Forum Forum prawneCywilne

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

Naciągnięta? / 195.42.249.* / 2009-06-17 10:17
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po 15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty, które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
Wyświetlaj:
wislaczka88 / 89.187.236.* / 2010-04-06 20:09
Ja dzisiaj dostałam maila zastraszającego i na początku się rozpłakałam i wypełniłam druk wpłaty.. ale potem weszłam na forum, poczytałam i walnęłam się w głowe - taki ch** że im zapłace!
GOONER / 89.239.112.* / 2010-04-06 12:06
NIE WOLNO IM NIC PŁACIĆ! TO SĄ OSZUŚCI I NIC NIE SĄ W STANIE NAM ZROBIĆ. TYLKO STRASZĄ
A NIEKTÓRZY SIĘ DAJĄ NA TO NABRAĆ. SAM MIAŁEM WĄTPLIWOŚCI CZY ZAPŁACIĆ WYSYŁALI MI
MAILE Z POGRUSZKAMI ITP. ALE W KOŃCU SIE ODCZEPILI BO WIEDZIELI ŻE NIC ODE MNIE NIE
WYŁUDZĄ.
MoMynia / 83.28.63.* / 2010-04-06 13:28
Zgadzam się, tak samo miałam wątpliwości i w ogóle straszną paranoje że będę miała sprawę w sądzie itp, ale posiedziałam dużo na necie, poczytałam fora i teraz wiem, że ten naciągaczek to jeden wielki wał. trzeba uważnie czytać fora bo tam są rady ludzi którzy robią to bezinteresownie. Ja już nic pobieraczkowi nie odp. Pierwszego meila dostała standardowo, ze trzeba im zapłacić itp. Wysłałam im że rezygnuje i chce rozwiązać owa umowę i nie mam zamiaru płacić za jakieś filmy które można legalnie kupić i wysłali mi ze mnie wypowiedzenie 3miesięczne nie obowiązuje. W tym momencie już nic im nie odp. Czekam na 3 meila z wezwaniem do sądu hehe. Z tego co czytałam na forum wykop.pl to na tym się te pogróżki kończą. przeczytajcie tam wypowiedzi "gumy" bardzo mądre i chyba wszyscy zostaną oświecenie w sprawie tych naciągaczy.
ola . / 213.134.148.* / 2010-04-06 00:21
Również zostałam oszukana przez portal Pobieraczek.pl. zapłaciłam te dziewięćdziesiąt kilka złotych, bo podałam fałszywe dane osobowe (kto normalny podaje prawdziwe dane w internecie), mogłabym mieć sprawę również za podanie nieprawdziwych danych. współczuje kolejnym naiwnym..
Bimbałek / 85.222.33.* / 2010-04-06 23:56
Jesteś wyjątkowo głupia. dlatego Cię frajerko skubnęli. Nie masz żadnego prawnego obowiązku podawać osobom prywatnym prawdziwych danych osobowych. Tymbardziej w necie. Za to nie grozi żadna kara.
GOONER / 89.239.112.* / 2010-04-06 12:05
NIE WOLNO IM NIC PŁACIĆ! TO SĄ OSZUŚCI I NIC NIE SĄ W STANIE NAM ZROBIĆ. TYLKO STRASZĄ A NIEKTÓRZY SIĘ DAJĄ NA TO NABRAĆ. SAM MIAŁEM WĄTPLIWOŚCI CZY ZAPŁACIĆ WYSYŁALI MI MAILE Z POGRUSZKAMI ITP. ALE W KOŃCU SIE ODCZEPILI BO WIEDZIELI ŻE NIC ODE MNIE NIE WYŁUDZĄ.
Krystyna Z / 89.73.102.* / 2010-04-05 12:31
Też czuję się naciągnięta, w dodatku ten pobieraczek nie działa i wykasowałam go ale zapaciłam, bo nioe chcę mieć do czynienia z żadnym sądem, mam nauczkę na przyszłość czytać uważnie umowy. Byłam przekonana,że jeśli nie zapłacę to nie dostanę dostępu do programu... tymczasem zostałam zmuszona do zapłacenia za program, którego nie potrzebuję. Moim zdaniem to wymuszenie...
MNZH / 95.40.206.* / 2010-04-12 20:12
TO DAŁEŚ SIĘ NACIĄGNAĆ!!!
macko_____ / 2010-04-04 00:14
ja tez otrzmalem dzis takiego eila co z tym zrobic mze faktycznie naglosni gdzie tylko sie da aby sprawdzili ich moze nie tylko radio ale moze programy takie jak interwencja uwaga niewiem moze to zly pomysl moze jak by kilka osob tam wyslalo to by pomoglo
niewiem co robic w tej sytuacji
MAREKKK / 193.239.125.* / 2010-04-04 13:41
Dajcie już spokój. Ja zgłosiłem sprawę na policję w Gdańsku , powiadomiłem pobieraczka o tym i przestały przychodzić od nich jakiekolwiek wiadomości.
Policja jest od tego żeby się nimi właściwie zająć , a WY nic im nie płaćcie. To podstawa.
Radzę zrobić to samo.
pozdrawiam
Dajcie już spokój
MNJH / 95.40.206.* / 2010-04-12 20:05
BARDZO MĄDRA DECYZJA!!!

