Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO: Rząd łamie zapisy ustawy lobbingowej

PO: Rząd łamie zapisy ustawy lobbingowej

Money.pl / 2006-03-09 15:05
Komentarze do wiadomości: PO: Rząd łamie zapisy ustawy lobbingowej.
Wyświetlaj:
odchudzony / 84.10.106.* / 2006-03-11 09:13
PO jest bardzo konstruktywna, daje temu obraz Komorowski w programie Lisa mówiąc, że PO przedstawi projekt ustawy opracowanej rzez PiS w sprawie reformy podatków/obniżenia/. A przedstawi go po to aby PiS wywiązał się z obietnic wyborczych. A ja myślę że wszystkie te działania PO to wszystko po to aby rozwalić budżet, żeby PiS nie miał już środków. O tym swiadczy też drugie becikowe. I ja pytam szefa PO czy to jest działanie w interesie kraju czy w interesie PO, bo ja widze tu tylko zwykła zemstę że Kaczor odwarzył sie zostać prezydentem Prawda panie Tusk. Wracają czasy sarmatyzmu, czy nie szkoda życia panowie politycy-posłowie, pewnie wam dobrze macie stały dochód i możecie się bawić w chowanego, kto komu dowali. Napewno was wybiorę w następnych wyborach, macie gwarantowane
4poland / 83.17.92.* / 2006-03-10 09:31
Platforma "pracuje" w sposób tajny przed społeczeństwem od którego odbiera pensje dla swoich parlamentarzystów. W ogóle PO nic konstruktywnego do polskiej gospodarki nie wnosi, tylko recenzuje. Przez tyle misięcy nie wniosła do laski marszałkowskiej żadnej ustawy, a przecież mieli wszystkie gotowe przed wyborami !!
Lis, Olejnik, Durczok, Sekielski, grupa promocji PO w mediach niesie ten bierny twór liberałów. Rokicie sie juz wydaję, że jest wielkim ekspertem i gwiazdą polityki polskiej-nic bardziej mylnego. Co miesiąc Polacy płaca parlamentarzystom PO olbrzymie wynagrodzenia (ok. 2 milionów złotych) a oni przez ten czas wymyślili tylko ten swój gabinet cieni zaczerpnięty chyba z "teatru chińskiego"
A ten widoczny mariaż Tuska z Olejniczakiem to juz skandal, zresztą obaj siebie warci.
real / 81.219.244.* / 2006-03-10 22:17
A skąd szanowny pan ma informację, że PO nic do laski nie wniosła??
Czy pan może pracuje jako 17 sekretarz w kancelarii marszałka Jurka???
Marek53 / 83.24.39.* / 2006-03-09 16:50
"Ustawa o działalności lobbingowej weszła w życie w ostatni wtorek. Nakłada ona na rząd obowiązek przygotowywania co najmniej raz na 6 miesięcy programu swych prac legislacyjnych i ogłoszenia go w Biuletynie Informacji Publicznej."

Ustawa "weszła " dwa dni temu, rząd ma nawet 6 miesięcy - ale już SYSTEMATYCZNIE utrudnia działanie cieni i pracuje w sposób tajny.

Systematycznie, od jednego dnia, (dzisiaj się nie liczy) wali
Pierwszemu Cieniowi kłody pod nogi.

Pyszny kawał
popekjr / 2006-03-09 18:14 / Bywalec forum
"Jak powiedział na wczorajszej konferencji prasowej Przemysław Gosiewski, szef klubu parlamentarnego PiS - jego ugrupowanie zdecydowało się również zamieścić takie oświadczenia związanych z PiS pracowników i współpracowników posłów i senatorów.
- Obecnie zamieściliśmy 369 kwestionariuszy. Chcemy, aby do 6 marca wszystkie dane były umieszczone na stronie internetowej - mówił Gosiewski, podkreślając, że PiS pierwsze podjęło takie kroki."
żródło: http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20060303&id=po31.txt

wiec prosze najpierw dowiedziec siecoi jak a dopiero pozniej naskakiwac na J.Rokite. 6 marca juz minal. kolejna niespelniona obietnica?
Marek53 / 83.24.36.* / 2006-03-10 17:05
Mam nadzieję, że się dowiem - jak popek jr wyjaśni mi, jaki istnieje związek pomię dzy oświadczeniami pracowników i współ pracowników z harmonogramem prac legislacyjnych.

Coś waść mieszasz.
jamin / 2006-03-09 15:05 / portfel / Bywalec forum
w zwiazku z tym rzad powinien pozbawic Rokite praw obejmowania stanowisk w jakiejkolwiek partii - podwaza on autorytet wladzy spolecznie usankcjonowanej - cokolwiek nie mialoby to znaczyc
popekjr / 2006-03-09 18:08 / Bywalec forum
a kazdy kto wypowie wlasne krytyczne sady na temat wladzy kaczynskich powinien dostac dozywocie, albo powinien zostac skazany na smierc, bo przeciez jak mozna krytykowac "bogow" kaczynskich!!

Najnowsze wpisy