Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Polecane biura, Warszawa, Ursynów, Puławska

Polecane biura, Warszawa, Ursynów, Puławska

tom_janicki / 2016-08-24 21:17
Zastanawiam się mocno nad zmianą obecnie wynajmowanego biura na większe. Interesuje mnie około 150-200m2. Obecnie siedzimy na Natolinie, gdzie niby jest ok, ale dość drogo. Zastanawiam się nad lokalizacją w okolicach Puławskiej na Ursynowie aż do Piaseczna. Z mojego rozeznania w okolicach Poleczki i dalej na południe wzdłuż Puławskiej jest całkiem sporo ofert w dobrych cenach. Dodatkowo otworzenie autostrady chyba znacząco poprawiło komunikację w tym rejonie.

Co sądzicie?

Czy są tam jakieś wady których nie widać na pierwszy rzut oka? Dojazd Puławską od metra wydaje się być ok, bo korki raczej są zawsze w drugą stronę, a ludzi z odległych dzielnic będą mieli znacznie lepszy dojazd autostradą.

Oglądałem, wstępnie, oględnie, kilka lokalizacji i biura wyglądają całkiem przyjemnie. Czy macie może jakieś konkretne dobre miejsca do polecenia?
Janika Milicka / 185.100.87.* / 2016-10-17 12:42
Dużo pustego obecnie jest w tym rejonie. Zobacz biura na Tanecznej. Piłkarze ręczni szukają najemny, na rogu Tanecznej, koło Shella jest Onyx. W tym rejonie bez problemu możesz znaleźć biuro na sprzedaż lub do wynajęcia.

Najnowsze wpisy