NIE PŁACIĆ IM!!!

NIE DAJCIE SIĘ IM NABIERAĆ!!!

A KTO ZAPŁACIŁ I NIC Z TEGO NIE MA NIECH ŻĄDA OD NICH ZWROTU PIENIEDZY!!!
MoMynia / 83.28.61.* / 2010-04-04 07:45
nic najlepiej nie robic, nic im nie odp na te zastraszajace meile bo to walka z wiatrakami, oni sie jeszcze bardziej nakrecaja i beda cie zastraszac caly czas. poczytaj forum tu sa naprawde dobre rady i się uspokoisz
guma1 / 83.8.189.* / 2010-04-02 10:00
Zapewne wszyscy zastanawiają się - gdzie są organa - że tak powiem - ścigania . Kiedyś to opisałem na " wykopie "- myślę że mam rację . Otóż : w świetle prawa to co robi pobieraczek to jest WYKROCZENIE .Mówi o tym Kodeks wykroczeń - cytuję w oryginale :
Rozdział XV
Wykroczenia przeciwko interesom konsumentów.
"Art. 134. § 1. (133) Kto przy sprzedaży towaru lub świadczeniu usług oszukuje nabywcę co do ilości, wagi, miary, gatunku, rodzaju lub ceny, jeżeli nabywca poniósł lub mógł ponieść szkodę nie przekraczającą 100 złotych,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny."
A zgodnie z Kodeksem Wykroczeń :"DZIAŁ VII
Czynności wyjaśniające
Art. 54.§ 1i § 2 - czynności wyjaśniające oraz decyzję czy wszcząć postępowanie podejmuje POLICJA - czyli panowie policjanci z Gdańska podejmują decyzję czy ścigać kolesia windykatora czy nie .
Dlatego to kosztuje mniej niż 100 zł. - bo wówczas kolesie policjanci / albo niedouczeni / przyjmują zgłoszenia / zgodnie z prawem mają 30 dni na danie odpowiedzi / i nic nie robią i odpowiadają tym składającym pisemne zgłoszenia że " nie ma podstaw prawnych do wszczęcia postępowania " . Bo oni wiedzą jak ukarać pijanego na rowerze albo babcię sprzedającą czosnek pod sklepem ale jak oszusta internetowego - tu już nie .
Nie miejcie złudzeń - to jeszcze trochę potrwa . Chyba że Urząd Konsumencki wreszcie przemówi.
guma1 / 83.31.139.* / 2010-04-02 20:41
oczywiście
DZIAŁ VII
Czynności wyjaśniające -Art. 54.§ 1i § 2 znajdują się w :
Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia -
a nie w Kodeksie wykroczeń .
Ale cóż to zmienia?
naciągnieta :( / 79.191.249.* / 2010-04-01 22:18
mnie też zastaszyki i niestety zapłaciła. Nie pamiętam czy wpisywałąm dane (myślę że nie bo żadko podaję) a oni mieli je. Czy da sie coś zrobić żeby odzyskać????
Błagam pomóżcie!!!!!!
MNZHA / 95.40.206.* / 2010-04-12 20:09
A MOŻE WARTO SKORZYSTAĆ Z PORADY PRAWNEJ NP. INTERNETOWE (POLECAM KANCELARIĘ Z WARSZAWY PORADY W 24 h)
I NAPEWNO MOŻECIE ZA POŚREENICTWEM DOBRYCH ADWOKATÓW ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE!!!

