Forum Forum emerytalneInne

Podwyższenie wieku emerytalnego. Solidarność pokazała swój spot

Podwyższenie wieku emerytalnego. Solidarność pokazała swój spot

Wyświetlaj:
Maniekop / 83.28.167.* / 2012-05-08 14:11
Najemnicy PO tu już się odzywają haha to ile płaci tam PO z podatników pieniędzy na opłacanie ludzi działających w internecie na Forach??????????
Hanibal12 / 2012-05-08 14:48
Dziwi mnie że ludzie ze spokojem przyjmują to że PO chce aby ludzie tyrali do 67 roku życia...jeszcze rozumiem gdyby za tą emeryturę można było godnie żyć, ale przecież to są jakieś śmieszne pieniądze!! Jeżeli w ogóle je zobaczymy.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2012-05-07 15:32
No Pan przewodniczący za swoje 10 kafli to narobi sie strasznie. niec dzinego ze bidula sie boi o emeryturke.
xjasiux / 95.49.121.* / 2012-05-07 15:23
Ale bzdury w tej solidarności produkują...Duża część moich znajomych nie wierzy w emerytury więc specjalnie szuka umowy zlecenia czy dzieło, żeby samemu odkładać a nie liczyć na gówniany ZUS. Od umów "śmieciowych" nie płaci się w c h u j wysokich składek zdrowotnych i ZUSu. Korzystają pracodawcy, pracownicy traci ZUS...
xjasiux / 95.49.121.* / 2012-05-08 11:16
Jeżeli na liczbach mi udowodnisz, że umowa o pracę jest korzystniejsza to się z Tobą zgodzę. Niestety raczej będzie to niemożliwe. Z emeryturą nie ma co liczyć na państwo, lepiej samemu sobie odkładać i wtedy co mnie obchodzi wiek emerytalny. Podobnie z NFZ, przecież można za połowę tego co płaci się w składce zdrowotnej ubezpieczyć prywatnie (bez kolejek do lekarzy i do zabiegów). Ale wszyscy liczą na pomoc państwa...Bo darmowe...Bzdury...A solidarność teraz płacze bo oni zawsze płaczą...
herr flick / 193.200.47.* / 2012-05-07 15:10
PONURA LECZ PRAWDZIWA RZECZYWISTOŚC
========DOŚĆ TEGO==============
TRZEBA ZROBIĆ TO CO ARABOWIE!!!!
JEŚLI NA STAROSĆ(JEŚLI DOŻYJECIE)CHCECIE SNUĆ SIĘ PO ŚMIETNIKACH I PRZYGLĄDAĆ SIĘ JAK WASI ,,PRACODAWCY,, BAWIĄ SIĘ,JEŻDZĄ ZA GRANICĘ NA WCZASY TO ŚPIJCIE DALEJ

Najnowsze wpisy