Forum Forum finansoweKredyty

Polecam kredyt hipoteczny w mBanku- dali mi super warunki

Polecam kredyt hipoteczny w mBanku- dali mi super warunki

promocyjny / 199.67.203.* / 2008-10-13 15:25
Polecam kredyt hipoteczny w mBanku- dali mi super warunki:
decyzja w 7 dni,
bez prowizji,
bez oplaty za wczesniejsza splate,
marza w CHF tylko 1 procent,
bezplatne konto z bezplatna karta bankomatowa.

Wniosek najlepiej zlozyc w internecie, bezposrednio w banku (bez posrednikow)- jest szybciej i latwiej mozna negocjowac:
www.mbankhipoteczny.pl

Spotkanie odbywa sie w wybranym przez klienta miejscu i czasie.

Polecam!
Ewa
Wyświetlaj:
Qbab / 212.160.172.* / 2008-10-16 09:27
A ja jestem ich klientem od niemal samego początku, żona też. Mam wkład własny ponad 50 % i zaproponowana marża to 1,8 % (największa z jaką się spotkałem).
Tak więc szkoda gadać.
O spotkanie w dowolnym miejscu też nie słyszałem.

Twój post to reklama i to w dodatku kłamliwa.
Pzdr
LordFury / 2008-10-21 11:56 / portfel
Pani Ewa zarabia po prostu na sprzedaży usług mBanku (taki mKiosk, tyle że prywatnie). Podana strona bynajmniej nie jest częścią serwisu banku :]. Ot, wystarczy zajrzeć najpierw tutaj:

1. http://mbank.net.pl/ - Program Partnerski mBanku

... a następnie tutaj:

2. http://mbank.net.pl/prowizja.php - od kredytu hipot. jest 0,6% jego wartości, więc prowizja już 4-cyfrowa

Nie mam nic przeciwko samej chęci zarabiania w ten sposób, ale fakt wypisywania bzdur odnośnie warunków obsługi i samego kredytu na forach świadczy o "wiarygodności" takiego agenta (i podejrzewam, że dyskwalifikuje go w oczach każdej rozsądniej podchodącej do tematu osoby).
creamykiki / 212.76.37.* / 2008-10-17 23:54
To jakas bzdura, pani Ewo,
czekalam na decyzje 1,5 miesiaca 9Pani ppisze o 7 dniach), przez ktore kilka razy musialam donosic oswiadczenia, ktore to oswiadczenia moglam bez probelmu przekazac razem z wnioskiem.

Poczas procesownia wniosku BRAK BYLO ze strony mbanku KONKRETNEJ INFORMACJI, ZWODZENIE, NIEPODOWIADANIE NA E-MAILE, BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

W koncu jest decyzja pozytywna, z wysoka marza vs. ta z okresu skąldnia wniosku i powyzej tej, o ktorej pani pisze, bo zaostrzyli warunki.

Ale najgorsze nerwy przede mna - bo nie mogę uzyskac z mabnku informacji, kiedy bede mogla podpisac umowe.

Najnowsze wpisy