LUB ZA POŚREDNICTWEM FEDERACJI KONSUMENTÓW!!!

WSZYSCY KTÓRZY ZAPŁACILI A NIC W ZAMIAN NIE DOSTALI POWINNI ZAŻĄDAĆ ZWROTU PIENIĘDZY!!!
mirek99 / 83.8.189.* / 2010-04-02 09:38
Niestety pieniądze te są stracone - dlatego trzeba dobrze pomyśleć czy warto płacic oszustom za iluzoryczny spokój . Bo zapłata w niczym nie zmienia sytuacji - bo tym co nie płacą i tak nic nie grozi . Piszemy o tym od miesięcy na wielu forach - ale mądrzejsi zawsze się znajdą . Tylko dlaczego póżniej wołaja - pomóżcie odzyskać pieniądze? A przecież nie po to wszystkich nabieraja by cokolwiek oddawać - prawda ?
MoMynia / 83.11.242.* / 2010-04-01 22:32
nie mogli ich mieć bo oni zwykle wpisują to co się podaje. Nawet jak byś podała im imię i nazwisko np "khjcdjghui nbpiouv" to oni by tak się do ciebie zwracali, oni bazują jedynie na meilu niczym więcej, a IP można każdemu sprawdzić z jakiego pisze ale nie da się danych z IP sprawdzić, przynajmniej my tego nie możemy zwykli internauci, z tego co inni piszą to tylko na zgodę prokuratora można się IP dowiedzieć itp... nie wiem czy odzyskasz te pieniążki, bo z tym pobieraczkiem to katastrofa, to sa naciągacze, oni się bronią jakimiś paragrafami, zastraszają meilowo no katastrofa. ja im po prostu nie odp musisz dokładnie poczytać fora tu bardzo jest chwalony blog http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl też bardzo polecam mnie to uspokoiła a też się bardzo denerwowałam. teraz już mniej się tym przejmuje, tak samo bardzo dziękuje dawid.bak@gmail.com naprawdę bardzo dodał mi otuchy i jestem już spokojniejsza
edweterdg / 83.238.28.* / 2010-04-12 22:19
MI też przysło takie coś w niedziele i od samego początku nie miałam zamiaru tego płacić!!...
brasil / 2010-03-31 17:27
W ich regulaminie jest coś takiego:

§ 4. Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną

Zapoznajcie się z tym, bo warto. Dla tych co zapłacili, jest już po frytkach, ale to już djae do myślenia.

6.Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl.

7.W wypadku odstąpienia przez Usługobiorcę od umowy o świadczenie Usług Usenet zgodnie z ust. 6, Spółka dokonuje zwrotu uiszczonego przez Usługobiorcę wynagrodzenia.

Problem polega na tym, że jeśli rejestrujesz się, to wynika z tego, że i tak masz zapłacić te pieniądze a oni Ci je oddadzą jeśli zrezygnujesz. Gdzieś w tym ''regulaminie'' mniej więcej na to wskazuje.

Czyli:
a)rejestrujesz się
b)w ciągu 17stu dni dokonujesz zapłaty na taką i taką kwotę
c)w ciągu dziesięciu dni można zrezygnować z ich usług bez żadnych konsekwencji pod warunkiem, że w tym samym terminie dostali pieniądze. Jeśli nie, to pozostaje 7 dni do dokonania wpłaty.

