Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska popełniła błąd na szczycie NATO

Polska popełniła błąd na szczycie NATO

Money.pl / 2008-04-06 19:03
Komentarze do wiadomości: Polska popełniła błąd na szczycie NATO.
Wyświetlaj:
ciekawe / 89.171.49.* / 2008-04-06 21:07
wszystko wie najlepiej, pewnie zna Busza i Putina osobiście. A na kanale tv niemieckiej pytają, czy to spotkanie miało jakikolwiek sens skoro i jeden i drugi zaraz przestanie być prezydentem??
andowc / 83.30.124.* / 2008-04-06 19:03
Nie rozmawiają, tylko plotkują, jak "stare baby".
Posłuchaj piosenki "jedna baba, drugiej babie, wsadziła do dup..., grabie", itd..
.
koszuta / 2008-04-06 19:54
a ja jako Polak nie rzycze sobie jakiejkolwiek tarczy oprocz Polskiego wojska. Amerykanie niech sobie na Alasce ja zamontuja a Rosjanie niech obserwoja swoje bazy. Ogolnie powinno byc przeprowadzone referendum na taki temat Bush niech sobie rzadzi glupimi amerykanami anie decyduje co bedzie latalo nad bieda polska. przeciez jestesmy za biednii zeby zniesiono wizy do cudownego kraju na swiecie zwanego usa
aamerykanka / 83.8.46.* / 2008-04-07 07:51
poieram i chcę referendum! niech dziadoska ameryka nie uważa sie za króla i władcę świata! potęga tego kraju już minęła więc mordy w kubeł i niech zajmą się edukacją amerykańskich idiotów.
altctrldelete / 193.60.90.* / 2008-08-19 20:47
ludzie, czy wy macie świadomość tego, że właśnie Polska jest obecnie biednym krajem dlatego, że w okresie międzywojennym się nie zbroiliśmy i nie mieliśmy realnego wsparcia sojuszników? Na naszej ziemi rosyjskie i niemieckie czołgi się rozpędzały a potem mieliśmy komunizm przez 50 lat. To spowodowało, że jesteśmy obecnie do tyłu. Dlatego uważam, że obecność amerykańskich baz w Polsce zapewni nam na pewno większe bezpieczeństwo. Trzeba rozważyć plusy i minusy i uważam, że wobec imperialnych zapędów Rosji, trzeba mieć przeciwwagę i ostatecznie na tym lepiej wyjdziemy. Ruscy straszą bo wiedzą, że tracą tu ostatecznie wpływy, a tarcza daje USA przewagę strategiczną. Rosja niestety nie szuka wśród nas przyjaciół, tylke strefę wpływów.

Najnowsze wpisy