Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO zakłopotane propozycją PiS

PO zakłopotane propozycją PiS

Money.pl / 2006-01-22 12:50
Komentarze do wiadomości: PO zakłopotane propozycją PiS.
Wyświetlaj:
real / 81.219.244.* / 2006-01-22 12:50
Panie Komorowski - pan i pańska partia, zupełnie nie znacie się na spiskowej teorii dziejów, w której wasi "przyjaciele" z PiSu są świetni, bo oni chyba z tego tematu robili swoje doktoraty. Ogłoszone przez Jarosława spotkanie z PO, jest tak tajne i poufne, że przecież PiS nie mógł was o tym zawiadomić!!! No bo co by to była za tajemnica??!!! Przecież każde dziecko wie, że o tajemnicy nikomu się nie mówi, no może z wyjątkiem mediów, oni ewentualnie mogą wiedzieć, bo ktoś o tej wielkiej tajemnicy musi napisać. Panie Bronisławie, musicie naprawdę wzmocnić swój skład o dobrego stratega, bo sytuacja z rozgrywkami PiSu dowiodła, że w te klocki jesteście bardzo słabi. Doceniamy jako społeczeństwo waszą prawdomówność, uczciwość, honor i szczere intencje ale nie możecie się dawać tak poniewierać przez "kompanie braci". Ustalcie, jakie są wasze warunki zawarcia koalicji, które dla was są FUNDAMENTALNE i z których nie zrezygnujecie, rozplakatujcie te warunki wszędzie, aby każdy obywatel mógł się z nimi zapoznać. Jeśli są one słuszne (co każdy po przeczytaniu będzie mógł ocenić), a mimo to PiS się z nimi nie zgodzi, no to sprawa jest zupełnie jasna - wybory z winy PiSu, który nie ma zdolności do porozumiewania się z koalicjantami w słusznych sprawach. Nawet gdybyście mieli świetny program gospodarczy, to za mało. Musicie jeszcze umieć skutecznie wprowadzić go w życie i to przy założeniu, że nie zawsze można mieć komfort większości sejmowej. Zawsze trzeba zakładać wystąpienie najgorszej opcji. Zostawcie już tą piaskownicę, szkoda się ośmieszać, lepiej rozpocząć przygotowania do wyborów, myślę, że tym razem większość będzie już przytomna przy urnie. Pozdro
H.M / 83.22.103.* / 2006-01-22 22:54
Naprawdę jak to mówią dajcie sobie z tymi bufonami z PiS spokój, szkoda jak to mówią zachodu i faworyty "genialny strateg" i tak was ogra bo on z nikim i niczym się nie liczy, a Polskę ma daleko gdzieś. Przygotujcie się do wyborów. W doś licznej grupie ludzi zawiedzonej postępowaniem obu Kaczyńskich pomożemy Wam zorganizować kampanię. Nasza grupa liczy 43 osoby chętnych do pracy. Mamy czas bo jesteśmy grupą emerytów spotykających się na niwie turystycznej. Dość tych poniżeń całego społeczeństwa przez 2 watpliwych strategów.
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-22 17:08
Pan Panie Real probuje nam wmowic ze PO to taka grupka dzieci ktora nie rozumie co sie wokol nich dzieje. Jesli to prawda to teraz wiemy dlaczego nie nalezy na nich glosowac. Z drugiej jednak strony moze oni nie sa tacy glupi i wiedza ze jesli opublikuja powody dla ktorych nie weszli (i nie wchodza) do koalicj to ludzie nie beda na nich glosowac.
real / 81.219.244.* / 2006-01-22 18:02
Panie Marku, ale mnie pan zaskoczył!!! Ja swoją wypowiedź skierowałem do członków PO, ale nie wiedziałem, że pan się do nich zapisał???!!!!! (Pan Panie Real probuje NAM wmowic ze PO to taka grupka dzieci ktora nie rozumie co sie wokol nich dzieje.) Gratuluję odwagi, bo przynajmniej na razie PO nie ma dobrej prasy. No ale patrząc perspektywicznie, ....kto wie???!!! Pozdro
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-22 20:08
Czy Pan uwaza ze wszyscy czytajacy ten portal to czlonkowie PO?
Trzeba bylo ten swoj list wyslac do Pana Komorowskiego a nie oglaszac go na publicznym portalu. Wtedy moze MY czytelnicy tego portalu nie musielibysmy czytac WASZYCH POpisow.
real / 81.219.244.* / 2006-01-23 00:16
Panie Marku - już panu kiedyś napisałem i dalej to podtrzymuję, bo za każdym razem utwierdza mnie pan w przekonaniu, że ma pan obsesję na punkcie PO, oraz zupełny brak poczucia humoru. Mogę tylko pana żałować.
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-23 09:41
Panie Real - zastosuje tutaj Pana metode i zabawie sie w papuge.
Pan ma obsesje na punkcie PIS.
Co do poczucia humoru to Pan nie zawsze potrafi sie ograniczyc to samego humoru i zastepuje go obrazliwymi stwierdzeniami wobec adwersarza.
W tego typu wymianie zdan humor wypowiedzi jest oznaczany emotioticonami takimi jak ten :) . Pan jednak ich nie stosuje wiec humor w Panskich wypowiedziach jest trudny do rozpoznania.
real / 81.219.244.* / 2006-01-23 11:18
Panie Marku, nie chce mi się już z panem gadać, bo przy kontaktach z panem, świat staje się straszny i smutny. Dodam tylko, że ludzie inteligentni, żeby złapać humor w tekście nie potrzebują do tego EMOTICON, a nie "...emotioticonami ", :-)))))))))))//////////PPPPPPPP.
Marek / 85.219.252.* / 2006-01-23 12:05
Panie Real - to Pana swiat jest straszny i smutny.
Dla Pana swiat stal sie straszny i smutny z dniem wyboru PIS-u do
wladzy.
W kazdej Pana wypowiedzi wionie horrorem ktorego powodem jest PIS.
Pan nie widzi nic pozytywnego w tym co sie stalo.
Dla Pana PIS u wladzy to koniec swiata.
Dodam jeszcze ze ludzie inteligentni potrafia przekazac humor w swoim tekscie, jesli chca.
:-)
real / 81.219.244.* / 2006-01-23 12:28
:-)))))__OOOOO_PPPP__hi,hi,hi, buhahahaha, ohohoho, ???:"-[} :-('):-[):-():-():-():-("). Myślę że w końcu jest pan usatysfakcjonowany tym humorystycznym przekazem. Nie przypuszczałem, że w XXI wieku bedę musiał porozumiewać się z kimś pismem obrazkowym. Życie jednak potrafi zaskakiwać.

Najnowsze wpisy