Jeśli ktoś im zapłacił przy rejestracji, to pradopodobnie nie są te pieniądze do odzyskania pomimoże że w pierwszych dziesięciu dniach zrezygnowało się z ich usług


NIE PŁAĆCIE IM PIENIĘDZY
A jeśli będą wysyłać wam kolejne meile, to prosta gadka.
Zgłosicie ich postępowanie do prokuratury na podstawie dręczycielstwa itp ;-)
lukasz-co-nie-płaci-pobieraczkowi / 77.113.81.* / 2010-03-30 21:28
nieźle przed chwilą sprawdziłem maila pierwszy raz od 2 tygodni a tam każą płaciź 94 pe el eny... od razu mi zaśmierdziało bo za co? za te "ORYGINALNE" aplikacje których nawet nie powąchałem bo jak tylko utworzyłem konto to zrezygnowałem z przeglądania tej nędznej strony. ale nie powiem, bo ciśnienie mi troszkę skoczyło. LUDZIE NIE PŁAĆCIE!!!!!!!! ONI SAMI ZA TO ZAPŁACĄ! !!!!! SPRAWDŻCIE YOU TUBE!!! SAME TAJEMNICE SPÓŁKI :):)
Bak / 193.243.147.* / 2010-03-25 14:13
giez33680 za jakis czas dostaniesz pozew do sadu na meila ;] hehe. smiac mi sie juz z nich chce ;] Ja zadzwonilem do rzekomego sadu w ktorym miala sie dobyc rozprawa i tam mnie wysmiali twierdzac ze w tym terminie nic ma sie nie odbyc, ani w zadnym innym nie ma rozprawy z moja osoba ;] Pozdrawiam.
asia22 / 89.228.39.* / 2010-05-31 19:38
nie martw się. ja kilka dni temu też dostrałam od nich taką informację. po prostu OLEJ TO NA MAXX:) Głowa do góry :)
chatmen21 / 94.246.158.* / 2010-03-30 16:08
Dzisiaj od nich dostałem takiego meila co mam robić?

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

W odpowiedzi informujemy, że rejestrując się w serwisie Pobieraczek.pl
oświadczył Pan, iż zapoznał się z Regulaminem Usług Usenet i w pełni
akceptuje jego treść.

Umowa zawierana pomiędzy Spółką Eller Service, a użytkownikiem
zawierana jest na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia
18 lipca 2002 roku.

Zgodnie z przepisami wskazanej ustawy, umowa dla swej ważności nie wymaga
formy pisemnej. Wszystkie warunki zawartej umowy, jak i dane firmy znajdują
się w regulaminie zaakceptowanym przez uzytkownika rejestrującego się w
naszym serwisie. Regulamin świadczonych przez nas usług znajduje się pod
adresem:

http://www.pobieraczek.pl/regulamin

Umowa została zawarta w wyniku dokonanej przez Pana rejestracji, na którą
składały się następujące czynności:

1. podanie danych osobowych,
2. złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem,
3. złożenia oświadczenia woli o przyjęciu warunków regulaminu
4. weryfikacja podanego adresu email poprzez uruchomienie linku
aktywacyjnego.

Umowa została zawarta z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów
prawa, w szczególności z poszanowaniem przepisów ustawy o świadczeniu
usług drogą elektroniczną.


Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym
terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby
opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem:
https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz
podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy
pamiętać o podaniu adresu naszej firmy:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

Prosimy pamiętać, że przy dokonywaniu przelewu bądź wpłaty należy
podać w tytule adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie
Pobieraczek.pl. Jeżeli adres e-mail nie zostanie podany, wówczas nie będziemy mogli
prawidłowo przyporządkować dokonanej płatności.

W razie dalszych pytań prosimy o odpowiedź na TEGO e-maila lub kontakt
telefoniczny z numerem 58 553 12 32.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl

Wysłałem do nich już chyba 20 rezygnacji a oni nic.

Niewiem co robić?

Założyłem u nich konto na fikcyjnych danych ale z firmowego komputera czy oni moga przyjść do szefa ? Boję się że stracę przez to pracę Odpiszcie
aaaxd / 95.40.121.* / 2010-03-30 17:44
NIE DAĆ SIĘ ZMANIPULOWAĆ!!!

WSZYSTKO JEST WYJAŚNIONE NA:

http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl
BABUSZKA / 193.109.225.* / 2010-03-30 17:17
Wywal tego maila i daj se spokój człowieku.
"Jeżeli adres e-mail nie zostanie podany, wówczas nie będziemy mogli
prawidłowo przyporządkować dokonanej płatnośc"
Sam widzisz. Bazują tylko na adresie mail.
Oni sami wiedzą, że nie musisz im płacić, żerują jednak na naiwości ludzkiej. Wysyłaja korespondencję mailem, bo po co wydawać na znaczki, koperty, itp. Są jak firmy windykacyjne: mogą tylko zastraszać, nie mogą niczego więcej.
giez33680 / 2010-03-26 15:52
Dzięki za dodanie mi otuchy!!! Jak dostanę wezwanie do Sądu, też będę dzwonić! Moc serdecznych pozdrowień!
karna573 / 83.21.2.* / 2010-03-25 20:47
mam pytanie czy może mi ktoś na nie odpisać bardzo proszę zapłaciłam im tą kwotę bo się bałam i czy po tym roku zawarcia umowy muszę do nich pisać że rezygnuje z ich usług bo z nich nie korzystam i proszę o usuniecie konta czy oni sami je usuną gdy skończy się umowa czy oni je przedłużają automatycznie i znowu mam płacić za coś za co nie korzystam proszę o jak najszybszy odzew karna 573
CNSBS / 95.40.43.* / 2010-03-28 11:14
POBIERACZKOWI NIE MOŻNA UFAĆ, NIE WIADOMO DO JAKIEGO PODSTĘPU SĄ ZDOLNI ABY WYCIĄGNĄĆ OD LUDZI KASĘ!!!

NAJLEPIEJ WYSŁAĆ IM EMAILEM ZĄDANIE UNIEWAŻNIENIA UMOWY ORAZ USUNIECIA KONTA I NIE ZWRACAĆ UWAGI NA NASTĘPNE ICH EMAILE Z POGRUSZKAMI!!!

BĘDĄ PISAĆ RÓŻNE RZECZY NIEPRAWDZIWE ABY PRZEZ ZASTRASZENIE WYCIĄGNĄĆ PIENIĄDZE!!!

NIE WIERZĘ W ICH USŁUGĘ USENET, COŚ JEST Z TYM NIE TAK!!!
Sanderka / 89.77.90.* / 2010-03-25 10:59
dokładnie to samo dostałam to jest jedna wielka sciema .. mnie też straszyli sądem i na liczyli mnie na 98 zł ...
AMSNW / 95.41.173.* / 2010-03-25 11:54
Piszcie do pobieraczka: żądanie unieważniena umowy (rzekomej akceptacji i rejestracji regulaminu) oraz usunięcia konta z podanego adresu emailowego
Treść jest na tym forum, a także www.wieszjak.pl Problem z serwerem pobieraczek.pl

OBOWIĄZUJĄ 3 ZASADY:
-NIE DAĆ SIĘ NACIĄGNĄĆ
-NIE PŁACIĆ
-NIE STRESOWAĆ SIĘ BO NIE MA CZYM

CZYTAJCIE FORUM:

http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl

TU MACIE ROZWIĄZANIE WSZYSTKICH PROBLEMÓW Z POBIERACZKIEM
giez33680 / 2010-03-24 14:10
Czy już ktoś dostał takiego maila, a jeśli tak, to co było dalej?
Szanowny Panie,

Informujemy iż spółki cywilne nie mają obowiązku wpisu w rejestrze KRS.

W nawiązaniu do Pańskiej ostatniej wiadomości, informujemy że Pana sprawa zostanie skierowana dnia 26 marca 2010r. do naszej kancelarii prawnej, celem wstąpienia przeciwko Panu na drogę sądową.

Nadmieniamy, iż strona przegrywająca w procesie sądowym zobowiązana jest zwrócić stronie przeciwnej koszty poniesione w celu dochodzenia przysługujących jej roszczeń, w tym koszty postępowania windykacyjnego oraz zastępstwa procesowego, jak również koszty sądowe i komornicze.

