Forum Forum ubezpieczeńInne

Podatek Religi: Będzie podwyżka zamiast likwidacji?

Podatek Religi: Będzie podwyżka zamiast likwidacji?

Wyświetlaj:
Ogryzek / 84.10.10.* / 2008-08-08 23:41
OGLĄDAJĄC ZDJĘCIE, ODNIOSŁEM WRAŻENIE że minister KOpacz chce pokazać kierowcom środkowy palec. Podatek Religi miał przecież zostać zniesiony...
Ela_1 / 80.54.200.* / 2008-08-05 08:51
Dlaczego wszyscy mają płacić za nieodpowiedzialnych kierowców? Dlaczego oni sami nie ponoszą kosztów leczenie osób, którym zmarnowali życie? Jeśli wszystkich mierzy sie jedną miarą, to piraci drogowi na pewno nie zdejmą nogi z gazu, bo za piratów mamy być wszyscy odpowiedzialni!!!!!!!!!!!!!! To niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!
andy2307 / 2008-08-04 22:50
A może by tak kasy fiskalne dla lekarzy? Psss.....nie.....lepiej niech płacą kierowcy.
Medykonline / 91.176.46.* / 2008-08-10 21:58
A ja poproszę kasę. Wreszcie wszystko będzie jasne.
Elendir / 2008-08-04 20:22 / Łowca czarownic

Jak wynika z danych Eurostatu, Polska jest europejskim liderem pod względem liczby ciężkich wypadków na drogach, a przy tym ma najniższe w Unii Europejskiej składki OC.

Zatem składki wzrosną.
serwus / 79.188.238.* / 2008-08-04 11:43
niech wreszcie rozwazy swoja dymisję ! Najwyższa pora. Kto w tym "gabinecie" mówi prawdę ?
Anka F. / 89.171.24.* / 2008-08-04 11:40
Tak wygląda liberalizm według PO. Wyszło szydło z worka - PO to socjaliści!!!
arch / 2008-08-04 11:59 / Tysiącznik na forum
----2007-10-19
"PO obiecuje likwidację 200 podatków "
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64540
Pilsener / 2008-08-04 11:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Spowodowałem już grubo ponad 10 wypadków (a kolizji to nawet nie liczę, średnio mam jedną, dwie na miesiąc), a OC płacę ciągle poniżej 1000 zł - dlaczego mam jeździć ostrożnie, skoro w polsce to inni płacą za usuwanie skutków wypadków, za leczenie ofiar a prawo wręcz uniemożliwia rodzinom ludzi (lub im samym), których zabiłem domagać się ode mnie odszkodowania i zadośćuczynienia? Dlatego korzystam z tego i pruję ile wlezie - w końcu podatek na leczenie ofiar i kupę innych podatków też zapłaciłem.
lato22 / 195.238.227.* / 2008-08-05 08:22
już danwo powqini ci zabrać prawo jazdy i wysłać na leczenie lub łajza jesteś
Łowca lamerów / 81.210.27.* / 2008-08-04 13:17
Ponad 10, czyli prawdopodobnie mniej niż 20 (bo wtedy napisałbyś że 20 :-)) Jedna lub dwie kolizje na miesiąc (średnio) wyczerpuje limit tych "ponad 10-ciu" w ciągu jednego roku z hakiem. Oznacza to, że mogłeś zapłacić za OC maksymalnie dwa razy (jeśli nie płacisz ratalnie). Nigdzie nie napisałeś, że składka Ci nie wzrosła, a więc istnieje możliwość, że wzrosła, ale jeszcze nie przekroczyła 1tys zł. Spokojnie, jeśli to prawda, następne OC będzie duuużo wyższe :-p

No dobrze, dość teorii, widać jasno, że to prowokacja :-p Prowokacja, która jednak daje do myślenia o naszym systemie ubezpieczeń.

P.S. Wiesz co? Strasznie agresywny jesteś. Polecam więcej słoneczka, optymizmu i mniej filmów sensacyjnych ;-)
PSF / 79.188.238.* / 2008-08-04 11:46
zacznij od pisani anazwy swojego kraju z dużej litery. A później spotkaj się palikotem i coś wymyślicie prawda ?!

