Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy są gotowi dopłacać do leczenia

Polacy są gotowi dopłacać do leczenia

Money.pl / 2005-11-21 17:20
Komentarze do wiadomości: Polacy są gotowi dopłacać do leczenia.
Wyświetlaj:
Matros61 / 217.113.229.* / 2005-12-21 18:43
Którzy to? proszę o nazwiska
Wapniak / 83.28.174.* / 2005-11-24 15:01
Kochani... moja Św. P. Matka kiedyś bardzo dawno temu mi mówiła, że przed wojną, tą światową, ludzie bogaci się leczyli z różnym skutkiem, a biedni szli do ziemi ... Chyba minęło już trochę lat, co?....
Dlatego mnie się wszystkie te reformy podobają... A najlepiej bez, u kobiet....
mariusz / 83.29.54.* / 2005-11-22 08:33
kolejna próba urobienia opinni , watpię czy to badanie jest sumiennie zrealizowane.Prawdopodobnie , tak jak to miało miejsce w wyborach , mamy do czynienia z kolejną kampanią wmówienia społeczeństwu że białe jest czarne
Jaco. / 83.25.37.* / 2005-11-21 17:20
Dopóki nie zostanie zlikwidowany korupcjogenny NFZ, to choćby Polacy oddawali swoją całą pensję na ubezpieczenie zdrowotne, sytuacja w służbie zdrowia nie poprawi się.
Urzędnicy z tegoż funduszu przejadają składki zdrowotne
w wysokich pensjacj, premiach i nagrodach, a potencjalny pacjent z ich pracy wcale nie jest zdrowszy.
Kto wie czy pomysł Kaczyńskich, na zawieranie kontraktu z budżetem państwa szpitali za pośrednictwem wojewodów,
nie jest dobrym pomysłem.
Wojewodowie odpowiedaliby za kontrakt na szczeblu szpital-wojewoda, a budżet za finansowanie kontraktu.
Teraz gro pieniędzy NFZ-u ucieka na chybione inwestycje budowlane i remonty już istniejących budynków funduszu.
real / 81.219.244.* / 2005-12-21 21:18
Suuuuper!!! Proszę mi tylko powiedzieć, na czym ma polegać ODPOWIEDZIALNOŚĆ wojewodów i budżetu, za finansowanie służby zdrowia??? Tylko proszę o konkrety a nie hasła i mrzonki.Pozdro

Najnowsze wpisy