Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy chcą Kwaśniewskiej - na prezydenta

Polacy chcą Kwaśniewskiej - na prezydenta

Money.pl / 2009-07-08 08:30
Komentarze do wiadomości: Polacy chcą Kwaśniewskiej - na prezydenta.
Wyświetlaj:
kon wyscigowy / 89.75.131.* / 2009-07-13 16:34
Milaski czy wy nie pamietacie jak to sie z Kwasniewska zaczelo to czolowa dziennikarka TVN Paradowska w jednym z wywiadow (Olus) jeszcze mieszkal w palacu zapytala: czy moge juz do pani mowic pani prezydentowo? Kwasniewska omal nie spadla z fotela i zaczelo sie, inna sprawa ze nazwisko Kwasniewskiej dzialo na ewentualnych kandydatow jak bat na konski zad, zaciskaja posladki i zeby i dalejoplwac kontr kandydatow a wiec spoko nic z tego nie bedzie!!!!!
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-07-13 13:32
Tak samo jak chcieli Lisa na prezydenta.W roku wyborczym poparcie dla niego wynosiło jakieś 0.5%
...
www.tnij.org/pudel2009 (kredyt konsolidacyjny)
żbik / 194.181.195.* / 2009-07-10 10:45
Ja nie wiem, czy Polacy to w ogóle coś chcą. To są jakieś gierki "grup mafijnych" w tym kraju. Jedynym takim w Świecie, gdzie w dniu wyborów mówi się już o nowych wyborach - bo na inny temat nikt nic nie potrafi po prostu powiedzieć, bo nikt nie ma pomysłu na Polskę! Nawet ci co piszą (a nawet teoretycznie walczą z tym wszechobecnym złem) o korupcji i nepotyzmie! To jest kraj patologiczny i niestety czym wyżej drabiny społecznej tym jest bardziej rynsztkowo! Całe 20 lat polskiej demokracji pokazało, że Polak nie jest ani prawicowy ani lewicowy: po prostu i zwyczajnie - nie sprawdził się jeden to idę głosować na drugiego i tak w koło. A na dodatek wszystkiego czy za PRL czy RP ciągle wszędzie są ci sami ludzie, działacze, politycy lub w najlepszym razie ich bliższe i dalsze rodziny i wszyscy oni mają te same korzenie - tj. PZPR i wszystko tłumaczą zdaniem, że tylko krowa nie zmienia poglądów... Dzięki temu mamy to co mamy - złodzieje są bezkarni np. państwo Solarscy dobrze się mają w ukradzionym i sprzedanym sobie lokalu komunalnym a inni mieszkańcy są rugowani z mieszkań bo po 70 latach ...podobno... znajdują (a może zmartwychwstają...?) dawni właściciele... Bosowie mafii paliwowej, spirytusowej, nie wspomnę o św. Barbarze Blidzie (która była zamieszana w różne przekręty a teraz prawie święta) również mają się dobrze a zwłaszcza mają się dobrze ich majątki zdobyte z przestępczej działalności. Nikt teraz nie mówi o tym, że Buzek miał budować wały przeciwpowodziowe a nie powstaly nawet ich plany... Kwaśniewski też narobił więcej złego niż dobrego. Dopuścił - w imię własnych interesów i interesów swoich kolesiów - do bałaganu prawnego! i - choć podobno lewicowiec - nie przeciwstawił się hańbieniu PRL; dopuścił do tego, że 50 lat ciężkiego życia ludzkiego wyrzucono po prostu do rynsztoku, bo żadne akty nie mają wartości, tylko wraca się do aktów przedwojennych! Nikogo nie obchodzi życie ludzkie, prawo ludzi do zajmowanych mieszkań itp. To nie jest akurat miejsce żeby pisać i pisać, ale szlag człowieka trafia jak słucha tych bredni... Dlaczego wszyscy mają tak strasznie krótką pamięć... Ci wszyscy obecni politycy cóż nie obiecywali: miały się skończyć miliardowe odprawy, miały się skończyć płace kominowe itd. Dziś zamiast jednego prezesa TVP mamy trzech: jednego zawieszonego ale z gażą, samochodem i nikt nie wie do kiedy będzie pławił się za darmo nie świadcząc żadnej pracy w tym luksusie; drugi prezes w tzw. blokach startowych i również korzysta ze wszystkich dobrodziejstw bycia pracownikiem wysokiego szczebla w TVP, no i trzeci p.o. ma wszystko to co mają ci dwaj! I co, biednemu robolowi mów się, żeby płacił anbonamet telewizyjny bo media publiczne są na skraju bankructwa - ludzie, kto z kogo robi kretyna i jeszcze Bodzio Kaczyński - autorytet, który całe życie w jednej firmie był na zwolnieniu lekarskim a w innych brał żywą kasę za pracę... To są właśnie obywatele - elita - sól tej ziemi autorytety: złodziej na złodzieju i nie ma tu nic do rzeczy: zajmowane stanowisko, wykonywany zawód tzw. zaufania publicznego (sędzia, lekarz, prawnik, nauczyciel i nauczyciel szkoły wyższej) ich łączy jedno zedobyć jak najszybciej kasę bez względu na ofiary... I jeżeli Kwaśniewska faktycznie zwyciężyłaby w najbliższych wyborach to to już jest koniec tego dennego kraju... Chyba, że chodzi o ośmieszenie Polski na arenie międzynarodowej - choć Polska i tak jest śmieszna - bo kto je ptysia nożem i widelcem...
kon wyscigowy / 89.75.131.* / 2009-07-13 15:46
Kwiatuszku mily Polacy moga chciec czegos nie cos , a ze jestesmy jedynym krajem na swiecie gdzie w dniu wyborow jak piszesz mowi sie juz o nastepnych to nic nie zwyklego ,poprostu wyniki wszystkich zaskoczyly ,bo sa zgodne z przewidywaniami albo nie,jesli zas idzie o osmieszanie Polski to jedzenie bezy czy ptysia widelczykiem (takim specjalnym kwiatuszku) to jest to najmniejszy problem...
emeryt nie moher / 90.129.121.* / 2009-07-09 07:53
Tak, chcemy kultury, mądrości umiaru i szyku.
Mamy dosyć partyjniactwa, debilowatych uśmiechów, zakłamania i chamstwa.
Pani Jolanto śmiało, ma to Pani w kieszeni!
echo / 2009-07-10 02:16
Uważam, że wykształconych politycznie ludzi mamy niewielu. Nie będę wspominała o głośnych kompromitacjach. Prawdopodobnie i tak większość tego nie zauważa, ale jakże czujni jesteśmy na czyjeś błędy. Dopóki nasz premier Tusk, nie nauczy się być politykiem, co oznacza zarówno znajomość protokołu dyplomatycznego od poszewki do poszewki, to i znajomość ekonomiki, socjologii, nieco (raczej dość) psychologii itd... Taki byłby mój idealny kandydat, który szukałby kompromisów - czyli, idealnych rozwiązań. Stanowczy, wobec krzywdy, obiektywny (chyba, dla polaków cecha zupełnie obca) . Ech... co ja tu się będę rozpisywać. jestem pochrzanionym patriotą! O!
kon wyscigowy / 89.75.131.* / 2009-07-13 15:49
Podszewka eho podszewka!!!!! nie poszewka
do boju... / 195.35.80.* / 2009-07-10 12:20
takich też potrzeba...
Na powierzchnię szamba wypłynęła Beza... / 88.174.139.* / 2009-07-08 20:53
warto przypomnieć cytat z Oleksego:

