poczatek

gorian / 2009-05-03 19:07
Na poczatku witam wszystkich bardzo serdecznie i ogolnie to tak: zamierzam od nowego roku zaczac dzialac na rynku instrumentow finansowych i mysle o tym bardzo powaznie! nie mam doswiadczenia, nie mam nawet jakiegokolwiek wyksztalcenia w tym kierunku ale... zaczynam obserwowac zachowania gieldy, interesowac sie spolkami notowanymi na gieldzie, wzrosty, spadki itd. mysle ze zalozenie konta tutaj to tez jakis krok do tego by zaczac z powodzeniem gre na gieldzie. narazie gram troche na onecie, to jest na zasadzie ze wzrosty i spadki sa prawdziwe tylko tyle ze pieniadze wirtualne i tu moje pytanie: co wedlug was powinienem jeszcze zobaczyc/przeczytac/wiedziec? jaki dom maklerski wybrac? (wedlug was ktory jest najlepszy) obecnie mam opcje otworzyc rachunek maklerski w mbanku... co na ten temat sadzicie? dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi/porady i pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy