Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska w żałobie po katastrofie

Polska w żałobie po katastrofie

Money.pl / 2010-04-10 22:17
Komentarze do wiadomości: Polska w żałobie po katastrofie .
Wyświetlaj:
maniekss88 / 83.19.252.* / 2010-04-10 23:19
Zdarzyła się ogromna tragedia dla narodu Polskiego, niezależnie od przekonań politycznych. Wyrażam ogromne współczucie rodzinom tych którzy zginęli lecąc złożyć hołd oficerom polskim którzy zostali zamordowani w lesie katyńskim.

Panie świeć nad Ich duszami!!!


Spoczywajcie w pokoju... Jest mi strasznie przykro... Ogromny szacunek dla tych ludzi.


Może nie był idealnym politykiem, ale był dobrym człowiekiem, a w Jego oczach zawsze paliły się iskierki nadziei. Był NASZYM Prezydentem bez względu na wszystko!!!

A tak swoją drogą nie wierzę w to, żeby tak doświadczony pilot (podobno najlepszy)nie wiedział co robi. Jego mogły zawieść urządzenia, które nie wiadomo jak i dlaczego wskazywać mogły pozytywne zakończenie lądowania. Nikogo nie oskarżam, ale zastanówmy się - to dziwnie wygląda i ja wierzę, że to nie była wina pilota. Ktoś kto doskonale znał te maszyny mógł zmanipulować urządzenia samolotu???
Szczerze mi się wydaje ze tow wszystko sprawka ruskich... nie mówią nam prawdy i nie przyznają sią do mordu na Generałach w Katyniu już ponad od 70 lat. i śmiesza mnie teorie ze to wina pilota on nie mógł nic więcej zrobić... a samolot był modernizowany jak powiedział Kwaśniewski (przez ruskich) może tak bardzo przeszkadzał im nasz prezydent ze postanowili go usunać?

Usuwają komentarze :( manipulacja jest nieprawdopodobna! nie dajcie sobie wmówić że to był wypadek !!!!! Proszę Polacy obudźcie się i zacznijcie się jednoczyć. Niech Bóg czuwa nad nami i nad ofiarami lucyferskiej zbrodni

POLSKA powinna zbadać przyczyny katastrofy a nie Rosja!!!!![*] a i po co zabierali dziennikarzowi film skoro to była katastrofa przez zła pogode i błąd pilota?????


Putin przeprowadzi tam posiedzenie rządowej komisji powołanej do zbadania okoliczności

Są rzeczy o których nie wolno zapomnieć i które trzeba doprowadzić do końca.
Żeby Pan nas uleczył potrzeba naszej wiary i jedności, której nam brakuje. Może ta tragedia pozwoli nam pogodzić się i zacząć WSPÓLNIE budować lepszy świat i lepszą Polskę.
mah-kat-wydat / 87.105.191.* / 2010-04-10 22:17
był fajnym człowiekiem, a wcześniej wg "niezależnych dziennikarzy" miał być tragedią dla Polski!
pytanie: no to co im przeszkadzało wcześniej DOSTRZEC PRAWDĘ? może zwyczajne k...
otak! / 77.255.33.* / 2010-04-11 09:58
i to niewątpliwie, a także totalna pogarda dla patriotyzmu, dla pamięci historycznej, czy też okazywana zwykłym ludziom, których można było uznać oficjalnie za pod ludzi i określać spokojnie oszołomami i moherami. No ale cóż, jeżeli p. Tusk był łaskaw kiedyś oświadczyć, że:

Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.
Donald Tusk
miesięcznik ZNAK nr.11-12, 1987r.

Najnowsze wpisy