Forum W wolnym czasieLifestyle

podróże, turystya zawodowo a język

podróże, turystya zawodowo a język

graiTHAI / 164.127.52.* / 2016-04-13 13:23
hej, wiążę swoją przyszłośc z podróżowaniem i na ile to możliwe - połączyć to z karierą zawodową. z racji że jestem jeszcze w lo to już stawiam na rozwój języków i o ile z dwoma idzie dobrze to z angielskim który wydaje mi się najbardziej przydatny - nie mmam szczęścia do nauczycieli//szkół. może ktoś poda namair na miejsce w którym postawi się nie tyle na szablonach co efektywności nauczania, praktycznym stosowaniu języka i łatwości przekazu?
Wyświetlaj:
ArekZegar / 2018-03-02 19:20
Moja znajoma uczyła się i przy okazji innych jeżdżąc po świecie i zabierając ze sobą laptopa. Udzielasz korepetycji online z każdego miejsca gdzie masz wifi/internet. W taki sposób zawsze będzie gotówka pod ręką.
vegePaulina / 2018-02-28 12:22
W takim wypadku faktycznie nauka w domu jest jak najbardziej na miejscu. Dużo seriali, filmów po angielsku, do tego w tle jak coś robisz puszczaj sobie radio i spróbuj każdego dnia poczytać coś. tak naprawdę największe znaczenie ma to jak ty podejdziesz do tematu i jak bardzo będziesz chcieć się faktycznie nauczyć tego języka.
w_zielinska / 2016-04-13 15:26
Zacznij się uczyć w domu ;) Spróbuj czytać po angielsku, oglądać filmy i seriale z angielskimi napisami, pisz dziennik w tym języku, tłumacz teksty piosenek, znajdź kogoś do rozmów przez skype czy inny komunikator. Spróbuj najpierw szukać wszystkich informacji w sieci po angielsku. Graj w gry bez polskiej wersji językowej. Otaczaj się językiem z każdej strony i codziennie poświęcaj na niego trochę czasu, przynajmniej pół godziny.

Najnowsze wpisy