsce. widzę, że nawet źle sie czujesz w Polsce. Moja rada wyjedź czym pręzej na wschód. Tam ci będzie lepiej.
LP / 83.135.152.* / 2006-06-16 12:06
Przeczytaj uważnie Coś napisał ? Jeżeli tego nie rozumiesz to nie bierz się za "RZECZY" przekraczające Twoje intelektualne możliwości." Mam nadzieje że nie chcesz stanąć w szeregu "TYCH polityków takich jak Kurski " uwłaszczającym swoją niedojrzałością" wszystkim tym którzy o tą Polske walczyli!
Polityka to nie CzARNE I BIAŁE ale......................................../ to zadanie domowe dla CIEBIE do odrobienia/
Johny / 195.116.84.* / 2006-06-15 00:11
Szkoda słów na to całe barachło. Bajzel, obłuda i oszustwo w państwie. Nudne się stały te ciagłe przepychanki pomiędzy partiami i niektórymi liderami. Piszecie bzdury, bo jedni i drudzy nie są lepsi. Za to my płacimy własną ciężką pracą, za ich ciągłe wygłupy.
Git / 212.76.33.* / 2006-06-14 19:15
Z dziadkiem Tuska okazało sie prawdą i prawdą okaże się równiez ten zarzut, autor postępuje jak Wyborcza - wbrew ustalonym już faktom powtarzając kłamstwo - wstyd dla Money.
Autorze - .... Ci w ....
LP / 83.135.152.* / 2006-06-16 11:39
Kolego -w polsce swego czasu w jednym z seriali Pyrkosz powiedział:
w polsce mamy trzy rodzaje PRAWDY- jest -PRAWDA
- GóWNO PRAWDA
- i Rychtig PRAWDA
A Twoja jaka jest ......jak sądzisz?
Czy wiesz kiedy można coś uznać za prawde a kiedy za.................półprawde lub Gówno Prawde.
Bo jeżeli tego nie potrafisz to nie ubliżaj swoją niską inteligencją INNYCH na tym fortalu !
Z poszanowaniem
Git / 212.76.33.* / 2006-07-03 11:56
"polsce", "nie ubliżaj...innych", "fortalu" - skąd to przeświadczenie o własnej wyższej intelugencji?
swatchfan / 84.10.72.* / 2006-06-14 19:40
Regulamin forum
Git / 212.76.33.* / 2006-06-15 10:08
To, że był w wermachcie.
Jak i to, że temat wywołał Najsztub w w ywiadzie z Tuskiem, opublikowanym parę tygodni wcześniej w Przekroju, zegarkowy fanie o bardzo małym rozumku.
saul / 2006-06-15 18:33 / portfel / Pan Owca
Trudno odmówić kurskiemu słuszności, ciemny lud to kupił...
bitek / 193.19.165.* / 2006-06-14 17:38

Regulamin forum
LP / 83.135.172.* / 2006-06-14 17:19
"ciemny lud wszystko kupi" obraża Nas wszystkich i dlatego Takiego "oświeconego mondrale" ten "ciemny lud" nie będzie wspierał ani Parti która wspiera takiego człowieka ! A propo Tych ostatnich POMóWIEń to takie mały "przebłysk tego ciemnego ludu" :
Jeżeli by tak miało być że PZU zapłaciło więcej
jak 1% dopuszczalnego odpisu podatkowego to znaczy że
-dofinansowali do kampani ze swoich Zasków.,
Jest pytanie : kto tu naruszył Prawo?
PO mogło nie wiedzieć o przekrpczeniu tego PROGU przez
PZU/ Finanse to tajemnica każdej firmy/
Pełną odpowiedzialnością za polityke finansową tej Firmy ponoszą Jej Szefowie .
Nie należy snuć fałszywych insynuacji co do PO o wywieranie "Nacisku na szefostwo tej Firmy " co do polityki finansowej jaką
prowadzą ze swoją świadomą odpowiedzialnością.
Nie wiemy co stoi w STATUSIE tej Spółki do możliwości finansowania legalnie jakich "przedsięwzięć
FINANSOWYCH" z wypracowanych ZYSKóW.
W tym wypadku taka OPERACJA FINANSOWA TO NIE PRZESTąPSTWO .
