Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polityczna walentynka: Za co posłowie kochają szefów partii

Polityczna walentynka: Za co posłowie kochają szefów partii

Wyświetlaj:
handel wyrokami 1 / 83.21.66.* / 2008-02-14 16:25
Jarus obiecał 3 miliony mieszkań a ten Dyzma CUDa.
Przelicytował Jarka !!!
Tomwic / 2008-02-14 20:55 / Bywalec forum
On tylko powiedział "Polska zsługuje na cud"
i ja sie z Nim zgadzam!
Jarka nikt nie przebije...
Cspostrzegawczy / 2008-02-14 14:12 / Tysiącznik na forum
Coś wydaje mi się, że miał to być "żenujący żart prowadzącego".
arch / 2008-02-14 19:33 / Tysiącznik na forum
to nie są żarty - to jest miłośc- co jeden pomysl to ciekawszy ,
-"Nie będzie emerytur małżeńskich,"
//www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2154.89.0.39.12.1.0.1.htm

gdzie rozhisteryzowani emeryci pytają się -

- "Pytanie zasadnicze - czy pani Fedak posiada aktualne badania profilaktyczne i kto dopuścił ją do pracy na zajmowanym stanowisku? "
komentarze super ,przebijają szklo kontaktowe x3 ,walentynkowe pozdrowieniaqdle rządu który ukochał emerytów -:)))
EDiS / 2008-02-14 12:20 / Tysiącznik na forum
Donek ma wdzięk, ale w czerwonych rajtuzkach.
arch / 2008-02-14 13:25 / Tysiącznik na forum
no cóz to nm. kolor milosci ,
r.)
14 lutego, jest najlepszą okazją do tego, aby wyznać, co naprawdę czują parlamentarzyści

"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę,
ale - to zabrzmi dziwnie -
w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą.
Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić".
To dość osobliwe oświadczenie D Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, z "Przekrój", nr 15 z 2005
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-14 10:21
na czym zasadza się wielka miłośc polskich sądów do michnika, wygrywa wszystkie sprawy wnoszone choćby za próbę podjęcia polemiki z jego poglądami ?

Lis zapraszajac do swojego programu Huberta H dał mu okazję do publicznego wulgarnego łajania instytucji Prezydenta RP jak i osoby prof.Lecha Kaczyńskiego ku radości gawiedzi zgromadzonej w studiu i dziennikarzy stojących na straży legendy III RP.
Sądy uwolniły Huberta H od oskarżenia !

Za taką postawę Lisa podziękował Andrzej Urbański , zapraszająć go do TVP i dając mu czas antenowy dla własnego programu oczywiście sowicie płacąc za to. To jest lojalność Urbańskiego ! Niestety PiS nie ma szczęsliwej ręki do kadr .
Aramis 10 / 83.22.187.* / 2008-02-14 14:18
Niezłe bzdety ale fajnie się czyta.
Oczywiście przez myśl Panu nie przejdzie oczywista oczywistość polegająca na tym ,że widocznie to Michnik miał rację w tych wygranych procesach. To nie pasuje przecież do teorii ludzi takich jak Pan uważających pewnie,że Michnik to uosobienie wszelakiego zła.

Hubert stał się postacią medialną gdyż został wykreowany przez PiS. W pewnym bowiem momencie stał się wrogiem numer 1 IV RP. W każdym normalnym kraju nikt poważnie nie traktuje bełkotu pijaczka. Tym bardziej ,że cały ten Hubert w ten sposób odreagował sytuację kiedy był legitymowany przez policję. Jego pijacka furia w tym momencie był tak wielka ,że przejechał się po policjantach aż dosięgnął samego Prezydenta RP. To jak wiadomo w IV RP było zbrodnią. Jeden tylko człowiek może sobie bowiem pozwolić na bezkarne obrażanie panującej rodziny i nie jest nim oczywiście Hubert. Sprawa była tak poważna ,że aż sam Prokurator Generalny interweniował w Prokuraturze Apelacyjnej w sprawie listu gończego za Hubertem. Działo się to dokładnie w ten dzień w którym w Warszawie odbyła się manifestacja osób przekręconych na 300 mln zł przez jakąś firmę brokerską. Delegacja pokrzywdzonych chciała złożyć petycję na ręce ministra sprawiedliwości. To zestawienie już samo w sobie określa która ze spraw była bardziej istotna.
Po takiej reklamie jaką zafundowął Hubertowi PiS ,stał się on osobą medialną. Trudno się wiec dziwić ,że autor znanego programu zaprosił go do siebie. Ludzie chcą oglądać to co akurat jest na topie.
Myli się Pan jednak ( świadomie bądź nie) co do "łajania instytucji Prezydenta RP" w owym programie. Tam żadnego łajania nie było co przecież mozna łatwo sprawdzić gdyż archiwalne programy co z tą Polską są dostępne w necie. Hubert wyglądał raczej na skruszonego i twierdził ,że wszystkiemu winien był nadmiar alkoholu.
Jeszcze raz namawiam do sprawdzenia faktów zanim się napisze bzdury.
Motywy oraz polityka kadrowa A. Urbańskiego nie są mi znane więc dyskutować na ten temat nie będę.
arch / 2008-02-14 18:45 / Tysiącznik na forum
Św pamięci Herbert wypowiedział się kilkakrotnie o A. Michniku:

