Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy wracają do kraju

Polacy wracają do kraju

Money.pl / 2007-10-11 20:46
Komentarze do wiadomości: Polacy wracają do kraju.
Wyświetlaj:
marko241 / 77.112.79.* / 2009-02-15 21:31
NAJPIERW ZDRADZILI POLSKIE PAKUJĄC TYŁKI W SAMOLOTY A TERAZ WRACAJĄ TU I
ZABIERAJĄ NAM MIEJSCA PRACY!!! NIE MAM DLA NICH TU MIEJSCA!!! niech siedzą tam
gdzie wyjechali!
zzzyczczliwy / 149.254.49.* / 2010-03-05 21:48
typowy zlosliwy, zawistny polaczek. Szuja harujaca w Biedronce za grosze zbyt tchorzliwa zeby wyjsc z gowna w ktorym siedzi od lat. Takich bysiow ten kraj potrzebuje...
zzzyczczliwy / 149.254.49.* / 2010-03-05 21:53
PS: na szczescie nie takie cyce jak Ty beda decydowac czy mamy wracac i zrobimy to co bedziemy chcieli a ty nie masz nic do gadania burku. Mozesz obalic sobie browara z ziomami i poszczekac, do tego sie nadajesz. Do budy!
serenakarolina / 88.107.69.* / 2009-10-20 14:25
Twój pogląd mój drogi zmienia sie z twoim położeniem, gdybys ty wyjechał za granice do pracy może a nawet napewno chciałbyś wrócic do swojego kraju. Oni maja do tego 100000% prawo żeby szukac pracy w swoim kraju!A to że teraz potrafią mówić po angielsku i zdobyli doświadczenie pozwala im na znalezienie lepszej pracy w polsce niz przed wyjazdem do Anglii. Pamiętaj że to tez sa Polacy gdziekolwiekby nie wyjechali. I nie zabieraja ci twojej pracy tylko ta która pracodawca zechce im zaoferować. Twój komentaż to typowy objaw zazdrości i zawiści tak bardzo podobny do wielu jakie mozna usłyszeć z ust Anglików. Wstyd!
Murin / 83.14.69.* / 2008-03-30 19:09
Na drzewo z nimi! Szlag mnie trafia.Pracowałem na zachodzie,kiedy robili w pieluchy.Spadek notowań funta to pretekst do powrotu?W Polsce to już nie Polacy ,nawet nie wiadomo kto!CHORĄGIEWKI!!!!!!
zzzyczczliwy / 149.254.49.* / 2010-03-05 21:56
Polacy sa tak zawistni, tyle jadu i zlosliwosci w nich ze zdoluja funta nawet kosztem gospodarki byleby tylko emigranci nie zarobili. No ale na kazdych sankach sie w koncu pojedzie. Emigranci maja to gdzies bo beda konsumowac w UK a polski eksport padnie i znow bedzie biadolenie i chrzanienie o polskiej sile i potencjale - jaja po prostu
obserwator / 2007-10-14 10:26 / Tysiącznik na forum
Opozycja wyprawia ze słowem cuda, bo tylko cud moze ja uratować przez przegrana w wyborach, dla opozycja to szkodnicy pasozytujący na podatnikach, drogo podatników kosztuja a efekty ich działania to tyle co kot naplakał. Dziennikarze piszą głupstwa, wykorzystuja telewizję, środowisko jest znane sobie, placący abonamet nie ma mozliwości cokolwiek zmienic, moze wyłaczyć telewizor ale nikt mu nie zwroci abonamentu który zaplacił, a zaplacić musi, bo to ukryty podatek. Podatnicy sa strzyżeni po wielokroć. Publicysci zapraszani do telewizji, wielu z nich, w wiekszości to lipa, sa na liście płac, podatnicy placą i musza wysłuchiwać bredni. Reklamy w telewizji wyborcze to tez lipa , widz nie ma mozliwości wpływu na treść. Platforma bije na alarm ze 2 miliony ludzi wyjechało na roboty. Platforma nie wie co mówi, a jezeli mówi nikt w to nie uwierzy, czy mozna mieć szacunek do lidera ktory ciągle sie myli , ale to jest polityczne przedstawianie swojej wizji nie majace nic z prawdą. Debata którą wychwalaja dziennikarze i