Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Policja ostrzega premiera: Hazard przetrwa w sieci

Policja ostrzega premiera: Hazard przetrwa w sieci

Wyświetlaj:
Adam222 / 77.88.138.* / 2009-10-30 15:59
Według mnie3sprawa ma inny wymiar. PO chce wprowadzić zamach na wolność obywatela. Takim obszarem wolności jest internet. Każdy ma prawo wejść na stronę zagraniczną (to tak jakby wyjechał za granicę) i długie łapy złodzieji z PO nie mają prawa wtrącać się co na tej stronie robimy. Tam przecież polskie prawo nie obowiązuje. Tam obowiązuje prawo kraju, na terenie którego jest serwer. Po za tym nie jestem niewolnikiem tuskomatołków, aby mi dyktowali co mi wolno a co nie.
dcba / 164.139.7.* / 2009-10-30 15:38
szczerze, to nie rozumiem pomyslow zakazu e-hazardu czy automatow do gry... przeciez tyle sie mowi o tym ile zysku przyniosloby Panstwu opodatkowanie tego typu rozrywek!
moze wiec chodzi o (zle?) pojmowane wychowanie spoleczenstwa?
dareg / 87.207.65.* / 2009-10-30 09:05
kolejny poroniony pomysł donka

a ja nadal spotykam wyborców PO , którzy są przekonani że jeżdżą autostradami wybudowanymi przez ten rząd i widzieli nawet wykastrowanych pedofilów i laptopy w gimnazjach
polak mały / 213.77.7.* / 2009-10-30 08:46
Lepiej w sieci niż na każdym rogu! Ulice miast wolne od jedorękich bandytów!
maxymili / 2009-10-30 08:17 / Tysiącznik na forum
Na pewno przetrwa bo niby jak mamy blokować zagraniczne portale które u siebie działają legalnie?
marek 19.53 / 83.24.1.* / 2009-10-30 07:53

Wystarczy bowiem, że Polak wyjedzie kilka kilometrów za granicę i na przykład założy konto w niemieckim banku.

Już to sobie wyobrażam. Dzieci z podstawówki i gimnazjum walące tłumnie z Suwałk lub Ustrzyk (chyba z ukradzionym dowodem dorosłego) do Berlina by założyć tak konto.
issael / 188.33.50.* / 2009-10-30 16:26
Konto w zagranicznym banku poza granicami Polski mozna załozyc nieruszajać sie z domu.
Ba mozna załozyc takiekonto dziecku nie wiwm czy z podstawówki ale liceum napewno.
Na dodatek dzieci nie przegrywaja fortun w automatach a do innych przybytków hazardu raczej nie uczeszczają. Może marek 19.53 woli aby młodzież tak jak za Jego czasów wydawała kase na tanie wina owocowe krajowej produkcji?
Młodziez jest o wiele bardziej sprawna w wirtualnym swiecie niz pokolenia wczesniejsze i takie (głupie) zakazy jakie proponuja starzy na nic sie nie zdadzą.
Zreszta podobnie jak kiedyś zakazy picia alkoholu i palenia papierosów. Im bardziej z tym walczono tym bardziej przybywało kolejnych palaczy i pijaczków.
marek 19.53 / 83.24.22.* / 2009-10-30 22:33
Chyba nie przeczytałeś wypowiedzi, którą skomentowałem.
Powtórzę ponownie, jak będzie trzeba nawet trzeci raz. Jestem cierpliwy.
Wystarczy bowiem, że Polak wyjedzie kilka kilometrów za granicę
i na przykład założy konto w niemieckim banku.


Mowa jest o wyjeździe a nie zakładaniu konta przez internet. Nie o założeniu mu konta przez rodzica ale, że sam sobie założy.
Powtórzyć?
Pisałem o uczniach podstawówki i gimnazjum - Ty o liceum.


marek
19.53 woli aby młodzież tak jak za Jego czasów wydawała kase
na tanie wina owocowe krajowej produkcji?

Gwoli wyjaśnienia. Jabole rozpowszechniły się nieco później. W liceum i na studiach pijaliśmy węgierskie rieslingi, bułgarskie czerwone, Pliskę, Budafoka, Slnczew Briag i kubańskie rumy. Czasami Passover Slivovitz (powinieneś znać).
P.S. Odpowiadając mi nie musisz się powoływać na tęskne wspomnienia swoich Rodziców odnośnie jaboli.
maxymili / 2009-10-30 08:18 / Tysiącznik na forum
Brak dowodu jest chyba taką samą przeszkodą w Polce?

Najnowsze wpisy