Forum Polityka, aktualnościKraj

Policjanci będą mogli nosić broń na urlopie

Policjanci będą mogli nosić broń na urlopie

Wyświetlaj:
krzychu212202 / 2010-03-07 15:31
Ludzie co wy mowicie panowie po 40 stce albo jakies dziadki myslicie ze co to jakies rozowe Okulary ?? ten swiat ?? ja wam mowie bo sam mam 16 lat prawie i wiem jak to jest idziesz ulica w kapturze albo stoisz na klatce z kolegami to juz przyjezdzaja tym radiowozem swoim Policyjne Omegi po Podstawowce nic nieumie innych chce pouczac i jeszcze do tego prowokuja a teraz jak bedzie bron to nawrzuca sprowokuje i strzelac bedzie palka to zamalo ? to ja wam powiem ze z palki nie chcieli byscie dostac a za darmo tez mozna dostac .. Wystarczy sie krzywo spojrzec czasami to juz chca cie wylegitymowac ...a jak cos na nich powiesz i uslysza to masz wpie*dol gotowy .. Kibicujesz danej druzynie oni krytykuja ja ... Co wy myslicie co oni robia jak znajda papierosy u malolatow ? albo 1g ziola sami sobie zjaraja takie to jest polskie prawo ida nieuki do policji bo sie boja ze w wojsku kible czyscic beda wiec mowie to prawo to zle prowokuja bija a teraz strzelac beda OMG HELP!!
juwenalia / 83.31.148.* / 2010-03-04 22:31
Tylko zróbcie im szkolenie żeby rozpoznawali ostrą amunicję. Bo się będą mylić jak na strzelaniu do studentów w Łodzi
wektor / 2010-03-04 15:30 / portfel / Bywalec forum
Pójdźmy na całość Panie Matejuk i pozwólmy policjantom oprócz broni zabierać na urlop radiowozy.W kurortach będzie bezpieczniej i podatnicy będą zadowoleni .
yamoto33 / 213.199.196.* / 2010-03-04 15:07
Cel nowej regulacji to zapewnienie policjantom większego bezpieczeństwa poza służbą, gdy spotykają się z przejawami agresji - przede wszystkim w postaci czynnej napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia. A KTO ZAPEWNI BEZPIECZEŃSTWO NAM ?? ZWYKŁYM OBYWATELOM ?? KTO ?? Bo przeciez nie Policja !!! To moze i nam, zwykłym smiertelnikom dać pozwolenia na broń ??
barbara z, / 217.153.194.* / 2010-03-05 13:52
tobie na pewno. pewnie od razu postrzeliłbyś się w kolano.. nieudaczniku.
trela / 217.153.194.* / 2010-03-05 13:49
czekam koniobijco jak niebawem coś złego cię spotka, jak dopadną cię dresiarze na osiedlu, albo kiedyś jakiś alkoholik będący mężem twojej córki będzie się nad nią znęcał i gwałcił ją kiedy tylko przyjdzie mu na to ochota... ciekawe kalifaktorze gdzie zwrócisz się wtedy o pomoc?? Bo przecież nie do księdza proboszcza z twojej parafii. Więc zastanów się następnym razem dwa razy zanim nasmarujesz taki komentarz..
:)blabla / 83.9.99.* / 2010-03-04 20:08
jesteś śmieszny , a może jesteś za wybiciem policjantów tylko "jak trwoga to do Boga" łatwo narzekać, tylko że to policja broni Ciebie a nie Ty jej
zeb / 83.12.199.* / 2010-03-04 14:52
który przestępca zostawi rannego policjanta jak by nie było świadka zdarzenia. Trzeba zająć się wychowaniem młodzieży. Pierwsze od czego należy zacząć to skończyć z ogłupianiem młodzieży w mediach, dzieleniem Polaków na pis-iorów i po-paprańców.

Najnowsze wpisy