Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO naprawi Polskę w 8 punktach

PO naprawi Polskę w 8 punktach

Money.pl / 2007-01-28 15:00
Komentarze do wiadomości: PO naprawi Polskę w 8 punktach.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.118.* / 2007-02-25 19:41
Ha...ha...ha... Rodzaj nakrycia głowy / beret czy kapelusz /, nie stanowi o jej wartości!... Sralis mazgalis referendum duptus...
tim / 195.225.121.* / 2007-02-25 16:59
zawsze chciałem poznać dokładny program parti Tuska i jedyne co wiem to podatek liniowy,zbliżenie polityczne z Niemcami,a i gdzieś w internecie przeczytałem o prywatyzacji sł. zdrowia i sieci szpitali państwowych.Dalej nie wiem co ta partia i ten lider ma zamiar dokładnie zrobić po przejęciu władzy i jak to się odbije na mojej pracy i wydatkach
tim / 195.225.121.* / 2007-02-25 16:55
zawsze chciałem poznać dokładny program parti Tuska i jedyne co wiem to podatek liniowy,zbliżenie polityczne z Niemcami,a i gdzieś w internecie przeczytałem o prywatyzacji sł. zdrowia i sieci szpitali państwowych.Dalej nie wiem co ta partia i ten lider ma zamiar dokładnie zrobić po przejęciu władzy i jak to się odbije na mojej pracy i wydatkach
RR30 / 83.7.16.* / 2007-01-29 18:34
może 9 reforma: skoro wymaga sie od obywateli znajomości prawa to dlaczego w szkołach podstawowych nie ma przedmiotu uczącego dzieci i młodzież tegoż prawa ? zamiast religi niech będzie przedmiot 'prawo' a religia do koscioła niech sie przeniesie i będzie dobrowolna. jak by Giertych wpadł na ten pomysł myslę że dzisiaj inaczej by na niego patrzyli młode matki ;)
Rekin-liberał / 153.19.213.* / 2007-01-29 03:11
A gdzie to można zobaczyć, chciałbym sobie obejrzeć wypowiedź Rokity, w jakiej TV to było ?
SS31 / 83.7.33.* / 2007-01-29 02:04
Aby upamiętnić tak szczytny cel PO pragnijmy uchwalić ten dzień dniem czynu partyjnego, tak samo jak pierwszy raz sie to odbyło 30 września 1973r. i w ramach tego dnia dajmy towarzyszom po 10 zł każdy i wybudujmy im jeszcze dwie światnie 1 Opatrzności, 2 skruchy, 3 chamstwa.
Wapniak / 83.28.100.* / 2007-01-28 22:05
..."Jan Rokita powiedział dziennikarzom......, że państwo polskie wymaga rozpoczęcia procesu głębokiej naprawy"...
Ciekawe jak dlugo nad tym myślał? To chyba coś zupełnie nowego!?... Ja to znam i słyszę już ok. 40 lat. Dajcie sobie spokój. Starczy tego p.........
marek 19-53 / 83.24.0.* / 2007-01-29 01:46
Ku mojemu zdziwieniu, równie głębokiemu jak program gabinetu cieniasów, rzeczony program jest klonem programu PiS-u. Nic nowego w nim nie znajduję.
tralala / 83.24.222.* / 2007-01-28 15:31
jeszcze tak niedawno w wypowiedziach dla mediów Rokita twierdził, że dotąd nie spotkał się z takim przypadkiem niszczenia ludzi, jaki go osobiście spotkał. Wspomniane deklaracje są zatem jego własnymi postulatami, czy też PO, która niewątpliwie wymaga "naprawy środowiska politycznego"?
yoo / 2007-01-28 17:24
Dobre pytanie. Kogo reprezentuje teraz J. M. Rokita?
Bruno / 83.27.11.* / 2007-01-28 15:05
Widziałem w telewizorze - świetny program, klarowny, a zmiany dokładnie takie, jakich Polsce teraz potrzeba, żeby z obecnego zaścianka, oczadziałego pisowską retoryką nienawiści, machiawelizmów dla ubogich i zawiści przeinaczyć ten kraj w cywilizowane państwo, zasługujące na szacunek w Europie i na całym świecie, a przede wszystkim, w państwo służące Obywatelom. Popieram w 100% !
marek 19-53 / 83.24.0.* / 2007-01-29 01:53
Świetnie, proszę zatem pokazać różnice z programem PiS-u. Pomijając oczywiście pięknie brzmiące slogany - zaścianek, oczadziały, retoryka nienawiści itp. bzdety.
Bruno / 83.27.35.* / 2007-01-29 10:26
Jeśli nie miał Pan okazji obejrzenia konferencji prasowej PO w całości lub zaistniała trudność w percepcji treści, to prawdopodobnie za parę dni cały program będzie dostępny na stronie internetowej PO, proszę sobie powolutku poczytać, wtedy na pewno zauważy Pan różnice, gdyż są ogromne i trzeba by było bardzo dużo złej woli oraz wręcz fundamentalistycznego fanatyzmu, aby ich nie chcieć dostrzec.

