Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska znów bojkotuje Davos

Polska znów bojkotuje Davos

Money.pl / 2008-01-23 13:10
Komentarze do wiadomości: Polska znów bojkotuje Davos.
Wyświetlaj:
XXXL / 79.188.238.* / 2008-05-19 11:20
w Davos nie kopią piłki, chyba nawet nie ma boiska, to co by robił ?
a poza tym wszystkie problemy Polski juz Gabinet Cieni rozwiązał. Kompletne ustawy ze wszystkich dziedzin pokazywali przed kamerami, mieli recepty na wszystko.

Teraz tylko czekamy na boiska w każdej gminie do kopania kopanej.
polskie bydło / 212.76.37.* / 2008-01-23 21:15
A przecież Tuscu mógł wysłać starszego penisowego Palikota ( z sexutensyliami i w koszulce "jestem gejem") wespół z muchotłukiem Niesiołowskim - byloby światowo, ze aż hej!
A przecież ochotniczy gen. poż. inż. Pawlak Wakdemar ksywa "portret pamięciowy" - tez nie od macochy!
Ad "zbulwersowana" - jestem nietolerancyjny, ksenofobiczny, antimultikulturowy, homofobiczny - w dodatku jestem BIAŁYM mężźczyzną! To co, tarzyszko "zbulwersowana", w ramach tej euromiłości - od razu do gazu czy wystarczy delikatna eutanazja przy pomocy iniekcji potasu i skoliny?
Szaweł / 85.222.34.* / 2008-01-23 23:31
Twój nick bydlaku mówi wszystko o tobie. Pewnie zbyt długo słuchałeś ojca dyrektora i tego zgniłego kartofla co to jeszcze mamusia za rączkę go prowadzi. Więc teraz całkowicie ci rozum pomieszało.
XXXL / 79.188.238.* / 2008-05-19 11:17
powiem ci szaweł, dizęło katolickie w Toruniu nie ma sobie równych po 1989 roku. Wiem ty jesteś pod wrażeniem jakich to cudów dla dzieci dokonał twój guru tusk. Fundacja Dar Gdańska. Liberałowi bankrutuje jego dzieło po tym jak zabrał z niej towar na którym fundajca egzystowała. Akjtorka Anna Dymna pokazuje, że na prawdę zależy jej na dzieciach.

Tak więc twopjego do\nka drażni ta wielka dysproporcja ; po jednejstronie radio, TV , uczelnia akademiki a po drugiej jakies mieszkanko na poddaszu i to zbankrutowało !
polskie bydło / 212.76.37.* / 2008-01-24 08:54
Dziekuję za komplementy - naprawdę niczego innego się nie spodziewałem ze strony owych wytwornych, kulturalnych, tolerancyjnych i otwartych na poglądy innych -przepraszam za wyrażenie - członków Jedynej Słusznej Partyi... Brawo!!!
jliber / 212.180.147.* / 2008-01-23 17:17
Dziwne. Mnie by trzeba było siłą trzymać żebym na 4 dni do Davos na narty nie pojechał.
Elendir / 2008-01-24 06:38 / Łowca czarownic
Tak by inni patrzyli na wizytę Premiera w Davos - 4 dni na nartach...
kearzet / 83.10.127.* / 2008-01-23 16:21
Sorki, ale czy w tym Davos jest urzędujący prezydent/premier/kanclerz/cesarz/dyktator USA, Niemiec, ChRL, Brazylii, Francji, Hiszpanii, WB i innych nie mniej zacnych nacji? Od nas powinien pojechać minister finansów, ale on chyba nad czymś pracuje, bo go cosik wogóle nie słychać i nie widać. Tusk oczywiście ma swoją polityczną rację, a prezydent jest zajęty opiniowaniem kandydatów na szefów służb specjalnych, bo mu się porobiły zaległości
NIEPRAWDOPODOBNIE / 83.8.204.* / 2008-01-23 16:06
NO i co ???donaldzie kaczorku -premierku "dupelku" ale jak nie pojezhał premier JAROSŁAW KACZYNSKI -TO ODDAWAŁEŚ SWOISTE "GRZMOTY"-JESTEŚ CZŁOWIEKIEM BEZ "T W A R Z Y "!!-I ty na prezydenta się CHCESZ ZAŁAPAĆ???
Szaweł / 85.222.34.* / 2008-01-23 23:35
NO i co ??? NIEPRAWDOPODOBNIE kaczorowe gówienko. Pewnie cię rozdeptali. TAK SAMO ŚMIERDZISZ JAK TWÓJ KARTOFLANY WÓDZ.
zbulwersowana / 70.1.115.* / 2008-01-23 20:51
Nie absolutnie nie. Na Prezydenta to Ty i Tobie podobni. Może nareszcie pokazalibyście co potraficie. Tchórze. Bo narazie potraficie jedno pisać bzdety bez sensu.
sceptyk / 2008-01-23 15:32 / Tysiącznik na forum
A co konkretnego w tym Davos kiedykolwiek zdecydowano?
Poza oczywiście wyborem menu na kolację i datą następnego zjazdu?

Takie imprezy są bez sensu.
Grupa Bildenbeg (i jej następca) spotyka się cichutko i bez rozgłosu, a potem decyzje rządy dostają do wykonania. Tam jest prawdziwa władza. Davos to tylko pokazówka dla maluczkich.
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-24 11:47
po co sie irytujesz , donek już nie potrzebuje wykonawców autostrad i obiektów sportowych , hoteli !
Elendir / 2008-01-24 06:44 / Łowca czarownic
Twój tekst świadczy o tym że nie tylko nie masz pojęcia jak się politykę międzynarodową uprawia, ale również jak się zwyczajne interesy robi...
Deresz2 / 86.63.91.* / 2008-01-23 15:28
To niepojęte. To nie może być prawdą. Tyle nadziei i mamy to co mieliśmy tylko w nowym opakowaniu. Przesadziłem bo w szeregu deklaracjach jest jakby normalniej . Niestety wydaje się, że Premier Tusk rzeczywiście nie widzi potrzeby wyjazdu. W Davos Polska powinna być. Tam jedzie sie po naukę i nowe kontakty. Tam zasiewa sie ziarno. Rzeczywiście tam nie podpisuje sie żadnych umów, które po powrocie można by pokazać narodowi. To przerażające. W Davos w czasie luźnych rozmów powstają projekty, często luźne, często tylko rodzi sie zainteresowanie krajem lub firmą. Tam jedzie sie ciężko pracować na przyszłość. To chyba największe spotkanie wielkich pieniędzy i wielkiej polityki w jednym miejscu i czasie. Nie wolno było takiej okazji stracić. Z takim myśleniem tracę nadzieję. Zresztą uzasadnienie czysto propagandowe. Premier w moim kraju ma robić wszystko co dla naszej ojczyzny jest najlepsze nawet jeśli spodziewa sie - jak w tym przypadku - że ktoś nie zrozumie powodów wyjazdu. Premier musi czynić co najlepsze i zabiegać o poparcie uzasadniając swoje decyzje. jeśli Premier swoje decyzje uzależnia od opinii publicznej to marnie widzę przyszłość.
Pajchiwo / 2008-01-23 19:33 / Tysiącznik na forum
Uważam podobnie - po prostu nasze władze zajęte są teraz tylko i wyłącznie odbijaniem między sobą piłeczki.
Zamienili się tylko stronami - oprócz tego nic nie uległo zmianie.
Gra trwa jakby dalej :)
sonusz / 83.5.24.* / 2008-01-23 15:16
Szkoda!!!!!!!!!!!!!!!
W Davos na najbliższe dni zapowiadana piękna pogoda(nie tylko dla bogaczy) a rząd mając tylu przedstawicieli nie może zgromadzić kilka osób na Forum .... Przykro mi Panie....
Ja tam posłałem swoje dzieci na ferie bo przynajmniej zobaczą prawdziwą białą zimę pomimo stałych kontroli policji szwajcarskiej czy aby z polski nie przyjechali antyglobaliści. Pozdrawiam nieobecnych.
hehe / 217.98.20.* / 2008-01-23 14:33
:D
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-23 13:35
a szkoda bo to dobra okazja aby uzgodnić komu przekażemy organizację EURO 2012 !
Trzeba się spieszyć bo 45 miesięcy zosatło, później chętnych będzie mniej .

Olimpiada Londyn 2012 jest niezagrożona, polscy specjaliści wybudują infrastrukturę olimpijską.

Bawcie się dalej służbami liberały !
dareg / 87.207.193.* / 2008-01-23 13:10
w zeszłym roku, gdy pełnię władzy sprawowali kaczyńscy zrobiła się z naszej nieobecności w davos afera - liczne komentarze prasowe, spotkania "ekspertów" w tvn24, pełne oburzenia wypowiedzi "autorytetów"
założe się , że teraz rozejdzie sie to po kościach
aż prosi sie aby zapytać o zdanie np. balcerowicza
panie i panowie dziennikarze, gdzie wasza dociekliwość i niezależność ?
rolnik z podlasia / 83.13.96.* / 2008-01-23 15:41
dareg z tymi ekspertami to stary chwyt, który dobrze działa na ludzi wykształconych i uważających się za inteligencję. Najwięcej takich medialnych ekspertyz można usłyszeć na TOK-FM (radia finansowanego wspólnie przez Agorę i ITI ). Ciekaw jestem ile ten cały cyrk kosztuje . Donald ma duży dług wdzięczności który musi jakoś spłacić. Mam kruchą nadzieję , że facet jednak ma na sercu dobro kraju i wylawiruje tak , aby skończyło się to tylko ochroną "środowiska", bez większego wsparcia ustawowo - koncesyjnego.
psf / 79.188.238.* / 2008-01-23 13:38
nie po to gronkiewicz robi za pieniądze warszawiaków robi prezent koncernowi medialnemu ITI właścicielowi Legii, stadion za 360 milionów złotych, aby donki maiły się obawiać jakiejś krytyki.
sceptyk / 2008-01-23 15:35 / Tysiącznik na forum
Przeceż donkoludkom należy się tylko chwalba.
Nie ma ich za co krytykować!

Bo nic nie robią.
hk / 77.113.105.* / 2008-01-23 16:49
to wpisuje się w entropie,to proces fizyczny,nieodzowna weryfikacja uczestników.h

Najnowsze wpisy