Forum Forum dla firmKadry

Polacy pracują tymczasowo

Polacy pracują tymczasowo

Money.pl / 2008-04-27 12:25
Komentarze do wiadomości: Polacy pracują tymczasowo.
Wyświetlaj:
optymistycznie_ / 83.31.1.* / 2008-09-26 09:02
agencje pracy tymczasowej dzialaja na zasadzie head hunter'stwa i staraja sie dopasowac profile potencjalnych pracownikow do firm. Bardzo czesto jak dany pracownik sprawdzi sie w firmie - zintegruje z firma, to otrzymuje oferte pracy bezposrednio od firmy

Poza tym w polskich realiach wiekszosc stanowisk pracy zalatwiana jest po rodzinie lub znajomosci, a nie po predyspozycjach zawodowych i umiejetnosciach - agencje pracy fakt, ze zżeraja czesc dochodow pracownika, ale przynajmniej osoby spoza rodziny lub grona przyjaciol maja szanse zaistniec
robot / 89.229.76.* / 2008-04-27 12:25
wzystko wyglada pieknie tylko pensje proponowane przez agencje są zalosne i smieszne nie wiem jacy ludzie decyduja sie na taka prace ale musza byc zdesperowani wiem poniewaz po powrocie z zagranicy szukalem pracy i przez pomylke wyslalem cv do takiej agencji myslac ze to zwykla firma szukajaca pracownikow nie polecam chyba ze ktos nie jest ambitny i nie chce szukac czegos lepszego ja osobiscie znalazlem prace za 2 razy tyle ile mi proponowano w agencji posrednictwa pracy POWODZENIA
asergy / 90.129.109.* / 2008-05-07 13:52
Dokładnie agencja zdziera równo, lepiej samemu włożyć trochę wysiłku, żeby znaleźć pracę na wiele lepszych warunkach

Najnowsze wpisy