Forum Forum prawneBankowe

Podwójne księgowanie tej samej operacji na karcie kredytowej BGŻ

Podwójne księgowanie tej samej operacji na karcie kredytowej BGŻ

artmetal / 2008-02-29 18:27
Dzisiaj zwykłym listem dostałem pismo o treści cytuję : " 1.w dniu 04.02.2008 o godz. xxxx przy użyciu pana karty nr xxxxx została zrealizowana operacja na kwotę 600zł 2. W wyniku błędnie skonfigurowanych kaset w bankomacie BZ WBK S.A. zlokalizowanym w xxxxx przy ul. XXXXXXX bankomat wypłacił Panu kwotę 1200zł zamiast 600zł , w związku z powyższym została przeprowadzona korekta i pana rachunek został obciążony brakującą kwotą tj. 600zł " koniec cytatu . PROBLEM W TYM ŻE JA ZREALIZOWAŁEM 600Zł Doradzcie co mam zrobić
Wyświetlaj:
kastro / 193.201.167.* / 2008-04-15 16:55
Banki sa zobowiazane zeby zawsze kontrolowac saldo gotowki ktora jest dostepna w bankomacie. Prawdopodobnie na podstawie takiego salda bedziesz mogl udowodnic swoja niewinnosc. Dobrze byloby gdybys w zalaczniku do reklamacji dodal potwierdzenie z bankomatu (jezeli posiadasz).

Ja kiedys wplacalem na swoj rachunek pieniadze, dokladnie 1100zl gotowka. Mowiac kwote jaka cche wplacic nie zostalem do konca zrozumiany przez pracownika ktory na potwierdzeniu wpisal 1000zl. Oczywiscie w oddziale nie zorientowalem sie ze nastapila pomylka. Dopiero kika dni pozniej sprawdzajac saldo rachunku nie doliczylem sie pieniedzy i zlozylem reklamacje. W oddziale kierownik placowki poinformowal mnie ze owego dnia kiedy wplacalem pieniadze mieli wlasnie 100 nadwyzki w kasie. Wystarczyla reklamacja i brakujace 100 zl znalazlo sie na moim rachunku.

Takwiec radze zebys niezwlocznie zlozyl reklamacje i odwolal sie do koniecznosci kontrolowania salda dostepnej gotowki w bankomacie przez bank.

Pozdrawiam
Młody Rentier / 2008-03-17 18:56 / Bywalec forum
nie mogą ci bez zgody Twojej zabrac pieniędzy z konta nawet jeżeli faktycznie dostales te 600 zł wiecej. W takim przypadku ma miejsce bezpodstawne wzbogacenie i jedynei jestes zobowiazany do zwrotu korzysci.
Napisz reklamacje wyznacz 14 dni na zwrot pieniedzy jezeli w tym terminie ci ich nie zwrocą to pozew do sądu.
mala27 / 86.163.51.* / 2008-03-16 14:05
zglos reklamacje w tym banku.MIALAM PODOBNNY PROBLEM.CZEKALAM 3 MIESIACE BY ODDALI MI KASE Z PKO

Najnowsze wpisy