Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: wotum nieufności to ostateczność

PO: wotum nieufności to ostateczność

Money.pl / 2006-10-11 20:40
Komentarze do wiadomości: PO: wotum nieufności to ostateczność.
Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2006-10-19 11:22 / Administracja forum
Nie życzymy sobie tak ksenofobicznych wypowiedzi na forum. Redakcja forum
keskese / 2006-10-11 23:57 / Reprezentacja Polski
jak zagłosujemy na Partię Obłudy (PO) dowiedziałem się jak zapytałem co się zmieni jak PO wygra wybory... O raju na ziemi to chyba niejakie bolszewiki mówiły... ergo pomyślcie zanim połkniecie popkulturowe sondaże i powielicie za tłumem modne zachowania polityczne.
nie lepiej być alternatywnym ??
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-12 09:40
O czym myśleć o totalirystach z PiSu, faszystach z LPRu, czy agrotechnikach z SO?!
obserwator / 83.20.216.* / 2006-10-11 20:40
Poseł Grabarczyk mówi , ale nie wie co mówi. Obserwuję go od dawna, zatracil osobowość, nabiera wody , gdy Patforma co chwila tonie ale nie zatonie bo posłów dietetycznych jest 130 i każdu ma kamizelke ratunkową, on i oni nie dostrzegają , że utracil wiarygodność. Historia oceni posłów opozycji, tak duzo dostali a tam mało oddaja, asymertia widoczna, opozycji za dużo, przeszkadzaja, to rak demokracji. Konferencje prasowe i dziennikarze, tak dużo dostają w jednym miejscu w Sejmie, konferencje co kilka minut, sprawy swych partii załatwiane w budynku sejmu aby zaoszczędzić na salii, energii, sanitariatach, jakby mało było pieniędzy budżetowych które partie dostaja na swoja działalność. Wicemarszałkowie to liderzy opozycji, korzystają z logo wicemarszałka, gadając jak na wiecu partyjnym , że wyborca może zagubić sie gdzie jest, czy to jeszcze Sejm czy wieża babel partii politycznych, żrących sie między soba jak wściekle psy. Jak długo jeszcze ten karnawał , teatr polityczny bedzie trwał, czy Marszałek niesforna drużynę nie potrafi przywołać do porządku.
tatko / 2006-10-14 17:52 / Tysiącznik na forum
Obserwator, wrzuć na luz...Mniej tej natarczywej propagandy pisiorów. Wszyscy w tym sejmie diabła warci,więc nie wybielaj jednych i nie opluwaj innych...
wkurzony / 83.29.202.* / 2006-10-11 23:29
JA TEŻ MAM DOŚĆ TYCH PLUGAWYCH LUDZI,MOGĘ
ZROZUMIEĆ JESZCZE KACZYŃSKICH BO RZECZYWIŚCIE CHCĄ COŚ DOBREGO DLA KRAJU ZROBIĆ ALE NIE POJMUJĘ SKĄD TAKA ZAJADŁOŚC W PO I SLD -czy oni nie widzą że przestali się już nawet kryć z tym wpychaniem się na siłe jak te typowe świnie do koryta.
Przecież naród powinien juz dawno pogonić tą sworę świń
kwiczących bez opamiętania
keskese / 2006-10-11 23:36 / Reprezentacja Polski
spokojnie. pogonią teraz. oni po raz kolejny wierzą w sondaże...
detergent napisał po tym jak komuchy skrytykowały niezależne media " UPR tez nie ma w TVP.a to taki sam plankton jak sld. im sie czasy pomylily.mysla,ze jeszcze kims sa "
tatko / 2006-10-14 17:55 / Tysiącznik na forum
Oj,Wam się już wszystko pomerdało z tej nienawiści do wszystkich,którzy mają inne zdanie niż PiS
MP / 85.219.252.* / 2006-10-19 12:27
Tatko, wrzuć na luz...Mniej tej natarczywej propagandy popaprancow. Wszyscy w tym
sejmie diabła warci,więc nie wybielaj jednych i nie opluwaj innych...
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-12 09:39
Masz rację w Przeproście i Spieprzajcie same głowonogi o aspiracjach rekinów.

Najnowsze wpisy