Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

po sesji 26 października 2006

po sesji 26 października 2006

niktzn / 2006-10-26 18:41
pozwolicie Panowie że rozpocznę Wam dzisiejszy temat. chętnie poczytam jak wrócę jeśli będzie dalszy ciąg. Patrząc na forum podstawowe mam wrażenie że dotknęła je hiperinflacja - dużo i bezwartościowe. Poza jednym - euforia tam panuje w pełni, ignoranctwo itp itd. Nie patrząc na technikę wydaje się że odwrót będzie niedługo a maj przy nim to mały pikuś. czas stop losów
a teraz do wykresów, może coś powiedzą................
Wyświetlaj:
strokuś / 2006-10-27 07:57 / Uznany Bywalec forum i giełdy
http://www.money.pl/forum/temat,1,189531,0,0,0,re;to;nie;awaria;tylko;brak;obrotu.html#A189795

no proszę jak ładnie chłopcy przewidzieli
ciekawe czy pan Sopel z IDM dorówna im trafnością w temacie naszego podwórka
gabrik / 2006-10-27 09:18 / portfel / Wierny Forumowicz
masz rację swoją drogą od fifth third...to dostaję dużo spamu,nawet nie czytam a może warto? Tylko boję się że to jacyś "fałszywi" chcą mi zainfekować kompa?
A Pan Sopel to ktos sensowny bo nie znam człowieka?
strokuś / 2006-10-27 16:02 / Uznany Bywalec forum i giełdy
poszukaj słowa sopel na forum
gabrik / 2006-10-26 22:33 / portfel / Wierny Forumowicz
generalnie sesja zgodna z oczekiwaniami choć końcówka dość nerwowa coprawda w wąskim zakresie ale jednak(luki na kontraktach naruszyć nie dano)Nad wykresami jeszcze nie siedziałem , jutro piątek więc może będą chętni do zrealizowania zysków ale nie ma reguły,obroty znów ładne.W USA domy potaniały (żeby tak u nas) nasdaq na moje oko walnął tegoroczny rekord (może STROKUŚ coś skrobnie) tak więc zza oceanu raczej pozytywy narazie płyną więc u nas optymizm będzie raczej rósł
Morfeusz / 2006-10-26 22:30 / Tysiącznik na forum
Dane z rynku nieruchomości USA pozytywne to miedz z rana do góry.
gabrik / 2006-10-26 22:37 / portfel / Wierny Forumowicz
MORFI zgodzili się na spotkanie teraz czekam na kiedy je wyznaczą (sceptycznie podchodzę ale lubię poznawać nowości więc zawsze "coś" pozytywnego wyniosę)
Morfeusz / 2006-10-26 23:08 / Tysiącznik na forum
To fajnie, a ja się dzisiaj obkupiłem w literaturę traktującą o DT na kontraktach.
Też lubię poszerzac swoje horyzonty a docelowo chcę skończyc z improwizacja gry na kontrakatch a podejsc do tematu bardziej metodycznie i profesjonalnie a w szczególności
muszę się nauczyc panowac nad emocjami podczas gry.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich kontraktowców a teraz muszę iśc czuwac przy chorym dziecku.
Dobranoc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy