Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy już niedługo wjadą do USA bez wiz?

Polacy już niedługo wjadą do USA bez wiz?

Money.pl / 2008-12-01 08:39
Komentarze do wiadomości: Polacy już niedługo wjadą do USA bez wiz?.
Wyświetlaj:
copycat / 12.193.16.* / 2008-12-23 00:38
dlaczego taka nienawisc do Ameryki ???
nieladnie wiekszosc pisze. Pamietam jak mielismy inny system to niemal wszyscy chcieli sie posrac.. byle do Ameryki. Teraz wielkie paniska Polacy.. lizneli kapitalizmu i udaja bogaczy. Jeszcze wam ten system bokiem wyjdzie.. !!!
skomplikowany / 2008-12-02 09:44
Moze wystarczy juz dupolizania stanom. Moim zdaniem niech sobie te wizy wsadza w .......... wiadome miejsce. Tyle obietnic, zaangazowanie Polski w wojne w Afganistanie, Iraku - po co?????? - pytam po cholere ponieslismy i ponosimu horrendalne koszty prowadzenia tam operacji. Wiem - poprzednie ekipy liczyly na obietnice USA - m. innymi zniesienie wiz, kotrakty dla polskich firm w Iraku. Nie dajmy się nabierac kretynskim jankesom. Uwazam, ze bledem jest brak wiz dla obywateli USA do Polski. Wiem, ze to utrudnianie prowadzenia biznesu amerykanskim firmom, ale jezeli mocno zalezy mozna o taka wize wystapic.
- Prezent od prezydenta Busha byłby bardzo cenny - to śmieszne - jaki prezent Szanowny Panie Prezydencie - naprawde wystarczy wchodzenia w rów jankesom bez smarowania
derewer / 213.77.116.* / 2008-12-01 20:18
A po co miałbym tam jechać? Miałbym może zostać obserwatorem jak stamtąd ludzie uciekają? A może miałbym obserwowac kryzys od srodka? Niech sobie Jankesi produkują dalej miliarderów i biedotę na własną odpowiedzialność. Polacy już niedługo wyjadą z USA, a do tego wiz nie trzeba!
andowc / 83.30.92.* / 2008-12-01 15:45
"Swego nie znacie, a cudze chwalicie." (obłudnicy).
yamoto / 80.51.243.* / 2008-12-01 09:41
Wszystko zależy od ilości odrzucanych wniosków o wizę ! Ale o tym decydują amerykańscy urzędnicy pracujący w ambasadach i konsulatach ! Tak naprawdę, gdyby chcieli...to mogliby... Gdyby chcieli !!!
Pilsener / 2008-12-01 08:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
W polsce wystarczyłby jeden polityczny dekret i już wizy dla obywateli Burundi byłyby zniesione - ale w przeciwieństwie do polski USA są demokratycznym PAŃSTWEM PRAWA - a prawo stanowi tam jasno, które kraje mogą liczyć na ruch bezwizowy i jakie kryteria muszą spełniać, w polsce taka anarchia byłaby nie do pomyślenia. Zresztą polacy niech się lepiej starają o wizy do Rosji i Chin - bardziej adekwatny do nich poziom.
DOZ / 2008-12-01 11:02 / Ciemno widzę
Otwórz oczy człowieku, oszczędź sobie wstydu...
Ja-Gaar / 2008-12-01 10:09 / Bestia Miiny
Prawda jest taka, ze gdyby nie tłum górali z Podhala, to już dawno nie byłoby wiz dla Polaków.
Druga sprawa - kogo tak naprawdę stać na turystyczny wyjazd do Stanów? Sam przelot jest drogi, teraz gdy dolar się wzmocnił to i pobyt wcale nie jest tani.
A szkoda, bo byłem w tym roku kilka razy i sa tam miejsca, które są naprawdę piekne i warte zobaczenia :).
bywał / 95.48.76.* / 2008-12-01 11:13
Nie zapominajmy o Mońkach i Tarnowie. Co do turystyki w Stanach... bez przesady, wcale nie jest taka droga. Przelot... $700, dwa tygodnie podróży - $1200, do tego jakieś drobne na pamiątki i rozrywkę- około $500-600. Razem $2500. Nawet obecnie to tylko 7500PLN. A zobaczyć można wiele.
blondynka_z_milionami / 86.136.170.* / 2008-12-01 10:47
czyli nie jest az tak drogo,zeby wielu POlakow nie moglo wreszcie chocby na 2 tygodnie na wycieczke i zakupy (bardzo oplacalne) sobie wyskoczyc.Ja bylam na Florydzie w tym roku i niesamowite jak duze domy i jak tanio mozna kupic w porowaniu do klatek na warszawskich osiedlach i nie tylko warszawskich. Powaznie sie zastanawiam nad wyjazdem do pracy na jakis czas i zakupieniu jakiejs chalupki na Florydzie.

Najnowsze wpisy