Forum Forum ubezpieczeńNa życie

pobicie pod wpływem alkoholu

pobicie pod wpływem alkoholu

mafe / 2010-01-07 12:52
w dniu 8.11.2009r wracając z dyskoteki zostałem pobity przez pewnego mężczyzne.miałem bardzo poważne obrażenia(złamanie kości twarzoczaszki ,złamany nos ),spedziłem 17 dni w szpitalu gdzie przeszedłem operacje.
moje pytanie polega na tym czy nalezy mi sie odszkodowanie z pzu,gdzie jestem ubezpieczony (grupowe ubezpieczenie pracownicze p plus)
główny powód mojej niepowności jest taki że w momencie tego zdarzenia bylem pod wpływem alkoholu.
lecz nie miało to wpływo na to zdzrzenie,poprostu zostałem napadnięty
policja znalazła sprawce tego napadu ,który przyznał się do tego czyynu i oczekuje na sprawę sądową
dziś oddaje wszystkie potrzebne dokumenty do pzu,lecz myśle ze będą problemy z odszkodowaniem ,przez ten alkohol,proszę o radę co mam robić w razie odmowy wypłaty z pzu
Wyświetlaj:
lezdrub / 79.185.111.* / 2010-01-08 21:36
Być może,że wypłacą i ściągną koszta ze sprawcy,ale mało prawdopodobne.

Będziesz pewno odszkodowania musiał dochodzić od sprawcy.
Kwestia, tylko czy bedzie z czego. Gorzej, jak to jest gołodupiec.
Wówczas nawet, gdy sąd zasądzi to możesz sie kasy nie doczekać, lub bardzo długo na nią czekać

Jak widać i życie wskazuje, to niedość ,że oberwiemy to jeszcze trzeba mieć szczęście zeby ten od którego oberwiemy był z kasą.To wówczas pół biedy.


Mam prośbę, jezeli byłoby to możliweabyś mafe napisał tu na forum jak sie sprawa potoczyła.
marcin łódź / 109.243.202.* / 2011-02-15 11:56
witam!
mam podobny przypadek jak ty kolego zostałem pobity i mam dwie rany cięte twarzy po których zostaną mi blizny , sprawca jest mi znany i czeka na sprawę w sądzie, mam tez ubezpieczenie zbiorowe w pzu ale jak się okazało nie przysługuje mi odszkodowanie bo bylem pod wpływem alkoholu, możesz mi kolego napisać jak się twoja sprawa zakończyła?
moj mail: wujecki@wp.pl

Najnowsze wpisy