Forum Polityka, aktualnościKraj

Polscy piraci komputerowi w odwrocie

Polscy piraci komputerowi w odwrocie

Money.pl / 2010-05-12 11:28
Komentarze do wiadomości: Polscy piraci komputerowi w odwrocie.
Wyświetlaj:
romeonr1 / 84.58.225.* / 2010-09-15 23:59
ludzie jakie piracfo jerzeli chodzi o filmy .to wam powiem niech mi kina oddadza pieniadze za ostatnie badziewiaskie filmy na jakie poszedlem .. byly nietylko zupelnie inne od tego co bylo w reklamie .,ale tagrze strasznie tempe .a ja musialem takie cos ogladac .. niewspomne o reklamach jakie musialem ogladc przed filmem .. to jest jakas kpina .. to jest piracfo .. jak morzna nararzac kogos umysl na ogladanie takiej glupoty i takiego chlamu .. i jeszcze rzyczyc sobie za to placic .. piractfo powinno byc i powinno byc legalne. gdysz ja sam bym zaplacil wiecej rzeby dany rerzyser mugl leprzy film nakrecic .bo mi sie podoba .l lub gra . to specjalnie kupuje orginal bo jest na poziomie i chce by dalsze czesci wyszly .a za chlam i kupe niezaplace itak durzo za darmo place .a kto mi zaplaci za muj ZMARNOWAN CZAS --.. odpowieccie
opty__ / 83.9.250.* / 2010-05-12 19:35
ludzie w koncu sie dorabiaja i ich stac na bardzo drogie programy
Ding-dong / 217.153.15.* / 2010-05-12 11:28
"Bo oprogramowanie pozyskiwane z niewiadomego tak naprawdę źródła obarczone jest dużym ryzykiem w postaci kodów aplikacji, których nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby mieć na swoim komputerze."

To o oprogramowaniu Microsoftu ?
Patryk__ / 77.113.221.* / 2010-05-12 12:09
Większości ludzi w zupełności wystarczyłoby oprogramowanie FLOSS. Więc piractwo to raczej efekt działań marketingowych producentów oprogramowania własnościowego.

Najnowsze wpisy