Forum W wolnym czasieLifestyle

Policja bada sprawę kradzieży w grze komputerowej

Policja bada sprawę kradzieży w grze komputerowej

Wyświetlaj:
behemoot / 82.177.194.* / 2011-06-06 15:35
Ciekawe opinie. W dalszym ciągu (jak widać) wiele osób uważa gry komputerowe za swoiste marnowanie życia. Wychodząc z tego założenia, każda aktywność lub działanie dla przyjemności jest marnotrawstwem czasu i pieniędzy. Czy tak właśnie jest? Czy oglądanie telewizji, czytanie książki lub sport (nie ważne jaki) jest lepszy od gry komputerowej? Na jakiej podstawie?
Złodziej / 194.169.236.* / 2010-07-29 08:23
Czy ktoś wiem ile kosztuje ubezpieczenie Auto Casco MERCEDESA S-klasa w grze GTA albo ubezpieczenie na życie w CS ????? ;))
Osioł 28 / 80.50.128.* / 2010-07-27 22:18
Myślę,że jak i chodzenie po górach w realu,jak i taka gra w świecie wirtualnym zapewnia różnego typu przeżycia.
Stąd takie zainteresowanie nią milionów graczy na całym świecie.
Sądzę,że kwota którą wydał ten człowiek,jest jeszcze niska,w porównaniu do tych które wydają inni młodzi ludzie na świecie. WOW to fajna gra ;).
normalny / 83.27.7.* / 2010-07-27 17:18
Czytam i myślę sobie że to 1 kwietnia. 27 letni facet z rozumem 12 latka. 900 zł wydaje na wirtualne "wyposażenie" Skąd się biorą tacy durnie?
Pajchiwo / 2010-07-27 17:44 / Tysiącznik na forum
Gra wciąga jak każda inna.
Spójrz na durniów na boiskach piłkarskich.
Wiesz ile będzie kosztował bilet na Euro 2012?
To jest to samo :)
pliszkin / 82.160.238.* / 2010-07-27 17:30
dlaczego durnie? co prawda osobiscie daleki jestem od tego typu rozrywek, ale czym takie zakupy różnia sie od zakupu wtyczek, pędzli, czy filtrów do photoshopa? Idąc w realne góry zakładamy realne buty, chetnie dobrej jakości a takowe są drogie. Pracując w realnym warsztacie kupujemy realne narzedzia, a dobre narzędzia też do tanich nie należą. Pracując na wirtualnych obrazach kupujemy wirtualne narzedzia i grajac w wirtualnym swiecie kupujemy wirtualne wyposażenie. Niczego dziwnego w tym nie widzę. Serdecznie pozdrawiam. Pliszkin.
normalny / 83.27.7.* / 2010-07-27 19:04
No bez przesady. Realne chodzenie po górach porównywać do wirtualnego "chodzenia", czy realne narzędzia do wirtualnych.
Sam chodzę od 40 lat po górach i doznań realnych niczym nie da się zastąpić, oglądając nawet tysiące zdjęć z przepięknych gór w których się nie było w realu. I chyba ma rację Pajchiwo, bo w życiu nie byłem na żadnym meczu piłkarskim i moja noga tam dobrowolnie nie postanie, nawet gdyby mi dopłacali po 100 zł za mecz.
Nau~~~~~ / 82.160.54.* / 2010-07-27 17:27
Polski system oświaty, a będzie jeszcze gorzej... Nasza minister Hall już proponuje, aby z 2 jedynkami zdawać do następnej klasy. Co rok poprzeczka niżej, bo młodzież byłąby za mądra i mamy takie efekty...

Najnowsze wpisy