Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy o Czumie. "Tusk zrobił mu krzywdę"

Politycy o Czumie. "Tusk zrobił mu krzywdę"

Money.pl / 2009-01-23 10:28
Komentarze do wiadomości: Politycy o Czumie. "Tusk zrobił mu krzywdę".
Wyświetlaj:
klej / 2009-01-23 11:47
moze uda sie zmienic ustawa funkcjonowanie PRLowskich prokuratur,
ich niefunkcjonalnosc bije w oczy i to nie tylko w sprawie Olewnika,
np. sprawa zlodziei z WGI wola o pomste do nieba
A Kaczorek ma motorek / 79.184.31.* / 2009-01-23 11:35
Skoro Wicepremier Grzegorz Schetyna wierzy, że nowy minister sprawiedliwości będzie RÓWNIE DOBRY JAK JEGO POPRZEDNIK to oznacza że PO nie zamierza niczego zmieniać
Życiorys Pana Andrzej Czuma wzbudza szacunek dla jego osoby. Osobiście uważam że szkoda poświęcać takiej osoby dla dalszej kariery gasnącego Tuska.
Potrzeby zmian w resorcie Ministerstwa „Sprawiedliwości” są zadaniem nie zwykle trudnym i przekraczające możliwości załatwienia ich za jednej kadencji sejmu. Zdajmy sobie sprawę że Pan Andrzej Czuma jest kolejnym rycerzem któremu zamiast miecza wręczono szpileczkę i puszczono go na bagno do walki ze złym smokiem.
Dopóki w mediach będzie powszechne tabu na temat bolączek prokuratur ,sądów i adwokatur nieświadomość społeczna nie zrozumie potrzeb takich zmian
KAP / 2009-01-23 11:11 / Tysiącznik na forum
mam mieszane odczucia co do tego wyboru. moje watpliwoscoi budzi 'misyjna' osobowosc Czumy.
man13 / 2009-01-23 13:06 / Tysiącznik na forum
I chyba nie tylko Ty
Clave / 83.24.47.* / 2009-01-23 22:55
Oj,tak,tak,tak!!!!!!
stanpodgorączkowy / 79.185.242.* / 2009-01-23 10:28
A kto żałować będzie nas. Poseł Czuma został posłem łamiąc prawo, ponieważ nie może zostać posłem człowiek który nie mieszkał w Polsce przez poprzednie 5 lat a p. Czuma wrócił do Polski w 2005 roku. Teraz został ministrem nie posiadając kwalifikacji prokuratorskich. Wiem że wyszkolone w prawnej kazuistyce "autorytety" obronią każdą niegodziwość ale fakt pozostaje faktem. PO łamie prawo.
jefka / 151.92.176.* / 2009-01-23 11:19
A nieskazitelny PIS nigdy!
Ciekawe jak nazwać niszczenie własności ministerstwa (laptop) czy pokazywanie tajnych dokumentów na życzenie ministra sprawiedliwości panu Jarosławowi K....Że nie wspomnę o skazanych posłach w koalicji...Oj znalazłoby sie więcej, znalazło....więc buzia w ciup PIS-maki bo wasz idol przestrzega prawa tylko jak to nie dotyczy jego interesów...

Najnowsze wpisy