Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polski rynek finansowy jest stabilny

Polski rynek finansowy jest stabilny

Money.pl / 2008-10-01 21:44
Komentarze do wiadomości: Polski rynek finansowy jest stabilny.
Wyświetlaj:
kozyk / 77.114.45.* / 2008-10-01 21:44
Hehe mało nie popuszczą w spodnie ze strachu. A nasze bezpieczeństwo jest takie jak przy stąpaniu po lodzie. Jeden zły krok i wszystko bierze w łeb!

Ludzie pamiętajcie że wszystko jest warte tylko tyle ile ktoś inny chce za to zapłacić!!!!

Jak ludzie brali kredyty mieszkaniowe i kupowali bardzo drogie mieszkania to banki sfinansowały to z waszych oszczędności !! a te oszczędności jak dobrze pójdzie to wrócą do banku za 30 lat !! a jak ludzie przestaną płacić bo kredyty coraz droższe to co ? domy staniały i nikt nie kupuje i bank nie jest w stanie odzyskać tych pieniędzy !!!

Te pieniądze które wpłaciliście do banku już nie ma !!!! Wyparowały !!! Poszły na kupno mieszkań, których ceny lecą w dół i te pieniądze znikają codzienne wraz ze spadkiem cen na rynku nieruchomości !!
Wszystko byłoby w porządku ale koniunktura spada a kredyt drożeje i coraz więcej ludzi nie stać na spłatę rat. Banki chcąc nie chcąc zaczną odbierać nieruchomości i sprzedawać po coraz niższych cenach i będą tracić wasze oszczędności i nic nie będą mogły na to poradzić !!
Ja już dawno zabrałem kasę z banku i wam radzę zrobić to samo !!!!!!!!!!!!
k..... / 83.10.27.* / 2008-10-11 21:13
z jednej strony popieram a z drugiej to troche takie prymitywne podejscie do sprawy...to co dzieje sie w USA nie powinno miec wpylywu na rynek finansowy w polsce..a jezeli juz bedziemialo wpylw to na wartosc akcji czyli inwestycje finansowe a nie na kredyty...Faktem jest natomiast to, ze kredyty podrozaly i ludzie nie maja czego ich splacac..dlatego banki aby zalatac swoja dziure budzetowa ofiaruja coraz to lepsze warunki lokat z ktorych i tak nie ma zysku../po odliczeniu inflacji i podatku belki/ wiec racja jest po Twojej stronie.Zabierajcie pieniadze..Lokata nie jest zyskiem a wrecz przeciwnie nawet strata pieniedzy.
alev / 83.29.136.* / 2008-10-02 08:02
To niech mi dadzą w zamian nieruchomość po 50% ceny z 2006 roku i tez będzie git.

Najnowsze wpisy