Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pocztowcy grożą strajkiem generalnym

Pocztowcy grożą strajkiem generalnym

Money.pl / 2006-11-29 14:37
Komentarze do wiadomości: Pocztowcy grożą strajkiem generalnym .
Wyświetlaj:
~scorpion / 195.38.12.* / 2006-11-29 16:03
Poczta Polska to prezent od "czerwonych". Gdy odchodzili od żłoba dla naczelnych decydentów zagwarantowali intratne umowy menadżerskie których zerwanie pociągnęłoby w tym momencie wysokie koszty. Dodatkowo zagwarantowali monopol na niektóre przesyłki a jak widać i to nie wystarcza aby ich nakarmić......
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-29 15:27
Myślę że konkurencja powinna się szybko z tym problemem uwinąć. Mogą dostarczać listy cięższe niż 50g, więc wystarczy tylko oferować np. specjalne koperty które tyle ważą tak aby można było przesyłać nawet rachunki omijające PP.
lan / 2006-11-29 15:30 / Bywalec forum
heh, pierwszy na to nie wpadles. in-post juz dostarcza rachunki tpsa z przyczepiona blacha do koperty :D
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-11-29 14:59
Ech, w normalnym kraju to człowiek poszedł by do konkurencji, która z otwartymi rękami przejęła by klientów. Tu monopole i sitwy, które są jak na razie nietykalne. Popieram pocztowców ale za listy i paczki, które czekają na mnie na poczcie z góry zapłaciłem! Jestem zatem oszukany, zabrano mi pieniądze! Jak zastrajkują kolejarze to po prostu nie kupię biletu na PKP i kupię na autobus. Gdzie jest Federacja Ochrony Konsumenta, albo policja? No bo mnie okradziono!

A tak na marginesie.... ciekawe kiedy poczta pęknie w szwach zawalona listami... no i potem, ktoś to będzie musiał poroznosić.
Kero niezwerbowany / 83.238.145.* / 2006-11-29 14:37
Pozosytając po stronie listonoszy przestrzegam jednak przed konsekwencjami niewywiązywania się z umów świadczonych usług.
Jeśli będę obciążony odsetkami za niezapłacone w terminie rachunki jakie powinny być już u mnie a nie są to z pewnością będę domagał się ich zwrotu wraz ze wszelkimi innymi kosztami jakie ponisę z tego tytułu od Poczty Polskiej.
- / 157.25.164.* / 2006-11-30 09:08
i tak to nic nie da, bo płacenie jest obowiązkowe bez względu na to czy rachunek przyjdzie czy też nie

Najnowsze wpisy