Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska i Litwa: Ekologom mówimy stanowcze nie

Polska i Litwa: Ekologom mówimy stanowcze nie

Money.pl / 2007-03-03 13:17
Wyświetlaj:
kierowca / 83.31.156.* / 2007-03-12 18:28
Widocznie Litwini maja w tym jakis interes? Jestem jednak zdecydowanie przeciwny budowie przez mokradla, przeciez mozna zbudowac ja z boku i skorzystac z dotacji Unii. Niestety trzeba troche poczekac, nie da sie nic natychmiast.
maniuś / 83.27.69.* / 2007-03-03 21:47
A co ci pajace litwini mają do powiedzenia na temat obwodnicy w Polsce.Niech pilnują swoich terenów i swojego nosa.To jest nasze dobro narodowe i wara innym od nas.Litwini to od wieków byli i są wrogami Polski i z ich zdaniem rozsądni ludzie nie powinni się liczyć."LITWINI WARA OD POLSKI I JEJ PROBLEMÓW."
. / 2007-03-04 06:08 / ................
no i jestes "manius"
od wiekow wrogami Polski,co ?? zwlaszcza gdy bylismy jednym krajem .I zwlaszcza,gdy dzieki Witoldowi wygralismy pod Grunwaldem.
Nie pisz bzdur,tylko pomysl.
Cala Europa jest pocieta wiaduktami,mostami i autostradami.Nawet w najdzikszych zakatkach,jak we Francji chocby ostatni most,cud techniki,podziwiany przez caly swiat.I co ?? NIC.Przyroda dala sobie rade.Tak jak u nas:auta pedza,a ptaki,psy i koty nie zwracaja na nie najmniejszej uwagi.przyroda szybko sie uczy,a droga na slupach w niczym jej nie przeszkodzi.I mozna ja przeciez oslinic ekranami,zeby nie bylo halasu ani z dolu widoku.
I nie pokazujcie pseudowidowkow z helikoptera,bo wczasowicz tego nie widzi,siedzac tam na dole.
maniuś / 83.27.124.* / 2007-03-04 13:15
Z tego co piczesz wnioskuję że nie byłeś częstym gościem na lekcjach zoologii,a chodziłeś na wagary i z tąd te braki w edukacji.No i z historii też nie jesteś mocny.Cofnij się do czasów z przed Jagiełły i to właśnie plemiona litewskie napadały na plemiona Polskie.Ponadto wróć do czasów dzisiejszych gdzie Polacy na Litwie są do tej pory dyskryminiwani.Uważam że szkoda mojego drogocennego czasu na dalszą polemikę z człowiekiem o bardzo mglistym pojęciu o przyrodzie i historii.
maa / 2007-03-03 13:17 / Tysiącznik na forum
karygodny i bez żadnych protestów.

Pytanie: drogę można poprowadzić morenami - za kapliczką. Nie, musi iść estakadą przez środek torfowiska.
Komu to służy? Kto skupił grunty wokół planowanej trasy?
Dlaczego Kurduplom zależy na walce z ekologami?
drzewołaz / 83.24.200.* / 2007-03-03 13:42
wejdź na drzewo, wsadź sobie szyszkę w tyłek, może znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania, dotyczące m.in. tarczy antyrakietowej.
marek 19-53 / 83.24.51.* / 2007-03-04 22:04
A jak jeszcze usiądzie w bagienku to po kilku latach będziemy mieli guru i męczennika ekologów - z własną sosenką w ..... Prawie Szymon słupnik.
Czy wyobrażacie sobie jakie prawdy objawione będzie wtedy opowiadał "z wysokości".

Najnowsze wpisy