Nieznajomość tych przepisów ze strony J.Kurski jest
tworzeniem fałszywych POMóWIEń za co powinien ponieść
KARE./ tak miądzy wierszami: paragraf nr5 kodeksu Cywilnego
mówi:- nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z
odpowiedzialności prawnej i administracyjnej.--to warto
wiedzieć--tym bardziej znajomością jego powinni wykazywać się przedstawiciele parlamentu jako DBAŁOść o należyty AUTORYTET TEGO URZęDU !!
Z drugie strony Wnioskuje do SEJMOWEJ Komisji DYSCYPLINYRNEJ o dokonanie przeoprowadzenia dochodzenia na mocy czyich ZEZWOLEń PARTYJNYCH i klubów poselskich dopuszcza się Ośmieszeń POLSKIEGO PARLAMENTU i Obywateli po przez nie przestrzegania w/w obowiązujących przepisów PRAWNYCH.
sdf / 195.225.121.* / 2006-06-14 17:17
jezeli gdzieś w pobliżu była rodzina Olechowskiego to wierzę Kurskiemu.Olechowski mistrz zarabiania milionów na państwowych posadach
maxio / 87.206.203.* / 2006-06-14 17:05
jak uczy historia to Tusk kłamie a nie Kurski
ajhbergen / 2006-06-16 18:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A kto to jest ta historia?
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2006-06-14 16:31
Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli w kraju:
Prawie Sprawiedliwość!
MarekM / 83.28.138.* / 2006-06-14 16:21
Już wydaliście wyrok na Kurskiego - jest oszczercą i wiadomo, że zapłaci. Gdyby była mowa o Tusku to kazalibyście czekać na wyrok sądu bo przecież nic nie udowodniono. Dziwna jest Wasza sprawiedliwość. Powiedziałbym - podejrzana.

Pzdr,
Marek
mar / 83.23.155.* / 2006-06-16 06:01
Kto kłamie w jednym,kłamie we wszystkim,a kurskiemu udowodniono już tuziny kłamstw.To żenujące,że w polityce brylują takie polityczne szmaty i nie sa utylizowane.
alek / 83.19.64.* / 2006-06-14 16:20
A dziadek Kurskiego był w chińskiej armii
kolega. / 213.52.175.* / 2006-06-14 15:26
No zobaczymy jak ta sprawa sie rozwiaze.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-06-14 14:35
PZU jednak zapłaciło za kampanie wyborczą Tuska - można sie o tym przekonac korzystajac tylko z wyszukiwarki internetowej Google.
Kampanie PZU prowadziła firma AMS SA (w 100% zależna od Agory - kolejna ciekawostka) ale wykorzystała ona do celów kampaniii "Stop piratom / wariatom drogowym" zaledwie 2.5% zarezerwowanych środków reklamowych .
Widać to z dostępnej w Internecie "Lista rezerwacji srodków
reklamowych". Jacek Kurski twierdził ze PZU następnie
odsprzedało za 3% wartości infrastrukture do reklamy osoby "Człwieka z zasadami" Tuska. Tej informacji nie mogę potwierdzić (trzeba miec w ręku fakturę) ale znakomicie koreluje się ona z podanym 2.5% wkorzystaniem zarezerwowanych środków. Faktura jest traktowana jako wileka tajemnica i nowy prezes przejmując fotel dostanie do ręki potężna broń. Kurski jest GENIALNY -
Platforma zostanie znokautowana i ośmieszona. Teraz juz widac że walka o fotel prezesa PZU to walka o życie różnych pasożytówktórzy wokół PZU kręcilio sobie lody bezczelnie nas wszystkich okradając.
Szlag mnie trafia bo dostałam właśnie z PZU przedłużenie umowy Obowiązkowego ubezpiecznia OC i musze utrzymywać pasozytów i złodzieji.
Wszystkim niedowiarkom mogę dac zestawienie linków do stron z podanymi informacjami.
Ogromna zaletą przepastnego Archiwum Google jest to
że latami przechowuje sie tam zeskanowane w określonym dniu strony. Profilaktycznie zapisałam też te adresy bowiem oczywiscie razwiedka i agenturka błyskawicznie pozdejmuje ze stron internetowych materiały na które się powołałam.
Zdejmowanie ze stron intenetowych róznych materiałów które dekonspirują pasożytów jest w Polsce NAGMINNE.
Stad wściekły atak na nowego prezesa, wypisywanie idiotyzmów na temat Premiera, wymuślanie tematów zastepczych i próby kompromitowania.

Wszystkich którzy nie są w stanie podjąc Merytorycznej dyskusji i polemiki bardzo prosze aby znów w przypływie wsciekłości i agresji wyzwali mnie od Moherów itd !
