Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polska nieobecna na szczycie UE-Rosja

Polska nieobecna na szczycie UE-Rosja

skomentuj
Wyświetlaj:
kloster / 83.24.255.* / 2007-05-18 00:01
Rosji wcale nie zależy na podpisaniu umowy z UE, stąd nasza zagrywa jest w rzeczywistosci na ręke Putinowi. Polityka Kaczyńskich i Fotygi uwiarygadnia wszelkie stereotypowe opinie o polskich fobiach. Ta polityka jest szkodliwa dla Polski. A w Moskwie sie smieją z "przenikliwości" madame" Anny.
marek470@yahoo.co.uk / 2007-05-17 20:52
Nieobecni głosu nie mają, a jakby niepatrzeć to jesteśmy uzależnieni od Rosji. Jak będziemy niezależni to będziemy mogli robić takie głupie żarty. Pani minister Anna Bez Komentarza-Fotyga po winna zrezygnować z pracy i podsumować swoją decyzje słynnym "Bez komentarza".
zx / 195.205.11.* / 2007-05-17 13:00
W sumie całkiem niegłupie posunięcie Pani Fotygi, o które bym jej nigdy nie podejrzewał (pewnie wymyślił to za nią Premier J.Kaczyński). Nie mamy i tak nic do stracenia, a być może dużo do wygrania. Jeżeli UE dalej będzie uważać, że stosunki jej członków z Rosją to ich sprawa i nie robić nic w tej sprawie to przecież i tak to niczego nie zmieni. Embargo będzie tak jak jest podobnie jak połajanki w mediach po obu stronach. Jeżeli natomiast UE przyjmie stanowiska, że również w stosunkach z Rosją reprezentuje interesy krajów członkowskich to tylko lepiej dla nas. Gorszych stosunków z Rosją i tak już nie będziemy mieli (nie mówię o stanie wojny ale do tego jeszcze kawałek) zatem co możemy stracić na tak krytykowanym posunięciu Pani Fotygi, a raczej Premiera J. Kaczyńskiego ? Rosja sama wpędziła się w tę sytuację i w gruncie rzeczy brakuje jej pomysłu jak dalej eskalować konflikt tak, aby odniosło to korzystny dla nich skutek. Zatem będzie tak jak jest lub tylko lepiej. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
marian1 / 217.172.255.* / 2007-05-17 19:03
Nieobecni nie mają racji.
Nawet wtedy gdy mają rację
skomentuj

Najnowsze wpisy