wskazują na TUSKA jako zwyciężcę mylą sie, ale placący abonament nie może zmienić tego co w telewizji sie dzieje, dziennikarze to święte krowy, jak długo jeszcze. Dzisiaj pracownik w hurtowni, operator wózka, pracujący dodatkowo w niedziele, może zarobić netto do 5 tysięcy złotych, to jest więcej niż za granicą. Dlatego młodzi ludzier pracujący na zmywaku wracaja do Polski i jezeli tego nie widzi lider PO i jego pretorianie to tylko mozna ich pożałować że nie wiedzą co sie wokół nich dzieje, winni zrezygnować z polityki, bo przejadaja pieniądze podatników, a z ich działania , nic nie ma podatnik, same straty dla wszystkich. Na wiele pytań w tej debacie TUSK nie odpowiedzial a dziennikarze chwalący za pytanie dotyczące m.in cen chleba, ziemniaków sa zuroczenie w tym słowa znaczeniu. To pytanie jest nie warte czasu premiera i kandydata na premieras, wstydź się Panie TUSK. Ja robię zakupy i wiem wszystko o cenach, są one różne, sa niezrozumiałe, sa przyjazne ale potrafią być nieprawidłowe, nadmuchane. To robia ludzie, ludzie maja rozum, jak rozumnie beda kupować to ceny beda przyjazne. Jezeli TUSK nie zauważa że spozycie w Polsce chleba spada a zadaje pytanie ochleb w złej wierze, a dziennikarze powtarzaja i komentuja jakby nie zyli w polsce i nie jedli chleba, to takie myślenie polityków i dziennikarzy to policzek który sami sobie wymierzaja. Zatem najlepiej jak popracuja na zmywaku, aby nabrali szacunku do słowa , bo słowo to też koszt, podatników pieniądze trzeba oszczędzać.
man13 / 2007-10-11 23:29 / Tysiącznik na forum
minął już kolejny szczyt fali migracyjnej z Polski do Wielkiej Brytanii. Nadchodzi nastepny zezdwojona sila.
O. Bismarck / 193.151.64.* / 2007-10-11 21:17
tia... WRACAJĄ , chyba tylko uzupełnić płyny (tanim Polskim browarem:) i jadą na Wyspy z powrotem.
arturro01 / 2007-10-11 21:34
Wracają na serio i będą wracać. To normalne - gonimy Europę i to napewno nie jest zasługa Kaczorów. To samo działo się we wszystkich innych krajach członkowskich - szanse się wyrównują a ludzie wracają. 15 lat temu zrywałem szparagi w niemczech i zarabiałem w miesiąc tyle co prezes firmy (ok. 500 pracowników) przez niespełna rok. Dzisiaj te dysproporcje są zupełnie inne i będą jeszcze inne. Za pięć lat nikomu przez myśl nie przejdzie wyjazd za chlebem.
zzzyczczliwy / 149.254.49.* / 2010-03-05 21:50
taaa... minely trzy lata i jakos przez mysl mi nie przeszlo zeby wracac do tego rozbujanego glupota grajdola... Ale kiedys na pewno :))
dareg / 89.79.2.* / 2007-10-11 20:46
co pan na to panie Tusk, wracają do totalitarnego kraju ?
Marti73 / 83.17.101.* / 2007-10-11 20:55
A jest inny niż chwilowo Totalitarny??? Ja w kawale: jaka jest różnica między demokracją a demokracją Kaczyńskich? Jak pomiędzy krzesłem a krześłem elektrycznym :) Aby do ...wyborów.
kwaZar / 2007-10-11 23:12
"demokracja Kaczynskich"? Skad sie biora takie glupie zarty? Pewnie wymyslaja je idioci...
Demokracja jest dla wyjasnienia ludowa, a kaczynskich lud wybral.
Marti73 / 83.17.101.* / 2007-10-12 05:23
Ciemny lud :) Jak to Kaczyńscy przyznali. Demokracja Kaczyńskich jest dla takiego własnie ciemnego ludu.

Kawał jest stary jeszcze z PRL, i został przerobiony. Więc to klasyk w nowej sytuacji. Mądrość tkwi w jasnym narodzie :)

Najnowsze wpisy