Musicie zdjać łuskę z oczu i zmierzyć sie z prawda - Prawda Was Wyzwoli.
Pozdrowienia dla wwszystkich.
rep / 83.23.155.* / 2006-06-16 06:06
durna kobieto idz do kruchty i walnij parę razy łbem w posadzkę to może Bóg ci wybaczy twoje zakłamanie i faryzeuszostwo.
ajhbergen / 2006-06-14 16:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie jestem fanem PO, ale na taki bajer mnie Pani nie wezmie. Gdzie sa te dokumenty?
U Pani w biurku?

Jedno zdanie wystarczy zeby Pania zdekonspirowac:
"Prawda Was Wyzwoli". To z tej smiesznej frazeologii nowych wladcow RP, ktora jest mieszanka ewangelizmu z przemowieniami tow. Wieslawa.
g / 212.76.33.* / 2006-06-16 15:10
Przecież to nie p. Julia zgłosiła sprawę do prokuratury więc po co te głupawe tekściory dla czytelników Wyborczej? I te bełkotliwe bzdury o dekonspiracji:)
Nawiązanie do tow. Wiesława wskazuje źródło twej medialnej inspiracji, ajncośtam.
T.W. / 83.31.7.* / 2006-06-14 16:31
Kurski nie jest genialny, tylko obrzydliwy sam w sobie, niezaleznie od tego co mówi, ale jak mówi!
Tyle w tym zawsze jadu i nienawiści...
Zawłaszczanie państwa przez PIS trzeba jakoś usprawiedliwiać!
A tak nawiasem, czy Pani dziadek nie zgłosił sie przypadkiem do Wermachtu na OCHOTNIKA ?
Zbyszek / 83.17.44.* / 2006-06-14 16:29
poproszę o te linki na strony, które pokazują te rzeczy o których Julia1 pisze, sam jestem ciekaw co to jest. Nie uprzedzam faktów, ale z samego tonu wypowiedzi juli1 widać że człowiek jest owładniety myślą prześladowczą. To co widać u Kaczyńskich to jest również mania. Pomijam ich nieszczęsny bamabarylowaty wygląd i mamrotanie zamiast mówienia (cszcególnie u prezydenta) to ich poglądy są tak zacofane mentalnie że szkoda gadać. Jak sie mówi że do końca życia pozostanie się katolikiem to należy to rozumieć tak: nic do mnie nie dociera, niczego nie chcę rozumieć, niczego dociekać, ważne jest to w co ja wierzę i basta. A wierz sobie w co chcesz, kiedyś wierzono w pioruny ale nikogo poza toba nie powinno to obchodzić i obnoś sie z tym. To jest twoja prywatna sprawa. Dla mnie to że prezydent jest katolikiem i jako praktykujacy katolik może, bo tak przewidują katolickie kanony wyspowiadać sie z każdego świństwa jakie w życiu zrobił i czuć sie przy tym oczyszczonym. Dla mnie to powód aby takiemu gościowi nie ufać. Bardziej ufam ludziom, którzy nie chodzą do spowiedzi ale swoje świństwa- któż nie jest od nich wolny-naprawiają w życiu czynnie poprzez naprawianie szkód, bo maja nieczyste sumienie. Tu widać włąśnie jak może być obłudny ten Kurski, pójdzie sobie do spowiedzi a ciemny lud kupi to co powiedział przed spowiedzią. Oto cała moralność tych Wielkich Katolików. Pozdrawiam
kolega / 213.52.175.* / 2006-06-14 17:56
Cos Ty sie tak tych katolikow czepil?
Kero / 2006-06-14 15:31 / -
Jeśli nawet jest cokolwiek prawdy w tej sprzedaży bilbordów na rzecz kampanii Tuska to nie widzę w tym żadnego przekrętu. Jeśli PZU źle ulokowało swoją kampanię to chciało jak najszybciej pozbyć się "śmierdzącego jaja". Kurskiego zaś krew zalała, że to nie on był taki przebiegły i nie kupił dla swoich tych bilbordów. Gdyby zdążył nie było by sprawy a tak zawiść aż kipi z tego pieniacza.