"Żeby nie wiem jak się naharował to nie uzbiera tyle ile potrzebuje na te wylegitymizowanie tego. Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał zawsze s**********. I to zjednoczenie lewicy też s**********."
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Jan3 / 213.192.124.* / 2009-07-08 20:04
Jacy Polacy? Ja na przykład nie chcę ale mnie się nikt nie pytał. Jak by się nawet zapytał, to by nie uwzględnił mojej odpowiedzi. Dalej wykorzystywany jest syndrom owczego pędu. Wystarczy napisać, że sondaż mówi tak i tak aby nie wypadało myśleć inaczej.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-07-08 18:55
Rusza propaganda Jak nie zakichany Tusk To kto inny z branży
Niech Żyje Fundacja Bez Granic
Motłoch głupi może kupi
Ludzie zacznijcie używać głowy!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
kon wyscigowy / 89.75.131.* / 2009-07-13 15:54
ktos kiedys powiedzial :szare w cenie, mily kaczorku glowa mozna walic w sciane i co z tego ? uzywa sie szarych!!!
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-08 14:41
Świat będzie miał nową damę - Lady Kwa:)
PatronX / 2009-07-08 13:44 / portfel / Bywalec forum
Polska potrzebuje silnego prezydenta, który przegna z kraju czarną, kościelną zarazę i powie amerykańskim ścierwom „fuck of” w sprawie tarczy i podobnych pomysłów.
moczarateż! / 213.158.199.* / 2009-07-08 18:27
zatem wykopać Bieruta, wyrwać ząb trzonowy, wyodrębnić DNA, sklonować, usatysfakcjonować czerwoną chołotę.
nie głupocie / 90.129.121.* / 2009-07-09 07:59
"Chołota" to ty z tym zakutym łbem i z tym twoim kaczym idolem który też wyzywał Polaków od " chołoty."
robert bastien / 115.130.15.* / 2009-07-08 12:56
Bardzo dobra kandydatura, nareszcie niech skończy z politykierstwem państwa chamstwa POdoborowych i zapanują normalne stosunki ludzi dobrze wychowanych. Kandydatka posiada wszystkie warunki - aby zmienić wizerunek polskiej sceny rozgardiaszu.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
gienas1 / 2009-07-08 10:07
Wypraszam sobie uogólnienie zawarte w tytule !!! TO CZYSTA MANIPULACJA GW i śmiesznych jakościowo upolitycznionych firm sondażowych !!!
jocker z Gothomcity / 79.188.238.* / 2009-07-08 09:59
a co z DODĄ ?

