Forum Polityka, aktualnościKraj

Poczta Polska redukuje zatrudnienie. Odejść muszą tysiące

Poczta Polska redukuje zatrudnienie. Odejść muszą tysiące

Wyświetlaj:
cr74 / 2014-08-28 18:09
Moze ktos wie kiedy wejdzie program PDO mazowieckie?
.obiektywny. / 81.190.62.* / 2014-06-30 19:41
Przede wszystkim zwolnić należy tych pracowników,którym nie chce się pracować. Dotyczy to m.in. listonoszy w Gdyni ,którym poleconych przesyłek nie chce się dostarczać do adresata na piętro tylko zostawiają awizo w skrzynce pocztowej.
krzysiek350 / 89.74.54.* / 2014-06-30 14:37
Nie wiem, jak jest w innych regionach Polski, ale akurat u nas w woj. pomorskim to Poczta chętnie przyjmuje pracowników. Sam nawet wysłałem niedawno odpowiedź na ogłoszenie. Być może w tych zwolnieniach chodzi o pracowników biurowych, nie związanych bezpośrednio z obsługą klientów, czyli z wyłączeniem takich osób jak np. listonosze, osoby pracujące w WER-ach, kierowcy dostarczający paczki, itp. Pracy mają oni mnóstwo, problem polega więc na tym, że brak rąk = są to zadania mało oraz słabo opłacane.
zainteresowany1 / 81.190.171.* / 2014-06-25 23:01
Nie będzie zwolnień grupowych, które miały być od września, tzn że będzie uruchomiony kolejny program dobrowolnych odejść?
user_unknow / 31.61.138.* / 2014-06-24 08:41
Szkoda tylko, że nie zaczynają redukcji etatów od Centrali na ul. Stawki. Na WERach brakuje ludzi do pracy, więc ciekawe kogo Pan Dyrektor chce zwalniać. Ostatnio zaszczycił nas wizytą jeden z Dyrektorów. Aby nie widział stosów nieposegregowanych przesyłek kazano nam zapakować je na auta ciężarowe, a kierowcom odjechać na parking. Po skończonej wizycie auta musieliśmy raz jeszcze rozładowywać. Paranoja. To tylko przykład z jednego z WERów, a gdzie inne piony? Weźmy pod lupę ostatnią reorganizację z Centrum Informatyki na Pion Informatyki i Telekomunikacji. Z tego co mi wiadomo od informatyków tam to dopiero dochodzi do irracjonalnych posunięć Dyrekcji. Nie wiem czy jest sens o tym pisać bo to przypomina s-f niż rzeczywistość.
mordo ty moja / 83.22.196.* / 2014-06-24 07:00
Ubywa pracowników,a przybywa prezesów
ggggg / 83.238.13.* / 2014-06-23 12:57
Mam nadzieję że te badziewie w końcu upadnie i monopol na przesyłki detaliczne przestanie realnie obowiązywać. Wtedy ze skorupmowaną pocztą się pożegnamy a masa firm zadziwi nas swoją skutecznością oraz lepszym dbaniem o klienta. Nigdy nie zginęła mi paczka wysłana kurierem prywatnym, na poczcie udało mi się to kilka razy. Nie ma na pocztę polską bata, z tym skorumpowanym badziewiem nie wygrasz.
Stuttgart / 194.93.192.* / 2014-06-23 10:16
Jak zwykle mamy wywrocone rozumienie gospodarki rynkowej,niespotykane za zachodnia granica.
Mozebysmy w przyszlosci z-outsorsowali premiera i rzad,powierzajac te intrantne stanowiska jakims spolkom ktore z pewnoscia beda tansze i szybsze.Mielibysmy z pewnoscia lepsza kontrole nad nimi.
Mozebysmy zlecili zadania sejmowe np. Czechom lub Litwie,zaoszczedzimy kolejne pare miliardow.Jak oszczedzac to na calego!

Najnowsze wpisy