Forum Forum dla firmDotacje

Polska gospodarka nadal europejskim liderem

Polska gospodarka nadal europejskim liderem

Money.pl / 2010-05-05 11:34
Komentarze do wiadomości: Polska gospodarka nadal europejskim liderem.
Wyświetlaj:
dfs / 83.238.139.* / 2010-05-05 12:40
Rozwijamy się jak cholera... tylko od jakiego poziomu ?
Wolałbym być na pułapie Niemców, Angoli i lekko spadać niż u nas rosnąć. W dupi..e jesteśmy i wystawianie z niej głowy widoku znacznie nie poprawia....

I do wyborów!!!
yuki / 150.254.212.* / 2010-05-05 13:46
To co? Lepiej się nie rozwijać?
Jacqb / 2010-05-05 13:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jkm to szowinista
http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg

nikt kto dyskryminuje część społeczeństwa czy jednostkę, za jego immanentna cehcę, niezależną od jego woli, nie powinien mieć władzy.
Istniej ryzyko, że zmieni obiekt szowinizmu i nagle zacznie dyskryminować kolarzy, piekarzy, 35-latków, leworęcznych itd. Szowinizm w każdej formie jest zły. Kropka.
silesia85 / 2010-05-05 15:25
a czy posłuchałeś tego linka do konca? JKM uważa pracę kobiet za znacznie wazniejszą niż praca mężczyzn, a poza tym "kobiety są wspaniałe" (na stronie jkmnaprezydenta.pl znajduje się fragment, gdzie formułuje takie stwierdzenie, z ktorym osobiscie sie zgadzam). Tu Cie moge zapewnić, że JKM nie bedzie nikogo dyskryminował, co oznacza też, że nie bedzie nikogo faworyzował, np. górników, bo robią burdę pod sejmem.
Jacqb / 2010-05-05 16:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co ty słyszysz w tym nagraniu. "Kobiety są wspaniałe chociaż są głupsze ode mnie"? To tak jak powiedzieć jesteś wporządku, ale debil. Czy to znaczy, że wyraża się szcunek do drugiej osoby? jkm twierdzi, że jest inteligentniejszy od każdej kobiety - zakłada, że z uwagi na cechę (płeć) jest mądrzejszy.
Po co koloryzować poglądy jkm. Skoro jest szowinistą to jego zwolennicy, czyli m.in. Ty, powinniście wokół tego budować jego wizerunek.
R-2oor / 2010-05-07 10:44
Stwierdzenie, że ktoś jest debil lub głupszy od kogoś to nie dyskryminacja. Stwierdzenie, że ktoś ma krzywy ryj to także nie dyskryminacja a subiektywna opinia. Wyrażane powszechnie subiektywne opinie czasem nawet stają się obiektywnymi. To, że kobiety są głupsze od mężczyzn to żadne odkrycie. Tobie może się wydawać inaczej, gdyż jak widać za mało jeszcze przeżyłeś i za mało kobiet i mężczyzn poznałeś. Filozofować możemy jedynie nad definicją osoby "mądrej". Co do JKM to zawsze uważał, że kobiety są głupsze od mężczyzn i obiektu szowinizmu nie zmienił, więc nie ma co się obawiać, że to się zmieni. To ja uważałem raczej, że są mądrzejsze lub nie ma różnic. Po 12-latach doświadczeń zawodowo-życiowych i poznaniu ogromnej ilości kobiet i mężczyzn zdanie zmieniłem. Są głupsze bez dwóch zdań i co inteligentniejsze same to widzą. Wyjątki tylko potwierdzają regułę. Dodam, że większość z tych głupich kobiet oczywiście uważa się za mądrzejsze niż są i wyśmiewa głupotę najczęściej... innych kobiet. Hahaha. Kropka.
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-05-05 11:34
i tak do wyborów

Najnowsze wpisy