Forum Forum podatkoweInne

Podpis elektroniczny. Sprawdziliśmy, jak to działa i ile kosztuje

Podpis elektroniczny. Sprawdziliśmy, jak to działa i ile kosztuje

Wyświetlaj:
Piotr433 / 95.49.208.* / 2021-04-29 17:09
Ponad pół roku temu szukając na już podpisu elektronicznego, znalazłem ofertę na SimplySign z Certum. Z ich kontaktu zostałem skierowany do firmy partnerskiej. Od namierzenia partnera do zadziałania podpisu minęło może 2, 3 godz. Obecnie potrzebowałem ponownie nowego podpisu dla wspólnika odległego o 700 km. Zadzwoniłem na nr tel. z www firmy. Pracownik wprowadził mnie w błąd, kierując do zakupu bezpośrednio u niego, zapewniając,że tak to teraz działa, wszystko załatwię zdalnie, a podpis będzie zaraz po opłaceniu. Niestety zostałem okłamany, po zapłacie i otrzymaniu kodu, potwierdzenie tożsamości ustalono po tygodniu. Skończyło się wyjazdem 40 km do firmy partnerskiej i opłaceniu i tam potwierdzeniu tożsamości Nie polecam zakupu przez konsultantów Certum, lecz w firmie partnerskiej, jeśli ktoś potrzebuje podpis na już. Cena SimplySign na 3 lata to 589,17 zł + potwierdzenie tożsamości (ponad 200 zł w trybie 30 min na uruchomienie podpisu). Sam podpis działa bezproblemowo, podpisuję dokumenty pdf (inne formaty są również) na PC. Aplikacja na telefon SimplySign na komórce generuje token, który wpisuję w aplikacji SimplySign Desktop na PC. Klikając na pdf PPM - proCertum SmartSign - Podpisz; przewijamy do miejsca podpisu, zaznaczamy myszką ramkę, pojawia się podpis; OK. Można dodać kolejne podpisy, można dołączyć do podpisu np. skan pieczątki, lub podpisu odręcznego. Nie trzeba podłączać zewnętrznych kluczy.
Kana567 / 79.110.200.* / 2020-04-26 00:49
Po raz pierwszy przeczytałam o elektronicznym podpisie na nowym blogu http://newbrands.pl/podpis-elektroniczny-jakie-sprawy-zalatwisz-bez-wychodzenia-z-domu/. Podoba mi się koncept. Postaram się wyrobić bezpieczny podpis elektroniczny. Do tej pory korzystałam z tego zwykłego, ale dokumentów do zus np. już nim nie podpiszę
iiiii / 212.7.215.* / 2019-11-05 13:27
Polecam ci podpis elektroniczny od firmy https://netvet.pl/ . Następnego dnia był już u mnie specjalista, z którym wypełniliśmy wszelkich formalności.
Paweł5791 / 178.235.190.* / 2020-04-23 18:18
cencert ma chyba najtańszą ofertę
martiniki / 212.7.215.* / 2019-01-09 10:42
Dla wielu osób opłaca się robić podpis elektroniczny we Wrocławiu https://netvet.pl/podpis-elektroniczny. Optymalnie wychodzi, a i odnowienie też masz w jednym miejscu. Składam sprawozdania finansowe bezpłatnie do KRS właśnie przy udziale podpisu elektronicznego. Dużo można rzeczy wykombinować i usprawnić życie przedsiębiorstwa.
wacek751 / 212.7.215.* / 2018-08-27 14:49
Jak dla mnie to również Netvet są bardzo dobrą firmą gdzie można założyć podpis elektroniczny
maki531 / 212.7.215.* / 2018-08-27 14:27
Od ręki masz właściwie wprowadzenie podpisu elektronicznego w netvet.pl. Dojadą, przeprowadzą konfigurację, a ty nie będziesz musiał wykonywać dodatkowych czynności administracyjnych związanych z akceptacją podpisu. Jak dla mnie najprostsza forma na podpis elektroniczny jest u nich. Wszystko działa bez zarzutu u mnie od dwóch lat i niedługo im zlecam odnowienie. Z tego powodu temat mi się przypomniał ;)
Sebek29 / 83.10.130.* / 2018-08-23 00:25
Ja również postanowiłem nabyć podpis elektroniczny. Jest to niesamowite ułatwienie w życiu osobistym. Postanowiłem trochę zagłębić temat i poszukać dla siebie odpowiedniej firmy, która pomoże mi wdrożyć mój wymysł. Wybór padł na https://zetoserwis.pl/podpis-elektroniczny/. Firma bardzo rzetelna, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu bardzo sprawnie przebiegł etap wdrożenie, a także krótkie szkolenie z zakresu podpisu elektronicznego. Polecam ! :)
aaaadd / 212.7.215.* / 2018-07-17 14:15
Akurat temat dla mnie aktualny, bo miesiąc temu kupowałem podpis elektroniczny. Bardzo duże ułatwienie przy prowadzeniu firmy, można przyśpieszyć wiele procesów, a najbardziej kwestie zusowskie, płatności, fakturki itd. Polecam ofertę Netvet -netvet.pl/podpis-elektroniczny, oni dojeżdżają do klienta we Wrocławiu, nie musiałem tracić czasu na podróze po mieście. :)
adamm687 / 212.7.215.* / 2018-07-17 14:13
Chwalę sobie Netvet ze strony netvet.pl/podpis-elektroniczny. Firma jest z Wrocławia, dokładnie z Bielan, ale u nich dużym plusem jest to, że wyrabiają certyfikat na miejscu u klienta – w domu czy firmie. Ustawili mi podpis w programie do księgowania pomogli z obsługą podpisu i tak dalej.
maki531 / 212.7.215.* / 2018-05-29 09:48
Mi może w niecałe 30 minut skonfigurowali podpis elektroniczny w netvet.pl. Bardzo sprawnie to poszło.

Najnowsze wpisy