Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy uważają, że sprawy w kraju idą w złym kierunku

Polacy uważają, że sprawy w kraju idą w złym kierunku

Wyświetlaj:
_qwert / 2009-11-25 11:21 / Tysiącznik na forum
...to oczywista oczywistość skoro PiS ruszył z ofensywą, to wiadomo że nic dobrego dla kraju z tego nie wyniknie.

:-P
_qwert / 2009-11-25 13:09 / Tysiącznik na forum
...a to tylko tak, dla odróżnienia od tych zabawnych historyjek w twojej ulubionej trwam.

:-P
rz-hh / 84.144.73.* / 2009-11-25 14:03
a co nadaje propaganda w twoim tvn24.
stary wybacz ale jak slucham tych wypocin w szkle kontaktowym to
caly tydzien(za przeproszeniem) na wymioty misie zbiera. Tam jest
taki pan miecugow(chyba) to jak on mowi to mam wrarzenie, ze
gosciu ma od momentu ostatnich wyborow do rzadu, zatwardzenie i nie
moze sie wyproznic. powiedz mi co to za program? co on ma na celu
oprocz robienia wody z mozgu polakow.
naturalnie sprawy w polse ida w zlym kierunku, tzeba byc slepym albo
oslepionym kasa z PO azeby tego nie zauwazyc. wez gazete poogladaj
telewizje zajzyj do internetu... co w polsce jest pozytywne(chodzi o gospodarke)????
bezrobocie??? ktore jakby nie emigracja za chlebem bylo dwa razy wieksze!!!!
biednych obywateli sie ciagnie za kieszen a bonzowie sie bogaca.
chcieli POdpisac traktat i zgwalcili prawie kaczynskiego, niech teraz PO-wcy
placa za CO2. Dotacje z uni sie juz niedlugo koncza i zacznie sie placic na unie
to dopiero bedzie wesole. kto bedzie placil?? naturalnie my zobaczysz jak pojda
ceny w gore. SKOKI tez sie przesladuje bo bankowcy chca zarabiac nic nie robiac.
w niemczech konto za friko to normalka a ty placisz na tych nierobo, a na ksiezy wieszasz psy. zastanow sie czy ty masz w ogole glowe na tym miejscu co trzeba, bo jak tak trzezwo na to patrze to zdaje mi sie, ze was wszystkich choroba psychiczna bierze.
ale mozna pisac i pisac a wy ciagle na nowo bopisuary, bo kaczory.. a ty nie widzisz
ze kto inny z ciebie balona robi.
ja juz dawno powiedzialem dosc z ta prywata i propaganda
_qwert / 2009-11-25 15:09 / Tysiącznik na forum
...to po co oglądasz TVN24? weź pilota i przełącz na inny program.
A to, że stacje mają swoje preferencje to jest tak oczywiste jak to, że politycy kłamią i to WSZYSCY... tylko co z tego ma wynikać?
Gdyby chociaż fora były obiektywne, to może byłaby jakaś merytoryczna dyskusja - czy coś by dała?
...wątpię, bo politycy (wszyscy) zajęci PR nie mają czasu ustosunkowywać się do wypowiedzi anonimowych obywateli - zresztą na podpisane imieniem i nazwiskiem zapytania też rzadko odpowiadają
....ale przynajmniej na forach byłoby lepiej niż w szklanym okienku, a tak...
To ty lobbujesz za jednymi i to nie przebierając w słowach, a ja akurat jestem przeciwnego zdania, więc je sobie wygłaszam... czy to coś zmieni?
...wątpię, ale widać mamy czas, środki i fantazję to sobie tak klepiemy.
Chociaż jeśli będziesz uczciwy, to jednak w "waszych" postach jest więcej jadu, albo frustracji.
Fakt, niespecjalnie narzekam na swój los i to niezależnie czy rządzili kompaktowi, czy obecna frakcja.
Może dlatego, że mój zawód i zarobki są w znikomym stopniu zależne od wymysłów rządzących, a może dlatego że jestem optymistą, a może faktycznie masz rację i jestem po prostu psychiczny, co nie zmienia faktu, że nie ujadam jakbym się zerwał z łańcucha.... czego i tobie i tobie podobnym serdecznie życzę.
rz-hh / 84.144.73.* / 2009-11-25 15:52

...to po co oglądasz TVN24? weź pilota i przełącz na inny program.

ogladam wszystko, azeby miec pojecie a nie mowic "a moj wujek mi powiedzial"

To ty lobbujesz za jednymi i to nie przebierając w słowach

nic zlego nie pisze tylko prawde(1/100 prawdy), ktora widze(nawet nie przeklnam)

Chociaż jeśli będziesz uczciwy, to jednak w "waszych" postach jest więcej
jadu, albo frustracji.

nie sadze, jad jest wszedzie

Może dlatego, że mój zawód i zarobki są w znikomym stopniu zależne od
wymysłów rządzących, a może dlatego że jestem optymistą, a może faktycznie
masz rację i jestem po prostu psychiczny, co nie zmienia faktu, że nie
ujadam jakbym się zerwał z łańcucha.... czego i tobie i tobie podobnym
serdecznie życzę.

i za to zdanie chyle czolo przed Toba jedyny szczery uczestnik forum, to jest juz powod dlaczego jestes za tymi a nie innymi.
Nie ujadam, bo moja sytuacja jest moze i jeszcze lepsza od twojej i zalezy od wymyslow
rzadu ale nie polskiego(na szczescie). Tylko z natury zawsze staralem sie byc za sprawiedliwoscia(tak przynajmniej mysle) i boli mnie jak rodakow sie robi w przyslowiowego balona. ale moze masz racje czlowiek sie spala na zlyn polu,
czy to cos da i tak zawsze do nastepnego niewypalu.
ale boli mnie jak chwali sie czarne a bialym sie pomiata, wtedy powstaje we mnie
ogromna jakas sila i pragnienie za PRAWDA..
zewon / 195.117.22.* / 2009-11-24 15:12
..ale Tusk wie swoje. Ponad to z powyższego jasno wynika, że Dorn miał rację: wykszałciuch to najciemniejsza w narodzie masa; nie wykształcenie świadczy o mądrości i krytycznym podejściu do propagandy gierkowskiej uprawianej w mediach.
reakcjonista / 188.33.105.* / 2009-11-24 23:34

nie wykształcenie świadczy o mądrości i krytycznym podejściu do
propagandy


Dorn, jak sądzę, chciał powiedzieć coś innego. Wykształcenie świadczy [...] ale niekoniecznie każde wykształcenie. Zbyt często nie wymaga się od absolwentów myślenia ...
Gall# / 213.158.197.* / 2009-11-25 13:02
Powedzmy to dosadniej - - jak zrobić z prostego chama wykształciucha?
- trzeba takiego mianować urzędnikiem, sędzią lub funkcjonariuszem UB

Najnowsze wpisy