Forum Forum podatkoweOdliczenia

Podatek - Osoba Fizyczna - Kilka dużych przelewów na rachunek.

Podatek - Osoba Fizyczna - Kilka dużych przelewów na rachunek.

cinuslca / 2017-11-04 16:44
Witam , mam pytanie odnośnie podatku w listopadzie oraz grudniu jako osoba fizyczna nie prowadząca żadnej działalności gospodarczej mam dostać kilka przelewów przekraczających 10 tyś zł to jest jednorazowe, chodzi o chwilowy dochód w grze, oczywiscie jako osoba fizyczna wiem tyle , że muszę z każdego przelewu zostawic 19% na podatek, teraz mam takie pytanie jak ten podatek zapłacic czy dopiero przy rozliczeniu rocznym czy jedno rozliczenie zrobic naprzyklad pod koniec listopada a drugie pod koniec grudnia ? czy jeśli rozlicze sie z tych 19% z tyh przelewow nie bede mial zadnych problemow ? te przelewy beda wykonane z serwiu home.pl oraz paypal na moj rachunek bankowy. dziekuje za odpowiedz , pozdrawiam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - cinuslca.]
cinuslca / 2017-11-06 10:18
odświeżam

To jest dokładniej sprzedaż wirtualnych przedmiotów w grze , zapłaconych przez osobę kupującą ode mnie na moje konto w paypal z którego muszę te pieniążki przelać na swój własny rachunek bankowy, wiec to serwis Polski i chodzi o wypłatę z tego serwisu kilku przelewów większych wahających się od 10 tyś do 15 tyś , powiedzmy , że razem na kwotę 30 tyś .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - cinuslca.]

Najnowsze wpisy