Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska ma dwa miesiące na wdrożenie nowego prawa telekomunikacyjnego

Polska ma dwa miesiące na wdrożenie nowego prawa telekomunikacyjnego

zastepca drugorzędnego ostrzyciela ołówków / .* / 2004-05-07 16:48
Wyświetlaj:
zastepca drugorzędnego ostrzyciela ołówków / .* / 2004-05-07 16:48
"sejmowa podkomisja ds. rozpatrzenia projektu nowelizacji tej ustawy" - kocham te nasze polskie twory popromienne
Max / .* / 2004-05-07 19:01
Ja jestem zadowolony z procesu liberalizacji prawa telekomunikacyjnego i rosnacej konkurencji na Polskim rynku. Dzieki temu w ciagu 2 lat koszt korzystania z internetu obnizyl mi sie z 210zl do 52 zl miesiecznie. Oby tak dalej. Przydaloby sie dalsze zaostrzanie konkurencji w telefonii komorkowej (a nie tylko Heyah i nic wiecej). Podejrzewam, ze bedzie tak jak w Czechach, gdzie ponad 80% abonentow korzysta z uslug pre-paid.
Jacek / .* / 2004-05-08 17:19
Koszt korzystania z internetu aż tak się obniżył ? Chyba nie dotyczy to stałego łącza w TP SA ?
Darek / .* / 2004-05-10 08:04
Tak, to prawda że sie tak koszt stałego łacza obizył. Powiem więcej. Jesli się mieszka w mrówkowcu gdzie jest np.30 chętnych do użytkowania interentu i jest jedna ablo 2 osoby chętne robić coś społecznie mozna obnizyć opłaty do 22zł/m-c. Oczywiście nie uwzgliędnia to ceny podłaczenia i rozprowadzenia sieci. Myśle że w TP nigdy nie będzie taka cena mozliwa do osagnięcia.

Najnowsze wpisy