Forum Forum podatkoweInne

Podatki - podwyższanie przez obniżanie

Podatki - podwyższanie przez obniżanie

Lekarz / .* / 2003-03-08 00:20
Komentarze do wiadomości: Podatki - podwyższanie przez obniżanie.
Wyświetlaj:
/jeszcze/ płacący podatki przedsiębiorca / .* / 2003-03-26 08:43
Mam tylko jedną propozycję: zwalniam Pana, Panie Kołodko. Wobec coraz bardziej wymyślnych propozycji podatkowych zastanawiałam się, czy nie zwolnić swoich pracowników, ale przecież nie oni tylko Pan /w niemałym towarzystwie administracji państwowej/ jest najbardziej kosztownym i najmniej efektywnym człowiekiem, któremu, cokolwiek by nie powiedzieć, płacę pensję, dietę, koszty utrzymania samochodu biura i czort jeszcze wie czego. Propozycje "rozwiązań" nieuchronnie zresztą zmierzają do tego, że nawet przy najbardziej restrykcyjnym systemie "ściągania" podatków od zadłużonego "narodu" w zadłużonym państwie niczego Pan nie ściągnie. Wygląda zresztą na to, że wobec nowych rozwiązań, w niedalekiej przyszłości, większość z nas powiększym grupę mieszczącą się k klasie podatkowej "0", a wtedy - skąd Pan weźmie swoją pensję? Choć zapewne o swoje interesy umie Pan - mimo ogłupiania innych socjalistycznym pustosłowiem o ochronie najuoboższych - zadbać. Chyba, że Pańska prawdziwa misja, to stworzenie 40-milionowego społeczeństwa najuboższych, nad którymi zamierza Pan roztoczyć opiekę. Zapewne już dziś odkłada Pan w tym celu to, co zostaje Panu z wynagrodzeń ponad dochody przeciętnego Polaka /ubogiego emeryta też/.
TOMEK1A2 / .* / 2003-03-12 14:55
Jak Belka odszedł to cos musiało byc nie tak i to zdrowo a Kołodko tańczy jak mu Miler zagra-czyli nowe "pomysły" kóre zamiast pomóc szkodzą.Od początku urzędowania tego rządu nie usłyszałem żadnej sensownej propozycji jesli idzie o podatki-same bzdety.
Lekarz / .* / 2003-03-08 00:20
Czy nie uważacie, że Pan Kołodka ma coś nie tak z głową? Zwróćcie uwagę na jego zachowanie. Pomoc psychiatry jest tu zdecydowanie potrzebna.
obserwator / .* / 2003-03-11 13:19
Oczywiście że ten zapatrzony w siebie cwaniak ma coś z głową - osobiscie zastanawiam się kiedy on wytatuuje sobie w końcu na czole ten adres internetowy MF, ktory z taką u************ą cały czas powtarza. Kołodko ze swoją cholerną ignorancją i poczuciem że zjadł wszystkie rozumy popadł w stan hurraoptymizmu, który doprowadził do tego ze zatracił kontakt z rzeczywistoscią i sięgając do kieszeni podatników (w ktorej pobrzękują już tylko "drobne") wydaje mu się że to jego kieszeń (gdzie nie ma zapewne "drobnych" pieniędzy). Na koniec nalży dodać tylko: Kołodko musi odejść!!! Kołodko do dymisji!!!Kończ Kołodko wstydu (i kraju) oszczędź!!!
sceptyczny / .* / 2003-03-11 18:41
Ale nie odejdzie, ponieważ egocentrycy jego pokroju nigdy się nie przyznają, że ten czy inny ich pomysł jest do bani ...Niestety co nowszy pomysł pana Kołodki to większa abstrakcja ... ja nie wiem jak osoba z jego wiedzą (bo podobno jest profesorem) nie widzi oczywistych dolegliwości rodzimej gospodarki !!!Teraz ta cała szopka z podatkami ... myśłi, że jak zamiesza w mętnej wodzie to się oczyści i będzie ją można pić ... wybaczcie za to porównanie ale sprawa wygląda tak, że póki co nic nie zapowiada tak oczekiwanego "ożywienia".Niestety obawiam się, że polska godpodarka jeszcze kilka lat będzie się dusić a później ruszy ... nie wiadomo jeszcze w jakim kierunku ...

Najnowsze wpisy