„ — Wierzyłem w jego intelekt, a także w zwykłą uczciwość — zawiodłem się ";
„ — On stacza się po równi pochyłej";
„ — Cynizm i najpospolitszy nihilizm";
„ — Jest on klasycznym przykładem kariery komunistycznego Dyzmy";
„ — Zawiódł niemal wszystkich swoich przyjaciół".

Konkluzja Herberta: „ — Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny".

Szanowny Aramisie 10 przeczytaj rozdział 4. Święty guru
Część IV — CZTERECH JEŹDŹCÓW „SALONU"
W Łysiak RZECZPOSPOLITA KŁAMCÓW
Jest dostępna w wersji elektronicznej
http://www.polonica.net/rzeczpospolita_klamcow_3.htm
pozdrawiam
KAP / 2008-02-15 10:29 / Tysiącznik na forum
jakos w sprawach intuicji politycznej sklonny jestem wierzyc bardziej Michnikowi czy Miloszowi bardziej niz Herbertowi a zwlaszcza jednoznacznemu do bolu Lysiakowi.
Aramis 10 / 83.22.187.* / 2008-02-14 19:05
Szanowny Panie Archu,
Znam wypowiedzi Herberta zaś wypowiedzi Łysiaka znać nie chcę gdyż dla odmiany znam tego pana.
Na Boga żywego nauczcie się ludzie czytać i wyciągać z tego wnioski. W którym to miejscu wystąpiłem jako obrońca Michnika? Ja tylko stwierdziłem ,że widocznie w sądach racja była po jego stronie skoro wygrywał proces za procesem oraz to ,że niektórym ludziom nie pasuje to do koncepcji w związku z czym zarzucają stronniczość sędziom co już samo w sobie jest świństwem.

Oczywiście mam swoja opinię o A. Michniku lecz pozwolę sobie jej nie podawać.
Cechą PiS jest bowiem rozmydlanie tematu. Każda informacja na tym forum obojętnie czy dotyczy stóp procentowych czy strajku celników musi zostać przez członka PiS opatrzona komentarzem w którym standardowo występuje Michnik, Sawicka, Kiszczak, esbecja, ubekistan i inne ciekawostki.
Dlatego na temat Michnika możemy dyskutować w przypadku pojawienia się artykułu o nim. Wtedy niech Pan podpiera się cytatami ,które Pan dzisiaj przywołał.
Jeszcze raz apeluję o staranniejsze rozumienie cudzych wypowiedzi. Brak takiej umiejętności dyskredytowała człowieka w środowisku inteligencji II RP. Wiem coś o tym bo doskonale znałem wielu wybitnych ludzi tego okresu.
Pozdrawiam również,
pavlo1132 / 99.230.87.* / 2008-02-15 00:07
Odp 1) W którym to miejscu wystąpiłem jako
obrońca Michnika?

*** "Ja tylko stwierdziłem ,że widocznie
w sądach racja była po jego stronie skoro wygrywał
proces za procesem oraz to ,że niektórym ludziom nie
pasuje to do koncepcji w związku z czym zarzucają
stronniczość sędziom"

Odp 2) Jeszcze raz apeluję o staranniejsze rozumienie cudzych wypowiedzi. Brak takiej umiejętności dyskredytowała człowieka w środowisku inteligencji II RP. Wiem coś o tym bo doskonale znałem wielu wybitnych ludzi tego okresu.

**** Albo pan robi idiotow ze wszystkich na tym forum celowo ???? albo reprezentuje pan mniejszosc narodowosciowa w Polsce, ktorej interesy Polski sa co najmniej obojetne ....
Aramis 10 / 83.22.187.* / 2008-02-15 09:12
Polemika ze zwolennikiem PiS jest podobna do polemiki z komunistą. Równie dobrze można gadać o pogodzie.
Jeśli Pan nie rozumie tekstu to po co Pan odpowieda. Zresztą z Pana idioty robić wcale nie trzeba.