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl
mamlewka / 217.98.38.* / 2010-03-28 19:19
Witam. Dostałam maila takiej samej treści, teraz czekam na wezwanie di sądu.
mamlewka / 217.98.38.* / 2010-03-30 15:53
a na żądanie unieważnienia umowy odpisali mi cytuję "Informujemy, iż zgodnie z art.7 ustawy z 2 marca 2000r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz 271 ze zm.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni. Jednocześnie należy wskazać,iż z racji potwierdzenia warunków zawartej umowy w regulaminie usług Usenet dostępnym pod adresem http://www.pobieraczek.pl/regulamin, nie znajduje zastosowania przepis art.9 wskazanej ustawy,wydłużający termin wypowiedzenia umowy do 3 miesięcy.


Z poważaniem,
Zespół pobieraczek.pl "
CNSJ / 95.41.173.* / 2010-03-25 11:57
ŚCIEMNIAJĄ!!! NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ!!!

WYŚLIJ IM ŻĄDANIE UNIEWAŻNIENIA UMOWY ORAZ USUNIĘCIA KONTA Z PODANEGO ADRESU EMAILOWEGO

KONIECZNIE PRZECZYTAJ INFORMACJE ZAWARTE NA FORUM:

http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl

TU MASZ ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z POBIERACZKIEM!!!
MoMynia / 83.7.103.* / 2010-03-24 20:41
z tego co czytałam na tym forum już jedna osoba dostała owe meilowe wezwanie do sądu hehe że się rozprawa odbedzie itp ale oczywiście tylko na meila a nie na adres domowy hehe, moim zdaniem to wał. Cholera wie co z tym sraczkiem pobieraczkiem robić...żałosne jest to że władze nic nie robia....
giez33680 / 2010-03-24 21:14
"...żałosne jest to że władze nic nie robia..."
Z tego można byłoby wysnuć wniosek, że obecne władze pilnują interesu naciągaczy a nie poszkodowanych. Chyba tak jest, bo to ustrój kapitalistyczny, więc władza służy kapitałowi, a biedoty miejsce pod mostem i na śmietniku... Jak się sam nie obronisz, to władze ci nie pomogą! A z tym NACIĄGACZKIEM powiedzą ci: trzeba było czytać regulamin, zachciało się darmowego ściągania plików, za darmo boli gardło!
NC,XK / 95.41.173.* / 2010-03-25 12:00
WCALE TAK NIE JEST!!!
PRAWO JEST PO STRONIE KONSUMENTÓW POBIERACZKA!!!

NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ I ZASTRASZYĆ POBIERACZKOWI!!!
giez33680 / 2010-03-25 18:06
Gdyby prawo było po stronie konsumenta to taki Pobieraczek szybko byłby zlikwidowany! Też pozwoliłem im zrobić z siebie durnia, ale drugiej głupoty nie popełnię - do końca będę bronił się przed zapłatą za frycowe, mimo że nachodzą mnie czarne myśli o finiszu sprawy ! Taki NACIĄGACZEK to dziecię transformacji, jaką obdarzyli nas patrioci opozycji. Vivat "S"!
Bak / 193.243.147.* / 2010-03-24 11:06
dawid.bak@gmail.com Pisac pewnie pomoge. Duzo ludzi juz to uczynilo i mysle ze sa oswieceni dokladnie ;] Oczywiscie bezplatnie :D bo widze ze kolega nizej oplaty pobiera hehe.. Pozdrawiam Antyfan Pobieraczka ;)l
NBXHS / 95.40.136.* / 2010-03-24 10:13
CZYTAJCIE PORADY MĄDRYCH LUDZI, KTÓRZY CHCĄ WAM POMAGAĆ BEZINTERESOWNIE!!!!

KONIECZNIE WEJDŻCIE NA FORUM, GDZIE JEST ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU:

http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl


NIE DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ I ZMANIPULOWAĆ POBIERACZKOWI!!!
Marta2015 / 93.105.61.* / 2010-03-23 22:25
ja im zapłaciłam i h** im w dupe

Najnowsze wpisy