Takich własnie błaznów musimy znosić w liberalnej Polsce.
Pilsener / 2008-08-04 12:36 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. To nie jest mój kraj i nigdy nim nie był
2. I nie zasługuje on, żeby pisać jego nazwę z wielkiej litery
3. Jak nie chcesz "liberalnych błaznów" to zapraszam do Korei Pn. Jak na razie to polacy uciekają do liberalizmu, ale Ty możesz zacząć nowy nurt emigracji, skoro polska sklasyfikowana jako "mostly unfree" jest dla Ciebie zbyt liberalna - polecam np. Zimbabwe. Ale migracja to nie w stylu prawdziwych patriotów - oni wolą wygonić z polski wszystkich liberałów i jeść potem trawę - dobrą, bez liberalnej promocji, z partyjnego sprawiedliwego klucza, świeżynka od politruka, zdrowiutka, soczysta taka... Tylko wiesz, perspektywa jedzenia trawy nie podnieca tak bardzo nawet wegetarian.
PSF / 79.188.238.* / 2008-08-04 12:41
to co tu k....wa robisz ? paszoł wont ! może tak zrozumiesz
Łowca lamerów / 81.210.27.* / 2008-08-04 09:21
Ilu rowerzystów płaci OC? Ilu rowerzystów jest sprawcami wypadków i kto pokrywa koszty naprawy samochodu w takim wypadku? Ilu rowerzystów nie zna przepisów ruchu drogowego / nie jeździ w nocy (!) na światłach? Ilu pijanych / nawiedzonych pieszych wbiega na jezdnię? Kto pokrywa koszty takich wypadków? Może w końcu ktoś zauważy, że po jezdni poruszają się nie tylko samochody i nie tylko ich kierowcy są sprawcami wypadków.

Ja rozumiem, że ktoś musi płacić za leczenie ofiar wypadków, ale bez przesady. Kierowcy samochodów to nie dojne krowy. Żeby nie było niedomówień - nie piję do konkretnej partii, bo od lat rządzą ci sami, zmieniają się tylko proporcje ilościowe posłów poszczególnych ugrupowań.
polak 2 / 89.78.29.* / 2008-08-04 10:28
BRAWO BRAWO CZYSTA PRAWDA
leiho / 2008-08-04 09:15 / "Tu Ne Cede Malis"
dodam jeszcze, ze PO jako prawdziwi "liberałowie" sąprzeciwni odpowiedzialnosci zbiorowej (czym wlasnie jest ten podatek), dlatego jako przeciwnicy utrzymajągo w mocy, a nawet podwyzswzą... Hahahhahaahahhaah..... wspaniałe, naprawde, swietny pomysł. Podniescie podatek Religi o 10000 %, a nawet lepiej - niech płącą go rowerzysci, starcy i młodziez - alez bedzie pełny budzet, hohohoho, ugabuga... :) haha...
leiho / 2008-08-04 09:09 / "Tu Ne Cede Malis"
HAHAHAHHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHA - tak własnie wyglada "liberalizm" PO, hahahahahahahahah, obnizanie podatkó wg PO, hahahahahha, druga Irlandia hahahahahhahahahah :)))))))) Poprawili mi humor, niech ich no... :)))) hahhaahhahaha, liberałowie, hahahaha....
Pilsener / 2008-08-04 11:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie wiem skąd się wziął absurd, że PO ma coś wspólnego z liberalizmem? Ciągle to słyszę - przecież to są zwykli, konserwatywni socjaliści - tak samo jak PIS, SLD i inne partie.
albrecht_krzywy / 80.52.167.* / 2008-08-04 11:38
pomysl sie wzial z psiuaru ktory nie potrafili sklasyfikowac swojego przeciwnika politycznego.
poniewaz slowo 'liberal' ma wsrod Polakow negatywne konotacje wytworzone przez betonowych komunistow jeszcze za czasow Stalina, uzyto wlasnie tego slowa.
gdyby 'wrobelek elemelek' mialo takie konotacje uzytoby tego wlasnie wyrazenia.
ludziom z gminu nie tlumaczy sie tylko sie im proponuje nienawistne sformulowania bo to jest prostsze i bardziej pasuje do prostych umyslow. z tego samego powodu muzyka klasyczna nie jest popularna a plastikowa popowa papka jest itp. itd.
leiho / 2008-08-04 11:28 / "Tu Ne Cede Malis"
ja to wiem, mnie nie musisz mowic :)) plewam tylko, jak ludzie dają się nabrać na kłastewka, o drugiej irlandii, cudzie - przeciez bardziej zakłamanej partii niz PO chyba dotychczas nie było. Jak rządzili inni, to było wiadomo, ze oni bezczelnie kłamią, kradnąitd . Tu była MINIMALNA nadzieja, ze cokolwiek uproszcza, zliberalizują, dadzą zyc polskim firmom i ludziom ogólnie - jak widac, była to złudna nadzieja :)
Pilsener / 2008-08-04 12:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jak mieli wygrać wybory? Przeciwnik obiecuje likwidację 100 podatków, to my damy 200, hehe - tak się tutaj wygrywa wybory - bo jest ta, jak to dobrze ująłeś "minimalna nadzieja". Byłem obok, jak Jaro coś tam bulgał o lumpen-liberałach, ale u licha, nie sądziłem, że ludzie tak się tym przejmą, tym bardziej, że Toosck robił co mógł biedak, by się od "liberalnej etykietki" odciąć. Paradoksalnie dzięki "liberalnej etykietce" pewnie wybory wygrał, normalnie jaja, tutaj wszystko jest do góry nogami, podatki firmom obniża partia określana jako postkomunistyczna - cyrk po prostu.
picer / 156.17.201.* / 2008-08-04 08:49
według PO.

Najnowsze wpisy