Forum Polityka, aktualnościKraj

Politycy: Wizyta w Gruzji bez wiedzy MSZ

Politycy: Wizyta w Gruzji bez wiedzy MSZ

skomentuj
Wyświetlaj:
wkurzona / 79.185.181.* / 2008-04-21 15:05
Kolejny raz "mały człowieczek" pokazał światu,że w Polsce istnieją dwa ośrodki władzy.
To nic,że jego misja w Gruzji bez wsparcia rządu jest bezsensowna, że świat się z nas śmieje (a przez to i mniej liczy z naszym zdaniem), że teraz trzeba będzie odpowiedzieć dziennikarzom na kilka niewygodnych pytań. Wszystko to za cenę "dania prztyczka' rządowi.
Jak słyszę w rzadkich wypowiedziach komentatorów,że prezydent (nie mój i nie Twój,tylko swojej partii) zachował się jak prawdziwy "mąż stanu", ręce mi opadają. Mężem stanu się nie bywa. Albo się nim jest, albo nie.
dareg / 87.206.184.* / 2008-04-20 19:29
czy Tusk obiecując w izraelu zwrot mienia żydom miał zgodę parlamentu, prezydenta i narodu ?
czy tusk wyrażając zgodę niemcom na budowę centrum pamięci wypędzonych w kształcie fałszującym historię miał zgodę parlamentu, prezydenta i narodu ?
Do pana celńskiego: nie pamieta pan czasów gdy polska musiała już "uzgadniać" swoje działania dyplomatyczne ? Dawnniej była to moskwa, teraz to ma być bruksela ?
wkurzona / 79.185.181.* / 2008-04-21 14:46
Co ma piernik do wiatraka?
"dareg" ,w jakim świecie Ty żyjesz? Skąd czerpiesz informacje?
Czy Ty na pewno wiesz jak to było z tą obietnicą zwrotu mienia zagrabionego?
Obietnica zwrotu mienia zagrabionego po pierwsze nie dotyczy wyłacznie Żydów a ogółu pokrzywdzonych, po drugie nie była to "obietnica złożona Żydom", a odpowiedź na konkretne pytanie polskiej dziennikarki.
Warto byłoby również,abyś przeanalizował znaczenie słowa "rząd". Czy według Ciebie nie mieści się w nim "rządzenie"?
I skończ już,proszę z tą Moskwą i Brukselą. A tak na marginesie: pracowałeś kiedyś za granicą (może dzieci,rodzice)?, może korzystasz z dotacji unijnych?
Elendir / 2008-04-20 19:37 / Łowca czarownic
Kto odpowiada za politykę zagraniczną? W jakim zakresie jest to rząd, w jakim prezydent, a w jakim parlament? Jak sobie wyobracałbyś "zgodę narodu"?
skomentuj

Najnowsze wpisy