Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polscy producenci butów nie chcą chińskiej konkurencji

Polscy producenci butów nie chcą chińskiej konkurencji

Wyświetlaj:
krzys myszkow / .* / 2005-06-16 18:42
u nas w kraju nie da sie wyprodukowac buta za 19.99 spod kosztuje wiecej
efram / .* / 2005-06-16 16:40
Chinskie buty trudno nazwać butami!!!ŚMIERCI OD NICH KLEJEM NA KILOMETR. Są ludzie którzy lubią żeby było ich czuć to kupują chłam chiński. Buty chińskie nadają się tylko na śmietnik!!! Najlepsze są buty włoskie są drogie ale mają swój styl!!!
Joko / .* / 2005-06-16 14:55
A może by tak polscy producenci butów zalali Chiny swoimi butami? Byłoby to ciekawe doświadczenie dla nich samych. Jednak swoją drogą konkurencja wpływa na to ,że tak naprawdę na walkach konkurencji zyskuje klient . I o to chodzi.
George / .* / 2005-06-15 06:23
Ja też nie chcę konkurencji na rynku IT. Mam kilka DOSowych programów, które do tej pory mogłyby znakomicie funkcjonować i przynosić mi zyski, gdyby ktoś kilk lat temu powiedział NIE, napływowi nowych technologii informatycznych. Firmy byłyby wyposażone w komputery klasy AT z moim oprogramowaniem biznesowym (ot takie tam fakturowanie + magazyn + płace), z Internetem łączylibyśmy się poprzez modemy 9,6 kbs, jeden komputer przypadałby na 10 tys. mieszkańców, a ja za swoje usługi żądałbym min 100 zł/h. Domagam się więc ochrony rynku IT.
logo / .* / 2005-07-07 17:54
Kolelo ! Ty nie wyczuwasz należycie różnic i KWESTI zagadnienia.Polska to nie tylko mała grupa ludzi którzy mają ZAPOTRZEBOWANIA na PRODUKTY.POLSKA To RYNEK który powinien tworzyć sam ZAPOTRZEBOWANIE na REALIZACJE innych ZAPOTRZEBOWAN.Im więcej SAMI będziemy mogli we własnym zakresie realizować te zapotrzebowania to nie spowoduje PLAJTY naszej Gospodarki i nie pogłębi bezrobocia.Dlatego powinniśmy dążyć do wprowadzania nowych technologi w uzyskaniu wysokiej Jakości PRODUKTUi wprowadzenia racjonalnych KOSZTóW WYTWARZANIA. A TO jest Piętą AHILESOWą naszej gospodarki.Nie tworzy się RODZIMEGO przemysłu aby w ten sposób nie marnować środków FINANSOWYCH na IMPORT środków KONSUMPCYJNYCH ,a przeznaczyć na zakup kompletnych nowych technologi z parkiem maszynowym.Oddanie Tego INWESTOROM Zagranicznym to nie tylko danie im możliwości Zarobienie dużych ale stworzenie w naszym Kraju SYSTEMU uzależnienia GOSPODARCZEGO ,FINANSOWEGO ale przedewszystkim zblokowanie szans podwyższenia stopy życiowej większości obywateli w tym kraju.
jliber / .* / 2005-07-08 16:11
Kto Ci logo dal prawo o decydowaniu o tym czy ja moge kupic chinskie buty czy nie? Kto Ci logo dal prawo lamania moich praw czlowieka?

Najnowsze wpisy