Nie sposób zrelacjonować całego programu w ramach krótkiego komentarze, dlatego zapraszam do lektury programu PO, wtedy z chęcią z Panem podyskutuję. A "bzdetami" nazwałbym raczej wypowiedzi na temat kwestii, o których nie ma Pan pojęcia.
realistka / 217.113.225.* / 2007-01-28 15:22
Sznowny Panie - naród zdał już egzamin. Jesteśmy postrzegani na świecie nie najgorzej. Zaznaczam, szary obywatel ! O czym lub kogo ma Pan na uwadze ? Patologię, która była, jest i będzie, tylko w tej chwili tańczy już od dawna na salonach ! To państwo ( organy ustawodawcze, wykonawcze ), nigdy nie miały na uwadze narodu i wątpie czy wogłule ta kwestia będzie ważna przez tych ważnych gości, żyjących na codzień z środków publicznych. W tej chwili jest jedno wyjście - pozostawić dwa doskonałe klony na rozmnożenie swery rządzącej. Pozostałych wysłać na wycieczkę z opłaconym biletem w jedną stronę, aby nie psuli atmosfery, pomysłowości i pracowitości polskim przedsiębiorcom ( bez lobbitów ), masie pracującej i oddanej własnej firmie.
Bruno / 83.27.11.* / 2007-01-28 22:17
Pani „realistko”, chciałbym odpowiedzieć na komentarz, jednak nie potrafię odnieść się do meritum, jeśli takie istnieje. Trudno mi nadążyć za Pani brawurowym tokiem myślenia, co ma na przykład oznaczać kwestia „o czym lub kogo ma Pan na uwadze”, albo „ważna przez tych ważnych gości”? A ta tańcząca patologia, to cóż to znowu za diabeł? Pierwsze słyszę. Poza tym, tak "wogłule" to "swera" pisze się przez "f", natomiast "nie najgorzej" razem.
śmiech / 83.24.222.* / 2007-01-28 15:00
jak państwo widzi PO mieliśmy okazję zapoznać się po wpadce Bufetowej (przeróżne interpretacje prawa, postulat jego działanie wstecz - wszystko dla ochrony jej kretyńskiej nieodpowiedzialności). A teraz Rokita wypalił z dwururki i szuka wzmocnienia tej odpowiedzialności, ale u innych. Blamażu z Bufetową nie zastąpią puste postulaty.
rechot / 83.23.117.* / 2007-01-28 18:08
te wszystkie interpretacje to pomysły premiera,który ma mentalność pomywacza i tak sie zachowuje,a rzdRP to w sporej częsci banda łobuzów.
LID / 85.182.42.* / 2007-01-28 17:15
Popieram twoj komentaz,jest to zapewne wstyd dla PO ze ma takich politakow jak bufetowa,Rokita czy inni,dlugo by ich tu wymieniac.Jesli ta partia ma takie plany naprawcze jak Rokita to-widze ciemnosc.Co do bufetowej to skandalem jest to ze przez 30 dni nie potrafila oddac tego papierku to wstyd dla wyborcow bo ona nie ma najmiejszego wstydu;i tu zadne tlumaczenia nie pomoga,pila,palila glupa a teraz szuka glupszych od siebie.Zadziwiajace jest to ze wszyscy sa winni tylko nie ona.
yes / 83.21.227.* / 2007-01-28 15:30
Kretyński to jest Twój komentaż, śmiechu on niewart ,budzi tylko niesmak i przynębienie jego poziomem.
wacusiowa / 83.26.133.* / 2007-01-28 16:34
Popieram "yes". - :"smiech" jest taki, jak wiekszosc naszych rodakow - przemadrzaly gnoj ponizajacy wybitnych ludzi. Ciesz sie "smiechu", ze sa tacy ludzie w Polsce, jak Balcerowicz i Hanna GW. Gdyby nie oni, to zostalby sam gnoj, zgryzajacy sie wzajemnie ze "smiechu". Zmien sobie pseudo ze "smiech" na "rozpacz w kraju". Piszesz tak lekcewazaco o Bufetowej (jak ja nazywasz). A co ty wiesz o miedzynarodowym kapitale, o swiatowych bankach, ile znasz jezykow? Wiesz chociaz co to jest Pacific Rim?

A czy nie zastanowilo cie, ze jesli tylu ludzi przeoczylo terminy skladania oswiadczen majatkowych, to jest cos nie w porzadku ze sformulowaniem prawa? Ze prawo to pisali analfabeci prawni, lub ludzie ktorzy celowo wprowadzili zamieszanie. Bo czy moze nagle mylic sie kilkuset prezydentow, burmistrzow, radnych, ludzi najwybitniejszych w swoich okregach i wybranych w wolnych wyborach? Kaczkowscy i Dornisci powinni pojsc siedziec za wielomilionowe szkody, ktore spowodowali tym NIEUDOLNYM prawem. Bo poza wydatkami na nowe wybory, pol kraju jest sparalizowane. Ludzie nie rzadza, nie radza tylko zajmuja sie od poczatku nowymi wyborami.
Radegast / 2007-01-29 04:11
Re: wacusiowa
Szkoda polemizować z Panią nazwiska autorytetów dla pani mi wystarczą aby pani z błędu nie wyprowadzać pozdrawiam
marek 19-53 / 83.24.0.* / 2007-01-29 01:42
pomyliło się tak wielu - ok. 5 %, znaj zatem proporcję.

Prawo nie Kaczkowskich, lecz SLD-PO, ltd.

A czy Sz. P. Prof. Prawa Samorządowego powinna się umiejscowić w 5% popełniających błąd?

Wacusiowo, sprawdź kto stworzył do durne prawo.
LID / 85.182.42.* / 2007-01-28 17:22
Ten paszkwil swiadczy o twojej inteligencji wiec pozostawiam go bez odpowiedzi, tak wysoka inteligencje maja tylko ci z PO i SB.a tak na marginesie z jakiej wioski piszesz?.
bzox / 2007-01-28 19:58 / Bywalec forum
Człowieku, jesteś chory umysłowo. Naród wybrał swoich przedstawicieli i kropka - to czy mogą zostać wybrani powinno zostać zweryfikowane przed tymi wyborami. Fałszywe prawo Kaczki służy tylko wszczynaniu awantur. Jak ja wybrałem swoja bufetową bez oświadczenia majątkowego męża to chcę żeby mnie reprezentowała a nie została zdymisjonowana, tylko dlatego, że nie wygrał twój PAJACYK!
Robi się uczciwych, ciężko pracujących ludzi w balona. I to w imię czego? Wymodelowanej przez braci Kaczyńskich rzeczywistości powrotu do absurdalnego kaczolitaryzmu...
Po trzykroć FUJ FUJ FUJ!!
Radegast / 2007-01-29 04:20
PIS=PO=SLD=SO= PSL= Toniemy= kapitanat Titanica= wyciskanie do ostatniego grosza z nas zwykłych obywateli= chlanie wódki w sejmowych kuluarach przy diecie za którą 50 % obywateli oddało by ostatnią kroplę potu aby dostatnio utrzymać całą rodzinę= brak odpowiedzialności za( wyświechtane w ich plugawych ustach) Ojczyznę=wstydzę i brzydzę się wsytkiego co w polityce się znajduje= narastająca agresja we mnie i żal wspomnień chlubnej historii Polski

Najnowsze wpisy