Forum Forum podatkoweInne

Podatek samochodowy zamiast akcyzy prawdopodobnie od połowy roku

Podatek samochodowy zamiast akcyzy prawdopodobnie od połowy roku

Wyświetlaj:
a co wam do tego / .* / 2005-03-14 09:15
Tylko się dobrze zastanów :), człowieku. Proponuje bliski wschód:), tam niektóre państwa mają dużo kasy i można ich obywateli okradać w świetle litery prawa.
przem / .* / 2005-03-09 19:54
ciekaw jestem kto to zapłaci. Lepiej niech sie zajmą naprawo drug u nas a nie podatkiem na samochody,bo w naszym kraju już się nieda jeżdić nawet maluchami.
Bleblak / .* / 2005-02-18 12:07
No genialnie panowie!!! A może tak jak w cywilizowanych krajach, czyli normalnie. A tak na magrinesie podatek od głupoty w naszych warunkach przyniesie większe dochody!!! Oj nie tak panowie nie tak.......
Marek / .* / 2005-02-13 11:21
Ciekaw jestem jak będzie wyglądało to określanie czy spaliny spełniają europejskie normy emisji. Jak badać, jak określać? Bo mały wydruk ze stacji diagnostycznej może mieć wartość porządnego kuponu toto-lotka. Jak określić normy dla sprzętu diagnostycznego i jak badać? Czy może wzorcowe paliwo do badania i je dopiero spalać? Bo wiadomo, że na prawie każdej stacji jest inne. A wpływ pory roki i temperatury? Oj, coś mi się zdaje, że kolejny bubel legislacyjny, a dla cwaniaków pole do popisu.
KG / .* / 2005-02-14 15:34
Np. na podstawie emisji CO2 przez dany model samochodu.

Najnowsze wpisy