jakie ma poparcie w sondazu ?
kon wyscigowy / 89.75.131.* / 2009-07-13 16:01
jest jeszcze Fiolka I iRENA Santor tez dobrze wychowane
Jola i Olek! Olek! Olek! Olek!!! / 212.24.147.* / 2009-07-08 20:57
Doda? Pewnie duże.
Natomiast ja myślę, że tzw. "reprezentatywna grupa badanych" czyli blokersy i inny target GWna pomyliła Bezę z Jolą Rutowicz i stąd ten wynik.
Wapniak / 2009-07-08 08:54 / Tysiącznik na forum
Jestem za! Ma przynajmniej miłą aparycję. W naszym układzie prezydenckim zawsze będzie się lepiej prezentować niż ta pseudosolidarnościowa, kombatancka zgraja... Reszta i tak jest w ręku mocodawcy z "tylniego siedzenia"... Tym razem pójdę na wybory, bez czarnego flamastra...
xjk / 83.23.233.* / 2009-07-08 15:15
Ale jesteś głupiiiii ! Miła aparycja ! A może ładna ,czerwona sukienka ?Wygląd wystarczy żeby zostac prezydentem w tym beznadziejnym Kraju !
w ramach olśnienia... / 195.35.80.* / 2009-07-10 12:16
Konusa i matoła też ktoś wybrał - nie miał miłej aparycji - szczerze to jak teraz widać to niczego w sobie nie ma - i popatrz teraz - przynajmniej miła aparycja by była...
Wapniak / 2009-07-09 11:11 / Tysiącznik na forum
xjk - pozwolę sobie na małe sprostowanie. Od zarania rzeczą wiadomo było i jest, że inwektywami posługuje się człowiek o określonej normie intelektualnej czy też umysłowej. Poza tym wychylając się z szeregu trzeba mieć coś do do zaproponowania o zrozumieniu, nawet bardzo krótkiego tekstu nie mówiąc!!! Tyle.
eLDe / 85.14.112.* / 2009-07-08 11:11
walnij się w główkę...miłą aparycję mają też dziewczyny startujące w konkursach piękności... może tam kogoś poszukasz? i proszę... z takim podejściem NIE CHODŹ NA ŻADNE WYBORY!!! proszę...
pgz / 193.109.244.* / 2009-07-08 14:16
zgadzam się!!!!

Ale tak myśli lud, kandydat ładny, elokowentny, ciągle w mediach - no to znaczy, że jest dobry.

Mało ludzi w tym kraju myśli i mało zna historię.
rep / 79.185.254.* / 2009-07-08 08:45
...tez jestem za.....:) a Polacy mieli nerowno pod sufitem :) wybierajac Her Kaczynskiego....
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy