Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska rzeczywistość po referendum

Polska rzeczywistość po referendum

Kwasniewski / .* / 2003-04-22 15:18
Komentarze do wiadomości: Polska rzeczywistość po referendum.
Wyświetlaj:
Marian / .* / 2003-04-27 18:55
Podobno wszystkie Ryśki to fajne chłopy.... ale Pan jakoś lawiruje w tym artykule. Kiedyś jeden pijany stolarz powiedział mi, że... "panie... w życiu to trzeba być konkretnym... miało być jutro zrobione, a pan co tu dzisiaj robi w warstacie?" - no, ale temat trudny to i o konkrety trudno. Żarty na bok - Panie Ryszardzie między zdaniami czytam, że jest Pan jednak sceptyczny. I dobrze, bo nic dobrego nas tam nie czeka w tej UE. Pozdrawiam Pana Ryśka.
Mike / .* / 2003-04-27 16:43
ale po tym co ten gość napisał chyba ostatni. Ten artykuł to dno. Poza a tak przy okazji Unia to dno.
czytelnik / .* / 2003-04-25 15:13
Mam nadzieję, że autor artykułu zaraz po wejściu Polski do UE wyjedzie i osiedli się w innym kraju UE, gdzie będzie mógł w pełni się realizować i pisać kolejne artykuły z gatunku: "nie ulega wątpliwości ..." a jego dotychczasowa "twórczość" literacka przeniesie się na łamy innego serwisu finansowego.
Darek / .* / 2003-04-23 09:45
Zabawnie brzmi zdanie "Nie ulega wątpliwości, że społeczeństwo ..." A, jak opowie się przeciw to znaczy, że jest niedojrzałe i nieodpowiedzialne ? Przypomina mi to wybory prezydenckie, w których p. Mazowiecki przerżnął z p. Wałęsą. Unia też wrzeszczała, że społeczeństwo nie dorosło do demokracji.
waldig / .* / 2003-04-22 21:22
Facet, a co ma akces do UE z wartością tego artykułu? Ty się chyba dopiero nauczyłeś czytać?! Nie trafiały się gorsze?
PB / .* / 2003-04-28 09:33
Facet, a co ma akces do UE z wartością tego artykułu??? Jeszcze się pytasz? I artykuł pokrętny i UE też.Co do tytułu to ja gorsze artykuły czytałem, ale takiego posztetu socjalistycznego jak UE to nawet Związek Sowiecki nie miał

Najnowsze wpisy