Ja wiem ,że są ludzie ,którzy na tym forum starają się dzielić swoimi idiotyzmami ,którzy najchętniej Michnika zawlekliby na szubienicę. Dla niech sądy nic nie znaczą. Sąd sądem a sprawiedliwość ( i prawo muszą być po naszej stronie).
KAP / 2008-02-15 10:22 / Tysiącznik na forum
kazde przyznanie ze Michnik powiedzial cos z sensem lub nieopatrzne rozumowanie w podobnym co Michnik kierunku jest przez PiSowczyków i RadioMaRyjnikow traktowane jako haslo do rzucenia sie ku gardlu Twojemu. Poniewaz piszesz rzeczowo i uzywasz logicznych argumentów innej drogi nie ma niz wdeptanie w e-bloto. Rezultat jest taki ze piszesz: -"
z Pana idioty robić wcale nie trzeba.

w czym cie z reszta szczerze popieram, poniewaz jesli ktos Cie opluwa z rynsztoka to raczej brak miejsca na rzeczowosc i mozna jedynie splunac i pojsc lub wdac sie w targanie po szczekach....
krekret / 99.230.87.* / 2008-02-14 17:59
Bzdety to Pan wypisuje - broniac Michnika wystawia Pan o sobie swiadectwo na tyle jasne dla ogolu ze komentarz jest tu zbyteczny. Co do "widocznosci racji michnika" - to dodam ze gratuluje wyborcom PO !! - witamy w PRLu ponownie... i skonczmy lzec prosto ludziom w oczy - mam nadzieje ze Polacy (nie wiem jak Pan) przekonali sie kuz jak ich PO wyrolowalo !!! Ciesze sie ze chca zniesc wizy w USA, moze to oswieci co poniektorych - w Pana przypadku ten rodzaj terapii jest bezuzyteczny.
A co do sadow i sedziow - to wystarczy przypomniec kto jest ministrem sprawiedliwosci w Polsce !!! Wiec nie pieprzmy glupot !!!
Aramis 10 / 83.22.187.* / 2008-02-14 18:49
Ja tam Panie Krekret nikogo nie bronię .Tym bardziej Michnika ,który świetnie sobie radzi w sądach jak wszyscy widzimy.
Jeśli A. Michnik wyrządził Panu jaka krzywdę to proszę podać go do sądu.
PRL budowaliście przez ostatnie dwa lata pod zmienioną nazwą IV RP. Nawet w tym czasie PC zmieniło swą nazwę na PiS po to by uciec od zapłaty długów jak to się dziś okazało.
Ja wiem ,że prawda w oczy kole. Trzeba jednak być mężnym i spojrzeć prawdzie w oczy gdyż jaki jest koń ,każdy widzi. Pzn zaś niech się tak nie podnieca bo Panu serducho wysiądzie i będzie klops.
Do polemiki nie namawiam gdyż nie jest Pan do tego zdolny. Zamiast rzeczowych argumentów wydala Pan z siebie nieświerzy bełkot.
Nie wiem czy PO Polaków wyrolowało czy nie gdyż rządzą dopiero trzy miesiące. PiS przez dwa lata nie spełnił żadnej, powtarzam żadnej ,ze swych sztandarowych obietnic kampanijnych. Dlatego właśnie Polacy odsunęli nieudaczników od władzy.
Mam wrażenie, po goryczy płynącej z Pana wypowiedzi oraz ilości bzdur w niej zawartych ,że to własnie Pan może być jednym z tych odsuniętych od koryta ,który nie może się z tym faktem pogodzić.
Typowe zachowanie wyznawcy PiS. Zero argumentacji ,dużo huku.
Wątku o wizach nie zrozumiałem ( oczywiście w świetle oświecenia kogokolwiek z tego powodu). Osobiście wskazałbym Panu jednak inny kierunek niż USA. Białoruś , Korea Północna to są kraje. Myślę,że ktos taki jak Pan czułby się tam świetnie , w krainie łamania prawa i totalnych podsłuchów.
krekret / 99.230.87.* / 2008-02-15 00:20
Przypuszczam Panie Aramis, ze zostal Pan wychowany przez PRL i tak juz pozostalo... pewnie spedzil Pan cale zycie w jednym miejscu w Polsce pracujac w jednym i jedynym zakladzie pracy na stanowisku nadanym z ramienia PZPR - nie obrazajac sa to jedyne mysli jakie mi sie nasuwaja w ramach komentarza do panskiego odpisu powyzej .....
Aramis10 / 83.22.187.* / 2008-02-15 09:15
Tak, zostałem wychowany w PRL gdyż innego wyjścia nie było.
Nie wiem gdzie Pan został wychowany i wiedzieć nie chcę. Ciągoty w kierunku jedynie słusznego systemu sytuują jednak Pana w miejscach o których pisalem uprzednio.

Najnowsze wpisy