Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 29 grudzień...ale klapa

Po sesji 29 grudzień...ale klapa

Morfeusz / 2006-12-29 18:25
No cóż muszę się publicznie pokajać, że wieszczone przezemnie wzrosty w dniu dzisiejszym nie nastąpiły. Karę za to wymierzyła mi giełda w postaci 2 x L na otwarciu .
Ale optymizmu mi nie brakuje więc pozycji tych nie zamknąłem i czekam z nimi do wtorku.
A dzisiaj odbiliśmy się od lini trendu na WIG20 i chyba należy uznać to za dobry znak.
Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2006-12-29 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie ma sie co kajac tylko analizowac dzisiejsza sesja a niestety co do L to przy tej bazie jaka jest nie wrozy to nic dobrego na najblizsza sesja ale Nowy Rok sie zacznie moze po sesji 2.01 bedzie to co chciales dzis - wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich kacikowcow-forumowiczow ciekaw jestem czy spotkanie dojdzie do skutku w 2007 :-) i milo jest z wami spedzac czas i wymieniac opinie w konwersacji SILA - ciesze sie ze mamy tez Profesora szkoda ze ostatnio baluje troche i nie ma dla nas czasu ... :-)
Morfeusz / 2006-12-29 18:44 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie do Szanownych Forumowiczów czy ktoś wie w jaki spsób utworzyć wykres liniowy w Excelu z danych pozyskanych za pomocą DDE, dane dynamicznie odświeżane
zawarte są w jednej komórce. Chodzi o tworzenie wykresów w Excelu pozyskując dane z aplikacji makreskiej NOL3 banku BPH. Problem polega natym że dane są przechowywane w jednej komórce i tam odświeżane a normalnie wykres tworzy się z tabeli danych.
Morfeusz / 2006-12-29 18:34 / Tysiącznik na forum
W Forbes napisali, że jeden z największych funduszy amerykańskich The Carlyle Group
ma zamiar wejść ze swoim kapitałem do Polski. Podobno już od jakiegoś czasu prowadzi działania przygotowawcze ku temu.
Pocieszające jest to, że nie jest to kapitał spekulacyjny a fundamentalny.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy