Forum Polityka, aktualnościKraj

PO prowadzi w sondażach, mniej Polaków chce iść do urn

PO prowadzi w sondażach, mniej Polaków chce iść do urn

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-30 11:55
Palikot zwraca uwagę na polityków, którzy po tragicznych wydarzeniach w Łodzi twierdzą, że są zagrożeni. "To mnie chciano zabić – mówi Jarosław Kaczyński. - Te kule były dla mnie – przebija go Niesiołowski. – Gdybym przyszedł pół godziny później, to nie żyłbym - kontynuuje marszałek" - słowa polityków z ostatnich dni przytacza Palikot. Lider Ruchu Poparcia zwraca uwagę na "festiwal poważnych min i publicznej zgody na ochronę BOR-u. i przy tym licytacja, kto jest ważniejszy".

"Ktoś pluł na mój widok (Marta Kaczyńska), dostałem list z niezrozumiałym tekstem (Napieralski). Nikt mi nie groził – Kłopotek – więc pewnie zamach się dokona za chwilę" – ironizuje Palikot.


====================================================================

na razie też tylko tyle słyszałem od Prawa i Sprawiedliwości

http://wybory.onet.pl/wideo/musimy-sie-szybko-rozwijac,7750038,1,klip.html
dgen / 2010-10-30 11:34 / Tysiącznik na forum
pora się pogodzić z tym, że 4 na 10 ludzi spotkanych na ulicy to debile, którzy uważają, że lepiej płacić wyskokie podatki niż niskie, że nic złego w tym, kiedy czołowi politycy knują z szemranymi biznesmenami na cmentarzach, że podwyżka vat na żywnośc spowoduje obniżkę jej cen, że wzrost biurokracji rządowej o kilkadziesiąt tysięcy w 3 lata to oznaka restrukturyzacji, że zwiększenie budżetów premiera i prezydenta to redukcja kosztów, że prywatyzacja służby zdrowia skróci kolejki do lekarzy.............
fdgdfsgdsfgdsg / 80.245.182.* / 2010-10-30 10:41
Tusk na tym zdjęciu, normalnie Pinokio !!
cherlawy co prawda / 87.118.126.* / 2010-10-30 11:30
raczej typowy essesman
sklave / 83.2.33.* / 2010-10-30 10:10
Opieramy się na woli milionów. Przekuwamy ją w program realizowany wysiłkiem klasy robotniczej, chłopów i inteligentów polskich. Dzięki temu mogliśmy pójść naprzód i osiągnąć sukces, który przysporzył nam szacunku i uznania w świecie. W krótkim czasie Polska stała się silniejsza, a Polakom zaczęło żyć się lepiej, i jest to fakt niepodważalny, którego nie kwestionuje nikt, nawet nasi wrogowie.
Źródło: z przemówienia w Katowicach w 1976 roku
Edwarda Gierka uważam za najlepszego z Pierwszych Sekretarzy (Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej) jakich mieliśmy. I to jest pogląd bardzo wielu Polaków.
Autor: Jarosław Kaczyński, gazeta.pl, 2010-07-02
holecki / 95.49.175.* / 2010-10-30 11:08
tak wygląda twarz jak za komuny

Najnowsze wpisy