Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

POINT GROUP uruchomienie serwisu internetowego przez spółkę zależną

POINT GROUP uruchomienie serwisu internetowego przez spółkę zależną

skomentuj
rob484 / 2008-08-17 21:40
Zarząd Platformy Mediowej Point Group S.A. (PMPG) informuje, że w dniu 1 sierpnia 2008 roku otrzymał od TV Point Group, spółki zależnej w 100 % od PMPG, informację o uruchomieniu serwisu internetowego w domenie www.kulisy.pl.

Uruchomienie serwisu Kulisy.pl wpisuje się w strategię rozwoju PMPG i wiąże się z celami emisji przedstawionymi w prospekcie emisyjnym akcji serii E (której PDA są obecnie notowane na Giełdzie), polegającymi na budowie i wzmocnieniu wortali tematycznych (s. 238 Prospektu).

Serwis Kulisy.pl jest serwisem informacyjnym o charakterze tabloidu internetowego. redagowanym przez redakcję, którą tworzą osoby od lat związane z rynkiem prasy typu yellow. Redaktor naczelną serwisu jest Katarzyna Nazarewicz-Sosińska, była redaktor naczelna m.in. Expressu Wieczornego, Marie Claire, Premiery, NAJ, Na Żywo oraz była zastępczyni redaktora naczelnego Super Expressu.

Kulisy.pl uzupełniają portfolio Grupy PMPG, która jest wydawcą magazynów i serwisów internetowych o tematyce związanej z kulturą spędzania czasu wolnego i stylem życia. Serwis o charakterze rozrywkowo-plotkarskim uzupełnia tę tematykę o obszar największego zainteresowania czytelników i użytkowników Internetu. Serwisy tego typu zdobywają coraz większą popularność w Internecie (odwiedziny rzędu kilkuset tysięcy użytkowników miesięcznie), rośnie też zainteresowanie reklamodawców tą kategorią serwisów. Celem serwisu Kulisy.pl jest znalezienie się w roku 2009 wśród najpopularniejszych serwisów tego typu w Polsce.

kom espi mra

Źródło: PAP
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy