Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy uczą się robić turystykę

Polacy uczą się robić turystykę

Money.pl / 2007-07-11 22:03
Komentarze do wiadomości: Polacy uczą się robić turystykę.
Wyświetlaj:
krystyna 28 / 83.22.82.* / 2008-08-23 13:24
kto podaje tak fałszywą statystykę
na mapie polski w woj mazowieckim
winna być podana oddzielnie wARSZAWA
Cavarello / 212.76.37.* / 2007-07-12 09:04
Nie prawda. Polakom nie pozwala się robić coś dobrego co by przynosiło korzyści dla samego, który coś roobi i dla państwa. Mam przykład na sobie. Posiadam bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o organizację, zarządzanie czy administrowanie. Moim marzeniem jest żeby całe swoje doświadzcenie wykorzystać w turystyce. Chciałem kupić działający ładny pensjonat, hotel , przeliczyłem wszystkie koszty , biorąc pod uwagę region w którym znajdowały się obiekty, opłacało by się. Miałbym pieniądze na spłatę kredytu, na amortyzację obiektu i życie, NIE MOŻNA.
Jak widzę co się dzieje w Polsce to miejsce jest tylko dla złodziei, kombinatorów, i oszustów którzy obracają milionami. Uczciwy obywatel nie ma prawa żyć, nie ma prawa pracować, mieć swojego co dawało by jemu satysfakcję, zadowolenie z codziennego życia.
Rodzice nie nauczyli mnie kraść może dlatego teraz narzekam. Gdybym to umiał robić, zrobiłbym to i żył godnie tak jak inni. Napewno by mnie nie zamknęli bo za kradzież dużych pieniędzy nie zamyka się w w naszym kraju.
Zatem Szanowny Panie Redaktorze niech Pan i Pańscy Koledzy nie wypisujcie że nie można tego czy tamtego, że coś jest w powijakach itp.
ekspert / 83.14.239.* / 2007-07-11 22:03
to jest już od dawna wiadome...ale z tytułem to się nie popisał Pan Redaktor----turystyki się nie robi bo to nie jest jugurt
eleiz / 83.29.39.* / 2007-07-12 15:16
kaczynski rozkradnie cala gosp. turystyki tez nie oszczedzi wiec nie warto sie trudzic jedyne wyjscie likwidacja przemyslowa
pozdr
rozczarowana / 193.120.116.* / 2008-08-23 10:43
Widzę, że w Polsce nic się nigdy nie zmieni. Kraj tworzą ludzie i to w naszych rękach jest nasz los. Przestańcie narzekać tylko coś zacznijcie działać.

Najnowsze wpisy