Git / 212.76.33.* / 2006-06-16 10:41
Nie widzisz bo to twoja partia, Kali, - całe wyjaśnienie twego niewidzenia.
monbak / 2006-06-14 16:48
i tu wydaje mi się - jest sedno sprawy. sztab Tuska trzymal rękę na pulsie, z racji bycia normalnymi - z pewnością mieli szerokie kontakty [a nie jak zadufane pisiory] - wiec ktoś im mógł podpowiedzieć to i owo. a pisiorów szlag trafia, zę to nie oni skorzystali. i teraz za wszelką cenę będą chcieli dowieść że to był przekręt. gdyby to gęba kaczora wisiała - byłobyy cacy i sza.
Git / 212.76.37.* / 2006-06-16 10:42
Mastępny ślepiec-farmazon.
manolo / 83.22.240.* / 2006-06-14 15:28
Droga Julio1. Niejednokrotnie próbowałem dyskutować z Tobą ,podobnie jak i inni forumowicze ,lecz okazało się to bezcelowe . Po prostu przyjmujesz za pewnik jedynie to ,co Ci pasuje do Twojej wizji świata i nic więcej. Prześledziłem twój tok rozumowania i logiki w nim żadnej. "Tej informacji nie mogę potwierdzić ..." piszesz niemniej jednak w dalszej części wywodu uznajesz ją za pewnik ,który pozwala Ci formułować oskarżenia. To nie merytoryczna dyskusja lecz hałaśliwa propaganda i nic więcej.W swej nienawiści do PO zatracasz wszelką logikę.
Osobiście zależy mi na tym aby wszelkie afery i nieprawidłowości były wyświetlone. Być może i Jacek Kurski ma rację . Sprawa jak widać trafi do sądu więc poczekajmy z ferowaniem wyroków. Przekręt jest zawsze przekrętem i mnie nie obchodzi kto przekręcił lecz ,żeby sprawiedliwości stało się zadość i nieuchronność kary odstraszała potencjalnych naśladowców. Tymczasem specjalizujesz się w tropieniu spraw ( czy przekrętów to nie wiadomo ) jednej strony. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością . To po prostu bolszewia. W tym wszystkim umyka wątek najważniejszy -PZU. Premier ,poseł Zawisza i inni posłowie PiS mówili ,że sprawę należy wyjaśnić. Ba, dzisiaj mówił o tym sam Prezydent. Przecież to spólka skarbu państwa a nie prywatny folwark. Tymczasem p. minister stwierdził :"Jaromira Netzela poznałem w ubiegłym roku przy sprawie komisji śledczej ds. PZU. Trochę wiedział co się w PZU dzieje i orientował się w finansach." Zaiste ,wybitne kwalifikacje do tego aby zostać prezesem największej polskiej ubezpieczalni. Oczywiście trzeba zwróćić uwagę na to ,że problemu nie byłoby gdyby PZU zostało sprywatyzowane. Niestety ,socjalistyczni polscy politycy ,bez względu na nazwę formacji takiej firmy nie odpuszczą. To jest główny problem i potencjalne żródło przekrętów. Cywilizowany świat prywatyzuje i nie ma problemów.
Aby się nie rozwodzić za długo ,jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z artykułem nt umowy z Unicredit w dzisiejszej Gazecie Prawnej ( tak dla symetrii spojrzenia).
Tak prawie na koniec jedna sugestia ,której się nie mogę oprzeć : J. Kurski stwierdził kiedyś ,że to lipa lecz ciemny lud to kupi ( w tym przypadku chodziło o najsłynniejszego dziadka w Polsce). Oczywiście miał rację ( choć to o genialności jeszcze nie świadczy) ,ciemny lud kupił. Być może kupi jeszcze nieraz.
Teraz już naprawdę na koniec dużo słoneczka życzę i pogody ducha. Być może nasi coś dzisiaj pokażą na Mistrzostwach i od razu będzie sympatyczniej.
Obserwator / 81.18.199.* / 2006-06-14 17:38
"Ciemny lud to kupi", a szczególnie to, że Kurski znalazł sobie powierników w Polsacie i zwierzał im się ze swoich planów - tyle tylko, że po za anteną. A może przykład dobrej szpiclowskie roboty w wykonaniu pana Adama Michnika w aferze wielkiego LWA (medialnego) był na tyle inspirujący, że zostało z tego jakieś nagranie i teraz "miłośnicy" talentu Kurskiego pochwalą się tą pamiątką?
ukrzyżuj, ukrzyżuj! / 213.158.197.* / 2006-06-14 15:09
A Kaczyński podpisał lojalkę. I prawda go jakoś nie wyzwoliła. Wolał ją ukrzyżować.
A Kurski jaki jest każdy widzi.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy