Polskie wedliny

nikita12 / 2010-01-20 14:09
O tym, że polskie wędliny są bardzo dobre jakościowo chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Ja najbardziej lubię wyroby wędliniarskie, przepadam wprost za szynkami. Ostatnio znalazłam w internecie stronę lap-pol.pl i na próbę zamówiłam u nich wędlinki. Przyznam, że były przepyszne, smakowały całkowicie inaczej niż te w sklepach, być może dlatego, że były robione w sposób tradycyjny. Od tamtego czasu zamawiam u nich regularnie. A wy gdzie kupujecie mięso i wędliny?
Wyświetlaj:
zbyszekkk / 95.40.255.* / 2013-12-30 13:42
Bardzo sobie cenię węliny i mięso kupowane online w sklepie Kiszeczka. Zamawiałem już parę razy od nich mięso różnego rodzaju i każde jest smaczne i przede wszystkim ma swoijki smak i zapach. Zero chemii. A cena tak naprawdę niewiele wyższa od tych w hipermarketach.
Seltyn / 89.71.81.* / 2013-03-18 08:55
Nie wiem jak tam, ale dobre mięso i wędliny można na befsztyk.pl zakupić też, szczególnie polecam jeśli ktoś szuka miejsca na dziczyznę czy jagnięcinę.
rimmel / 2010-06-09 18:14
no tak niestety takie są fakty, że ciężko teraz znaleźć miejsce, w którym można kupić dobrej jakości smaczne i zdrowe wędliny. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej staje się popularne zamawianie jedzenia przez internet, skoro nawet i w "mięsnych" z cudem graniczy dostanie dobrej jakości, smacznej i świeżej szynki.
Jermak / 2010-03-24 11:09
Ja bardzo sceptycznie podchodziłem do kupowania żywności w sieci, bo myślałem, że w tych sklepach wciskają klientom nieświeże produkty. Ale ostatnio byłem u rodziny w Warszawie i akurat składali większe zamówienie w a.pl I muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony jakością przywiezionej żywności - bardzo smaczne wędliny, świeże owoce i warzywa - warto się nad tym zastanowić.
kopiejka / 2010-02-16 09:26
Muszę przyznać, że kupowanie wędlin, które będą świeże i smaczne jest nie lada wyzwaniem. Jakość wędlin kupowanych w sklepach nawet i mięsnych pozostawia wiele do życzenia. Muszę bliżej przyjrzeć temu sklepowi łap-pol, skoro piszesz, że wędliny od nich są smaczne i świeże.
sapis265 / 2010-05-19 12:36
Ja jakoś nie jestem przekonana co do kupowania w sieci nigdy nie robię zapasów na wyrost bo później to wszystko leży w tej lodówce i zaczyna śmierdzieć, poza tym najbezpieczniej jest przejść na wegetarianizm i nie mamy problemu.
Jermak / 2010-05-28 10:55
Jasne, że można przejść na wegetarianizm, ale po co się męczyć ;) Przecież mięso i wędliny z pewnego źródła to prawdziwy skarb i święto dla podniebienia. A np. sklep a.pl jest według mnie pewnym źródłem. Zresztą mają w ofercie mnóstwo innych produktów - wejdź na stronę i zobacz ile przepisów kuchni wegetariańskiej można tam znaleźć.
smerficzek / 2010-06-07 13:37
Ja pójdę o krok dalej i pozwolę sobie zauważyć,że polskie wędliny sa najlepsza na świecie. Już wielokrotnie się o tym miałam okazję przekonać. To powinien być nasz czołowy produkt eksportowy, Wielu moich znajomych z zagranicy uważa podobnie

Najnowsze wpisy